Πρωταθλήματα Ευβοίας: Βαθμολογίες
Posted On 20 Ιανουαρίου 2018
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | 15 | 14 | 0 | 1 | 41 | 8 | 0 | 42 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 15 | 10 | 4 | 1 | 22 | 6 | 0 | 34 |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 15 | 7 | 5 | 3 | 19 | 12 | 0 | 26 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 15 | 7 | 4 | 4 | 26 | 22 | 0 | 25 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 15 | 7 | 2 | 6 | 22 | 17 | 0 | 23 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 15 | 6 | 3 | 6 | 19 | 16 | 0 | 21 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 15 | 5 | 6 | 4 | 27 | 29 | 0 | 21 |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 15 | 5 | 5 | 5 | 21 | 24 | 0 | 20 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 15 | 6 | 2 | 7 | 22 | 25 | 0 | 20 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 15 | 5 | 5 | 5 | 22 | 26 | 0 | 20 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | 15 | 5 | 5 | 5 | 19 | 18 | 0 | 20 |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | 15 | 4 | 5 | 6 | 17 | 22 | 0 | 17 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 15 | 3 | 6 | 6 | 22 | 30 | 0 | 15 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 15 | 3 | 3 | 9 | 24 | 31 | 0 | 12 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. | 15 | 1 | 6 | 8 | 11 | 26 | 0 | 9 |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15 | 1 | 1 | 13 | 10 | 32 | 0 | 4 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 15 | 12 | 2 | 1 | 38 | 7 | 0 | 38 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ* | 14 | 10 | 1 | 3 | 50 | 19 | 0 | 31 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 15 | 8 | 6 | 1 | 35 | 18 | 0 | 30 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 15 | 9 | 3 | 3 | 41 | 16 | 0 | 30 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ* | 14 | 8 | 4 | 2 | 28 | 15 | 0 | 28 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 15 | 8 | 2 | 5 | 29 | 18 | 0 | 26 |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 15 | 6 | 3 | 6 | 23 | 20 | 0 | 21 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | 15 | 5 | 3 | 7 | 20 | 27 | 0 | 18 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 15 | 4 | 2 | 9 | 16 | 31 | 0 | 14 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 15 | 6 | 6 | 3 | 27 | 16 | 12 | 12 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 15 | 4 | 0 | 11 | 15 | 42 | 0 | 12 |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 15 | 3 | 1 | 11 | 19 | 42 | 2 | 8 |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 15 | 2 | 2 | 11 | 12 | 47 | 0 | 8 |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | 15 | 1 | 1 | 13 | 7 | 42 | 0 | 4 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 15 | 13 | 1 | 1 | 37 | 8 | 0 | 40 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 15 | 11 | 3 | 1 | 33 | 11 | 0 | 36 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ* | 14 | 10 | 3 | 1 | 39 | 17 | 0 | 33 |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15 | 8 | 2 | 5 | 23 | 15 | 0 | 26 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 15 | 6 | 4 | 5 | 13 | 14 | 0 | 22 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* | 14 | 7 | 1 | 6 | 23 | 21 | 0 | 22 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 15 | 6 | 2 | 7 | 22 | 28 | 0 | 20 |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 15 | 5 | 4 | 6 | 20 | 17 | 0 | 19 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15 | 5 | 2 | 8 | 22 | 33 | 0 | 17 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 15 | 4 | 2 | 9 | 25 | 30 | 0 | 14 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 15 | 3 | 4 | 8 | 11 | 23 | 0 | 13 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | 15 | 3 | 3 | 9 | 17 | 28 | 0 | 12 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 15 | 3 | 1 | 11 | 11 | 35 | 0 | 10 |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15 | 2 | 4 | 9 | 13 | 29 | 0 | 10 |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 14 | 11 | 1 | 2 | 41 | 12 | 0 | 34 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 14 | 10 | 2 | 2 | 26 | 14 | 0 | 32 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ* | 13 | 7 | 4 | 2 | 30 | 13 | 0 | 25 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ* | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 | 16 | 0 | 24 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 13 | 7 | 3 | 3 | 21 | 14 | 0 | 24 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 14 | 6 | 3 | 5 | 26 | 21 | 0 | 21 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | 14 | 5 | 5 | 4 | 23 | 17 | 0 | 20 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 14 | 6 | 1 | 7 | 22 | 25 | 0 | 19 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ* | 13 | 5 | 3 | 5 | 26 | 21 | 0 | 18 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 14 | 4 | 1 | 9 | 21 | 30 | 0 | 13 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 14 | 2 | 5 | 7 | 10 | 22 | 0 | 11 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 14 | 3 | 1 | 10 | 30 | 43 | 0 | 10 |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | 14 | 0 | 0 | 14 | 2 | 56 | 9 | -9 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ | 11 | 8 | 1 | 2 | 21 | 10 | 0 | 25 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ* | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 12 | 0 | 22 |
