ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ (3-4/12)
Posted On 2 Δεκεμβρίου 2016
0
Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2016
Α’ ΕΥΒΟΙΑΣ
12η ΑΓΩΝ. |
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
15:00:00 |
Αυλίδα – Λήλας Βασιλικού
|
15:00:00 |
Καστέλλα – ΑΟΝ Αρτάκης
|
15:00:00 |
Μακρυκάπα – Δροσιά
|
– |
Β’ ΕΥΒΟΙΑΣ
11η ΑΓ. Α’ ΟΜΙΛ |
15:00:00
|
Ακράτητος Κεχρ – ΟΠΑ Αιδηψού
|
15:00:00 |
Γούβες – Ταξιάρχης
|
15:00:00 |
Αρης Αγ. Αννας- Βασιλικά
|
15:00:00 |
Ωρεοί -Δόξα Προκοπίου
|
– |
Β’ ΕΥΒΟΙΑΣ
11η ΑΓ. Β’ ΟΜΙΛ |
15:00:00 |
ΠΑΟ Πολιτικών-Προποντίδα
|
15:00:00 |
Αθλόπολις -ΑΕ Χαλκίδας
|
– |
Β’ ΕΥΒΟΙΑΣ
11η ΑΓ. Γ’ ΟΜΙΛ |
15:00:00 |
Αμαρυνθιακός-Κονίστρες
|
15:00:00 |
ΑΟ Δύστου-ΑΟ Ζάρητρα
|
15:00:00 |
ΑΟ Μαρμαρίου – ΑΟ Κοσκίνων
|
15:00:00 |
ΑΟ Κύμης-Νηλέας Νεοχωρίου
|
– |
Γ’ ΕΥΒΟΙΑΣ
9η ΑΓ. Β’ ΟΜΙΛ |
15:00:00 |
ΑΕ Ληλαντίου – Εραπος
|
– |
Γ’ ΕΥΒΟΙΑΣ
9η ΑΓ. Γ’ ΟΜΙΛ |
15:00:00 |
Ανάποδος – Αρης Αγ. Ιωάννη
|
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2016
– |
Α’ ΕΥΒΟΙΑΣ
12η ΑΓΩΝ. |
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
15:00:00 |
Ηρακλής Ψαχνων- Ελλήσποντος
|
15:00:00 |
Όλυμπος Γυμνού-Παντριαδικός
|
15:00:00 |
Αστέρας Βατώντα-Ταμυναϊκός
|
15:00:00 |
Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Αυλωναρίου
|
– |
Β’ ΕΥΒΟΙΑΣ
11η ΑΓ. Α’ ΟΜΙΛ |
15:00:00 |
Ερμής Πηλίου – Μαντούδι
|
15:00:00 |
Βυζάντιο – Αρτεμησιακός
|
15:00:00 |
ΑΟ Αιδηψού -Κήρινθος
|
– |
Ρεπό: Σκεπαστή
|
– |
Β’ ΕΥΒΟΙΑΣ
11η ΑΓ. Β’ ΟΜΙΛ |
15:00:00 |
ΑΟ Λουκισίων-Απόλλων Παραλίας
|
15:00:00 |
ΑΟ Κανήθου- Καλοχ/Παντείχι
|
15:00:00 |
Ευβοϊκός -Ολυμπιακός Χαλκ.
|
15:00:00 |
Ερμήλιος – Μιαούλης Φύλλων
|
15:00:00 |
Εύριπος -Αγ. Αθανάσιος
|
– |
Ρεπό: Αφράτι
|
– |
Β’ ΕΥΒΟΙΑΣ
11η ΑΓ. Γ’ ΟΜΙΛ |
12:00:00 |
ΑΟ Σκύρου – ΑΟ Τραχηλίου
|
15:00:00 |
Αγ. Λουκάς – ΑΟ Καρύστου
|
– |
Γ’ ΕΥΒΟΙΑΣ
9η ΑΓ. Α’ ΟΜΙΛ |
11:30:00 |
Ολυμπιακός Λίμνης- ΠΑΟ Λίχας
|
11:30:00 |
Ελληνικά -Αναγ. Γιάλτρων
|
11:30:00 |
Μυρμιδόνες- ΑΟ Αγίου
|
– |
Ρεπό: ΑΕΚ Ν Πύργου
|
– |
Γ’ ΕΥΒΟΙΑΣ
9η ΑΓ. Β’ ΟΜΙΛ |
11:00:00 |
Αίας Χαλκίδας- Απόλλων Χαλκίδας
|
11:00:00 |
Φοίνικας Ψαχνών- Ακαδ Αρτάκης
|
11:00:00 |
ΠΑΟ Κανήθου-Αστέρας Δροσιάς
|
11:00:00 |
Κεραυνός Χαλκ – Πισσώνας
|
15:00:00 |
Σταυρός -Κοντοδεσπότι
|
– |
Γ’ ΕΥΒΟΙΑΣ
9η ΑΓ. Γ’ ΟΜΙΛ |
12:30:00 |
Άρεμις Αγ Γεωργίου- Ν. Στύρα
|
– |
ΑΣ Καρυστίας- Αναγ. Μονοδρίου
|
– |
Ρεπό: ΑΟ Κριεζών
|
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2016
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2ος
όμιλος 11η αγωνιστικη |
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
15:00:00 | ΑΕ Ιστιαίας – Αστέρας Πετρίτη |
15:00:00 | Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης |
15:00:00 | Διαγόρας Σεβαστής- Ελευθεροχώρι |
15:00:00 | Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου |
15:00:00 | Εθνικός Φιλιπιάδας- Πιερικός |
15:00:00 | Τηλυκράτης – Θεσπρωτός |
15:00:00 | Πύνδα Κίτρους – Ρήγας Φεραίος |
15:00:00 | Αμβρακία Κωστακίων- Αχιλλέας Νεοκαισ. |
– |
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 3ος
όμιλος 11η αγωνιστικη |
15:00:00 | ΑΟ Ζευγολατιού – ΑΟ Χαλκίς |
15:00:00 | Αστέρας Αμαλάδας- Λουτράκι |
15:00:00 | Δόξα Μεγαλόπολις- Φωστήρας |
15:00:00 | ΑΟ Πύλου -Παναρκαδικος |
15:00:00 | Αιολικός-Παναργειακός |
15:00:00 | Αχαϊκή – Ερμιονίδα |
15:00:00 | Θήβα – Παμβουπρασιακός |
Trending Now
Δροσιά: Χωματερή δίπλα στην παραλία
25 Απριλίου 2024
Έκθεση ζωγραφικής και αγιογραφίας στα Ψαχνά (29/4/24-12/5/24)
25 Απριλίου 2024