Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (16-17/3/19)
Posted On 13 Μαρτίου 2019
0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγώνων πρωταθλήματος Α’, Β’ και Γ’ κατηγορίας 16-17/3/2019
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ | |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 | ΑΙΔΗΨΟΥ |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΦΣΑ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος όμιλος | 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (από αναβολή) | ΓΗΠΕΔΟ | |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 | ΑΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΓΟΥΒΩΝ |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΚΗΡΙΝΘΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 12:30 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ | ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 12:30 | ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΠΗΛΙΟΥ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος όμιλος | 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ | |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΑΦΡΑΤΙΟΥ |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ | ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 0-3 άνευ αγώνα | |||
ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ “ΑΠΟΛΛΩΝ” | ΡΕΠΟ | ||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος όμιλος | 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (από αναβολή) | ΓΗΠΕΔΟ | |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 12:45 | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 16/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | ΔΥΣΤΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΒΡΥΣΗΣ |
ΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ “ΑΙΓΕΑΣ” | ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | 3-0 άνευ αγώνα | |||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος όμιλος | 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (από αναβολή) | ΓΗΠΕΔΟ | |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 12:30 | ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 17/03/19 | 16:00 | ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΧΑΔΑΣ |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | 3-0 άνευ αγώνα | |||
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 0-3 άνευ αγώνα |
Trending Now
Οι έξυπνοι και τα κορόιδα
8 Μαΐου 2024