Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (20-21/1/18)
Posted On 20 Ιανουαρίου 2018
0
Κυριακή 21 Ιανουαρίου
Γ’ Εθνική 13η αγωνιστική
|
15:00 | – |
Αιολικός – ΑΟ Χαλκίς
|
Δ Μυτιλίνης
|
2-1 Τ |
Ταμυναϊκός- Ερμής Κιβερίου
|
Δ Αλιβερίου
|
1-2 Τ |
Αήττητος Σπάτων- Θύελλα Ραφ.
|
Δ Σπάτων
|
1-1 Τ |
Τρίγλια Ραφ. – Ερμιονίδα
|
Δ Ραφήνας
|
0-0 Τ |
Πανθηραϊκός- Διαγόρας Λέσβου
|
Δ Θήρας
|
1-0 Τ |
Α’ Ευβοίας 15η αγωνιστική
|
15:00
|
– |
Αυλωνάρι – Ελλήσποντος
|
Ν. Κούκης
|
1-2 Τ |
Όλυμπος Γυμνου-Σκεπαστή
|
Γυμνού
|
4-1 |
Παντριαδικός- ΑΟΝ Αρτάκης
|
Τριάδας
|
0-1 Τ |
ΑΟ Κοσκίνων -ΑΟ Αιδηψού
|
Κοσκίνων
|
3-2 |
Ολυμπιακός-Ηρακλής Ψ
|
Π Λαού
|
1-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 15η αγ 1ος όμ.
|
15:00
|
– |
Βυζάντιο -Ατρόμητος Βασιλ.
|
Ν Πύργου
|
0-1 |
Ακαδ Ιστιαίας- Δόξα Προκοπίου
|
Ιστιαίας
|
1-1 Τ |
Ερμής Πηλίου – Ευβ Γουβών
|
Πηλίου
|
3-4 |
Β’ Ευβοίας 15η αγ 2ος όμ.
|
15:00
|
– |
Εύριπος – Κεραυνός Χ. 11:45
|
Π Λαού
|
1-2 Τ |
Ευβοϊκός – ΑΟ Κανήθου
|
Αγ Νικολάου
|
1-0 |
Απόλλων Χ – Αγ Αθανάσιος
|
Βαθέως
|
0-1 |
Β’ Ευβοίας 15η αγ 3ος όμ.
|
15:00
|
– |
ΑΟ Σκύρου-Μαρμάρι 11:30
|
Σκύρου
|
2-0 Τ |
ΑΟ Ζάρητρα-Αμαρυνθιακός
|
Ζαράκων
|
3-1 |
ΑΟ Καρύστου- Αρης Αγ Ιωάννη
|
Καρύστου
|
2-2 |
Κονίστρες- Ερμήλιος
|
Βρύσης
|
2-0 |
ΑΟ Δύστου- Τραχήλι
|
– α/α
|
3-0 Τ |
Γ’ Ευβοίας 13η αγ 1ος όμ.
|
–
|
– |
Σπαθ/Καλύβια- Γιάλτρα 11:45
|
Σπαθαρίου
|
4-0 Τ |
ΠΑΟ Λίχας-ΑΕΚ Ν Πύργου 11:45
|
Αγ Γεωργίου
|
1-1 Τ |
Αρης Αγ Αννας-ΑΟ Αγίου 11:45
|
Αγ Αννας
|
1-0 Τ |
Γ’ Ευβοίας 13η αγ 2ος όμ.
|
–
|
– |
Πισσώνας -Ανάποδος 11:45
|
Πισσώνα
|
3-0 Τ |
ΑΕ Ληλαντίου- Φοίνικας Ψ 11:45
|
Βαθέως
|
3-0 Τ |
Σταυρός-ΠΑΟ Πολιτικών 11:45
|
Φύλλων
|
2-1 Τ |
Γ’ Ευβοίας 13η αγ 2ος όμ.
|
–
|
– |
Αλάτσατα -ΑΟ Κριεζών 12:00
|
Αλεξάνδρου
|
4-0 Τ |
Μονόδρι – Αρτεμις 12:30
|
Μονοδρίου
|
0-1 Τ |
ΠΑΟ Κανήθου-Ν Στύρα 15:15
|
Δροσιάς
|
0-0 |
Σάββατο 20 Ιανουαρίου 15:15
Voley League 14η αγων
|
18:000
|
Αποτελ
|
Παναχαϊκή – Ηρακλής Χαλκίδας
1o (20-25)2ο (23-25)3ο(21-25) |
”Κουκούλι”
|
0-3 σετ Τελικό |
Μπάσκετ Α1 13η αγωνιστική
|
16:30
|
–
|
Γ.Σ. Κύμης – ΑΕΚ Αθηνών
|
Κανήθου
|
77-79 Τ |
Α’ Ευβοίας 15η αγωνιστική
|
Γήπεδο
|
Αποτ
|
Λήλας Βασ.- ΑΕΚ Χαλκίδας
|
Βασιλικού
|
2-0 Τ |
Αστ. Βατώντα- Απόλλων Ερέτ.
|
Βατώντα
|
1-6 Τ |
Μακρυκάπα – Καστέλλα
|
Μακρυκάπας
|
1-1 Τ |
Β’ Ευβοίας 15η αγ 1ος όμ.
|
–
|
– |
Ταξιάρχης-Κήρινθος
|
Ν Πύργου
|
2-0 Τ |
ΟΠΑ Αιδηψού-Ακράτητος Κεχ
|
Αιδηψού
|
0-4 Τ |
Μαντούδι-Αρτεμησιακός
|
Μαντουδίου
|
0-2 Τ |
Ελληνικά -ΑΟ Ωρεών
|
Βασιλικών
|
0-5 Τ |
Β’ Ευβοίας 15η αγ 2ος όμ.
|
– | – |
Δροσιά -Απόλλων Παραλίας
|
Δροσιάς
|
4-0 Τ |
Προποντίδα -Αφράτι
|
Π Λαού
|
4-0 Τ |
Αθλόπολις – Λουκίσια
|
Τσαλ/Παπίλα
|
1-2 Τ |
Καλ/Παντειχ – ΑΕ Χαλκίδας
|
Καλ/Παντειχ
|
4-2 Τ |
Β’ Ευβοίας 15η αγ 3ος όμ.
|
–
|
– |
Μιαούλης Φ -Νηλέας Νεοχωρ
|
Φύλλων
|
2-1 Τ |
Γ’ Ευβοίας 13η αγ 2ος όμ.
|
–
|
– |
Έραπος-Ακαδ Αρτάκης
|
Αφρατίου
|
3-0 Τ |
Trending Now
Καλή Ανάσταση
3 Μαΐου 2024
Επιδιορθώθηκε η γέφυρα στην Χιλιαδού (φωτογραφίες)
3 Μαΐου 2024