ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Posted On 9 Νοεμβρίου 2014
1
Αποτελέσματα : eviagoal 9/11/14
|
Α’ κατηγορία 8η αγωνιστική
|
||
Ημερομ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Αποτελ
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Παντριαδικός – Απόλλων Ερέτριας
|
3-1 Τ |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
ΑΟ Αυλίδας – ΑΟ Λουκισίων
|
0-1 Τ |
Κ 9/11/14
|
12:00
|
ΑΟ Σκύρου – ΑΟ Χαλκίς
|
0-4 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Λήλας Βασιλ – Καστέλλα
|
0-1 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Ολυμπιακός Χαλκ – ΑΟΝ Αρτάκης
|
2-3 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Μακρυκάπα – Ενωση Ιστιαίας
|
2-1 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Δροσιά – ΑΟ Αυλωναρίου
|
2-2 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Δόξα Προκοπίου – Ταμυναϊκός
|
2-2 Τ |
Β’κατηγορία 1ος όμιλος 6η αγων
|
|||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Ατρόμητος Βασιλικών – Βουτάς
|
2-0 Τ |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Κήρνθος – Μαντούδι
|
2-0 Τ |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Ερμής Πηλίου – Αρης Αγ. Αννας
|
1-1 Τ |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
ΑΕΚ Ν Πύργου – Αιδηψός
|
2-1 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Σκεπαστή – ΑΟ Ωρεών
|
3-2 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Ακαδ. Ιστιαίας – Ολυμπιακός Λ.
|
2-0 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Παπάδες – Ταξιάρχης
|
|
Β’κατηγορία 2ος όμιλος 6η αγων
|
|||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Κοντοδεσπότι – Προποντίδα
|
1-0 Τ |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Αλάτσατα – Αστέρας Βατώντα
|
0-6 Τ |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Ελλήσποντος – Αφράτι
|
5-0 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
ΠΑΟ Κανήθου – Ερμήλιος
|
1-2 T |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Καλοχ/Παντείχι – Απόλλων Παρ.
|
2-1 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
ΑΕ Χαλκίδας – Εύριπος
|
2-0 T |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
ΑΕΚ Χαλκίδας – Ατταλη
|
3-1 T |
Β’κατηγορία 3ος όμιλος 6η αγων
|
|||
Σ 8/11/14
|
15:30
|
ΑΟ Δύστου – ΑΟ Ζάρητρα
|
0-0 Τ |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Κόσκινα – Ηρακλής Πρασίνου
|
Αναβ. |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Ευβοϊκός – Αμαρυνθιακός
|
1-1 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Άρτεμις – Ληλάντιο
|
0-2 T |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Κάρυστος – Μαρμάρι
|
0-1 T |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Νηλέας Νεοχ. – Όλυμπος Γυμνού
|
0-1 T |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Τραχήλι – Μιαούλης Φύλλων
|
1-2 T |
Γ’κατηγορία 1ος όμιλος 5η αγων
|
|||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Ακράτητος Κεχριών – Ελληνικά
|
4-0 Τ |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
ΠΑΟ Λιχάδας – Ευβοϊκός Γουβών
|
0-3 Τ |
Κ 9/11/14
|
11:00
|
Μυρμιδόνες – Σπαθάρι/Καλύβια
|
2-2 T |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
ΟΠΑ Αιδηψού – Ερμής Ροβιών
|
1-1 T |
Κ 9/11/14
|
11:30
|
Αναγ. Γιάλτρων – Αρτεμησιακός
|
2-4 T |
Κ 9/11/14
|
Α/Α |
Καμάρια – Βυζάντιο Ν Πύργου
|
0-3 Τ |
|
Γ’κατηγορία 2ος όμιλος 5η αγων
|
||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Αγ. Αθανάσιος – Αστέρας Δροσιάς
|
2-1 Τ |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Κεραυνός Χαλκ – Σταυρός
|
0-0 Τ |
Κ 9/11/14
|
11:30
|
Πισσώνας – Φοίνικας Ψαχνών
|
5-0 T |
Κ 9/11/14
|
11:30
|
Απόλλων Χαλκ – ΑΟ Πολιτικών
|
2-0 T |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Καμάρες – Στροφυλιακός
|
2-2 T |
|
Γ’κατηγορία 3ος όμιλος 4η αγων
|
||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Αίας Χαλκίδας – Ατρόμητος Χαλκ.
|
2-4 Τ |
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Έραπος – Αρης Αγ. Ιωάννη
|
3-1 Τ |
Κ 9/11/14
|
11:30
|
Αγιος Λουκάς – Μονόδρι
|
3-2 T |
Κ 9/11/14
|
12:00
|
Κριεζά – Κεραυνός Μύτικα
|
3-0 Τ |
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Κονίστρες – ΑΟ Κανήθου
|