ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ (10-11/9)
Posted On 8 Σεπτεμβρίου 2016
0
|
|
Γ’ Εθνική
2ος όμιλος |
Ημερομ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
Σ 10/9/16
|
17:00:00 |
Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκη
|
|
Κύπελλο
Ευβοίας 3η αγωνιστική |
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
ΑΟ Αιδηψού – Ακράτητος Κεχριών
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
Ελληνικά – Σκεπαστή
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
Μαντούδι – Μακρυκάπα
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
Δόξα Προκοπίου – Ηρακλής
Ψαχνών |
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
ΠΑΟ Πολιτικών – Ερμής Πηλίου
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
Αθλόπολις – Απόλλων Παραλίας
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
Απόλλων Χαλκ. – ΑΠΚΟ Δροσιάς
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
ΑΟ Λουκισίων – Προποντίδα
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
Αφράτι – Απόλλων Ερέτριας
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
Αμαρυνθιακός – Όλυμπος Γυμνού
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
Μιαούλης Φ – Ελλήσποντος
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
Ευβοϊκός – Λήλας Βασιλικού
|
Σ 10/9/16
|
17:30:00 |
ΑΟ Ζάρητρα – ΑΟ Κοσκίνων
|
|
Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου
|
|
|
|
Γ Εθνική
2ος όμιλος |
Ημερομ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
Πιερικός – ΑΕ Ιστιαίας
|
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
Ελευθεροχώρι – Θεσπρωτικός
|
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
Εθνικός Φιλιπιάδας – Νίκη
Βόλου |
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
Αχιλλάς Νεοκαισάριας – Διαγόρας
Σεβαστής |
Κ 11/9.16
|
15:00:00 |
Ολυμπιακός Βόλου – Αστάρας
Πετρίτη |
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
Απόλλων Λάρισας -Πίνδα Κίτρους
|
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
Αμβρακία Κωστακίων – Τηλυκράτης
|
Γ Εθνική
3ος όμιλος |
||
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
ΑΟ Χαλκίς – Παναρκαδικός
|
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
ΠΑΟ Βάρδας – Αιολικός
|
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
Παναχαϊκή – Παναργειακός
|
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
ΑΟ Πύλου – Ζευγολατιό
|
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
Φωσήρας – Αστέρας Αμαλιάδας
|
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
Λουτράκι – Ερμιονίδα
|
Κ 11/9.16
|
17:00:00 |
Δόξα Μεγαλόπολης – Αχαίκή
|
|
Κύπελλο
Ευβοίας Κυριακή 11/9 |
|
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
ΑΟ Ωρεών – Άρης Αγ. Άννας
|
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
Γούβες – ΟΠΑ Αιδηψού
|
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
Αναγεννηση Γιάλτρων –
Αρτεμησιακός |
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
Αγ. Αθανάσιος – Κήρινθος
|
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
Εύριπος – ΑΟΝ Αρτάκης
|
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
Ερμήλιος – Αστέρας Βατώντα
|
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
ΑΕ Χαλκίδας – ΑΕΚ Χαλκίδας
|
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
Καλοχ/Παντείχι-Ολυμπιακός Χ
|
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
ΑΟ Κανήθου – ΑΟ Αυλίδας
|
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
ΑΟ Καρύστου – ΑΟ Δύστου
|
Κ 11/9/16
|
17:30:00 |
Κονίστρες – ΑΟ Κύμης
|
Πηγή:eviagoal
Trending Now
Ευχές από τον Πρόεδρο Ψαχνών Μιχάλη Καλαβρή
26 Απριλίου 2024