Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (21-22/1/23)
Posted On 19 Ιανουαρίου 2023
0
Γήπεδο
Σάββατο 21/1/23 | 15:15 |
---|---|
Α’ Ευβοίας 15η αγων |
Γήπεδο
|
Σταυρός-Αμαρυνθιακός | Σταυρού |
Αλάτσατα -Δροσιά | ”Αλεξάνδρου” |
ΑΟΝ Αρτάκης- Ελλήσποντος | ”Ν. Κίλιμπας” |
Β’ Ευβοίας 1ος όμ. 13η αγ. | |
Πισσώνας-ΠΑΟ Πολιτικών | Πισσώνα |
Δόξα Προκοπίου-Ερμής Πηλίου | ‘Ηλ. Κουτσουφλάκη’ |
Β’ Ευβοίας2ος όμ. 13η αγ. | Γήπεδο |
Ερμήλιος – Αναγ. Μονοδρίου | Δροσιάς |
Ολυμπος Γ – Αγ. Λουκάς | Γυμνού |
Λήλας Βασ. -Προποντίδα | Ν Λαμψάκου |
Γ’ Ευβοίας 4ος ομ 10η αγων | Γήπεδο |
Κονίστρες -Αρης Αγ Ιωάννη | Βρύσης |
Κυριακή 22/1/23 | 11:00 |
---|---|
Γ’ Ευβοίας 1ος ομ 10η αγων |
Γήπεδο
|
ΟΠ Αιδηψού -Αγδίνες | Αιδηψού |
Ολυμπιακός Λ- Πανηλιακός | Σκεπαστής |
Ευβοϊκός Γουβών- ΠΑΟ Λίχας | Γουβών |
Γ’ Ευβοίας 2ος ομ 11η αγων | Γήπεδο |
Κοντοδεσπότι -Ακαδ Ψαχνών | Καστέλλας |
Κύζικος -Εν. Μεσσοποταμίας | Βατώντα |
Αγ Ανάργυροι – Έραπος Χακλκ. | Τσαλ/Παπίλα |
Γ’ Ευβοίας 3ος ομ 11η αγων | Γήπεδο |
ΑΕΚ Χαλκίδας- Ευβ. Αγ. Νικολ | Eνωσιακό |
Ανάποδος -Αθλόπολις | Πάρκο Λαού |
Γ’ Ευβοίας 4ος ομ 10η αγων | Γήπεδο |
Ν Στύρα- Αρτεμις Αγ Γεωρ 11:30 | ”Η Μαυρομιχάλης |
Κριεζά – ΑΟ Κύμης | ”Ν Κριεζώτη |
Κυριακή 22/1/23 |
15:15
|
Α’ Ευβοίας 15η αγων | Γήπεδο |
Μακρυκάπα – ΑΟ Αιδηψού | Μακρυκάπας |
ΑΟ Καρύστου -ΑΟ Αυλωναρίου | ”Λουμείδιο” |
Απόλλων Ερέτριας-Αναγ Μαντουδίου | Ερέτριας |
ΑΟ Λουκισίων – Ταμυναϊκός | Λουκισίων |
Νηλέας Νεοχ – Ηρακλής Ψαχνών | Κριεζών |
Β’ Ευβοίας 1ος όμ. 13η αγ. | Γήπεδο |
Αρτεμησιακός- Παντριαδικός | Αρτεμησίου |
ΑΕ Ιστιαίας -ΑΕ Καθενών | Ιστιαίας |
Καστέλλα -Ατρόμητος Βασιλ. | Καστέλλας |
Ταξιάρχης – ΑΕ Χαλκίδας | Νέου Πύργου |
Β’ Ευβοίας2ος όμ. 13η αγ. | Γήπεδο |
Σκύρος- Μαρμάρι 12:00 | Σκύρου |
Ζάρητρα -Καλοχ/Παντείχι | Ζαράκων |
Κεραυνός Χαλκ- ΑΟ Δύστου | Πάρκο Λαού |
Γ’ Ευβοίας 3ος ομ 11η αγων | Γήπεδο |
Ρομαϊκός -Παραλία Αυλίδας | ”Αλεξάνδρου” |
ΑΕ Ληλαντίου- Αναγ. Αφρατίου | Αγ Νικολάου |
Γ’ Εθνική 10η αγωνιστική | 15:00 |
Πανελευσινιακός-ΑΟ Υπάτου | Στ. Ελευσίνας |
Παναγρινιακός -Ζάκυνθος | |
Βύζας Μεγάρων- Αστέρας Πετριτή | Δημ. Μεγάρων |
Λευκίμη -ΠΟ Φήκης | |
Ναυπακτιακός-Απόλλων Πάργας | Δ. Ναυπάκτου |
Τρίκαλα – Τηλυκράτης | Δημ Τρικάλων |
Διγενής Νεοχ – ΑΟ Χαλκίς | |
Γ’ Εθνική Γυναικών 3η αγ. | 15:00 |
Ταμυναϊκός – ΑΟ Χαλκίδας | Τσαρπάλειο |
Αστέρας Χαλκ- Απολλωνίδες Ερέτρ. | Πάρκο Λαού |
Λαμία 1964 – Νηρηίδες Φθιάς | Δημ. Βρύσης |
Trending Now
Καλή Ανάσταση
3 Μαΐου 2024
Επιδιορθώθηκε η γέφυρα στην Χιλιαδού (φωτογραφίες)
3 Μαΐου 2024