Ο Πρόεδρος Ψαχνών γύρισε διαφημιστικό σποτ για τον δρόμο θυσίας «Αγγελής Γοβιός» (video)
Posted On 18 Απριλίου 2024
0
![](https://psaxna.gr/wp-content/uploads/2024/04/received_1940526799465517_edit_62102385601460-960x640-1.jpg)
“Εξπέρ ” έχει γίνει τα τελευταία χρόνια στην τεχνολογία και στην χρήση των social media ο Πρόεδρος των Ψαχνών Μιχάλης Καλαβρής
Χθες μάλιστα γύρισε και διαφημιστικό σποτάκι για τον αγώνα δρόμου θυσίας “Αγγελής Γοβιός ” ο οποίος φέτος θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 18 Μαΐου στις 17:00 το απόγευμα στην πλατεία Ψαχνών.
Στο σποτάκι συμμετέχουν από αριστερά ο Παναγιώτης Μακρής μέλος του συλλόγου “Αγγελής Γοβιός”, ο μαραθωνοδρόμος και βασικός συντελεστής του αγώνα που διοργανώνεται κάθε χρόνο πλέον στα Ψαχνά Μίλτος Μπαράκος, ο Πρόεδρος Μιχάλης Καλαβρής, και ο Πρόεδρος του συλλόγου Χρήστος Καπετάνιος.
Δείτε το :
Trending Now
Τροχαίο ατύχημα στα Λουκίσια
26 Ιουλίου 2024
Θανατηφόρο τροχαίο στην Πρέβεζα
26 Ιουλίου 2024