Ο Σπύρος Κιαπέκος υποψήφιος με τον Γιώργο Ψαθά
![](https://psaxna.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG-2b646310bf10bc7872e390700fae0721-V-486x640.jpg)
Υποψήφιος τοπικός σύμβουλος με τον συνδυασμό του Γιώργου Ψαθά θα είναι ο Σπύρος Κιαπέκος από τα Ψαχνά
Η επίσημη ανακοίνωσή του
Αγαπητοί Συμπολίτες μου Είμαι ο Σπύρος κιαπεκος του Αθανασίου και της Δέσποινας Γραμματικού Πτυχιούχος του τμήματος λογιστικής Τ.Ε.Ι Χαλκίδας θέτω υποψηφιότητα για Δεύτερη συνεχόμενη θητεία με τον Συνδιασμό του Γιώργου ψαθα στην Τοπική Κοινότητα Ψαχνών.Κατα την διάρκεια της 4/ετιας που διανύσαμε, παρόλο που αντιμετωπίσαμε αρκετές δυσκολίες (ιδιαίτερα με φυσικές καταστροφές), πιστεύω πως καταφέραμε να βελτιώσουμε την καθημερινότητα των συμπολιτών μας και βάλαμε της βάσεις για την Δημιουργική απασχόληση τον Ατόμων με ιδιαιτερότητες (όπως αγορά λεωφορείου, Ίδρυση Κ.Δ.Π.Α Ενεργή συμμετοχή τον ατόμων αυτών σε διάφορες εκδηλώσεις,Οι οποίες διοργανώθηκαν από των Δήμο μας_ΔΙΚΑΔΗΜΕ) Δίνω λοιπόν το παρόν, γιατί αγαπώ τον τόπο μου και θέλω να προσφέρω όσα περισσότερα μπορώ στους συμπολίτες μου και ιδιαιτέρως στα άτομα με ιδιαιτερότητες!