Ευχαριστήριο 1ου Νηπιαγωγείου Ψαχνών προς την Ζύμη Ψαχνών
Posted On 27 Φεβρουαρίου 2024
0
![](https://psaxna.gr/wp-content/uploads/2024/02/Ζύμη_Προμηθευτές_Τρόφιμα_Ποτά_inFOOD-3411060106-960x640.jpg)
Το εκπαιδευτικό προσωπικό, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων και οι οικογένειες των μαθητών του Νηπιαγωγείου μας ευχαριστούν ΘΕΡΜΑ την ΕΥΒΟΊΚΗ ΖΥΜΗ ΑΒΕΕ και ιδιαίτερα τον οικονομικό διευθυντή της εταιρείας κ. Νικόλαο Κωνσταντάκη για τη δωρεά στο Νηπιαγωγείο μας
Trending Now
Τροχαίο ατύχημα στα Λουκίσια
26 Ιουλίου 2024
Θανατηφόρο τροχαίο στην Πρέβεζα
26 Ιουλίου 2024