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 11 | 6 | 3 | 2 | 23 | 13 | 0 | 21 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ | 11 | 5 | 2 | 4 | 22 | 15 | 0 | 17 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 | 20 | 0 | 12 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ | 11 | 2 | 1 | 8 | 20 | 30 | 0 | 7 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | 11 | 1 | 1 | 9 | 3 | 24 | 0 | 4 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ* | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 11 | 0 | 26 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 12 | 7 | 3 | 2 | 34 | 11 | 0 | 24 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ* | 11 | 7 | 3 | 1 | 26 | 16 | 0 | 24 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 12 | 6 | 1 | 5 | 17 | 18 | 0 | 19 |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ* | 11 | 6 | 1 | 4 | 29 | 17 | 0 | 19 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 12 | 4 | 0 | 8 | 12 | 25 | 0 | 12 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 12 | 3 | 1 | 8 | 17 | 29 | 0 | 10 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ | 12 | 3 | 0 | 9 | 12 | 32 | 0 | 9 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ* | 11 | 1 | 3 | 7 | 10 | 24 | 0 | 6 |
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ* | 11 | 10 | 1 | 0 | 41 | 8 | 0 | 31 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ* | 11 | 6 | 3 | 2 | 14 | 12 | 0 | 21 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | 19 | 0 | 16 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ* | 11 | 4 | 3 | 4 | 12 | 12 | 0 | 15 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ* | 11 | 3 | 3 | 5 | 16 | 15 | 0 | 12 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ* | 11 | 2 | 2 | 7 | 12 | 25 | 0 | 8 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ* | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 27 | 0 | 7 |
Νέων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 4 | 0 | 9 |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ* | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 6 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ* | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΝΕΟΙ | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 12 |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ/ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ ΝΕΟΙ | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 0 | 9 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΝΕΟΙ | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 6 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 | 3 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ/ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ Α.Α. ΝΕΟΙ | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 3 | 0 | 12 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 5 | 0 | 9 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | 0 | 6 |
ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 10 | 0 | 3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΝΕΟΙ | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ/ΑΘ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΩΝ | 5 | 3 | 2 | 0 | 13 | 5 | 0 | 11 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ* | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 5 | 0 | 6 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΝΕΟΙ* | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6 |
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΝΕΟΙ | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 17 | 0 | 1 |
Παίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | 1 | 0 | 16 |
ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 5 | 1 | 1 | 24 | 5 | 0 | 16 |
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 | 12 | 0 | 12 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ/ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 3 | 0 | 3 | 23 | 14 | 0 | 9 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ/ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 21 | 0 | 3 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 44 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ/ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ Α.Α. ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 9 | 0 | 19 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 6 | 0 | 1 | 13 | 1 | 0 | 18 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 7 | 0 | 8 |
ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ* | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8 | 0 | 4 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 17 | 0 | 4 |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 1 | 1 | 5 | 10 | 22 | 0 | 4 |
Παίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 7 | 0 | 0 | 45 | 6 | 0 | 21 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 9 | 0 | 13 |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 2 | 3 | 2 | 15 | 14 | 0 | 9 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 2 | 2 | 3 | 16 | 15 | 0 | 8 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 18 | 0 | 6 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 45 | 0 | 3 |
Παίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 6 | 1 | 0 | 35 | 3 | 0 | 19 |
ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 7 | 0 | 12 |
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 6 | 0 | 10 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 13 | 0 | 9 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 25 | 0 | 3 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 33 | 0 | 3 |
Trending Now
Καστέλλα:Έφυγε από την ζωή ο Νίκος Οκτωνιάτης
4 Μαΐου 2024
Καλή Ανάσταση
3 Μαΐου 2024