Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (14-15/1/23)
Posted On 10 Ιανουαρίου 2023
0
Σάββατο 14 Ιανουαρίου 15:15 | – |
---|---|
Α’ Ευβοίας 14η αγωνιστική |
Γήπεδο
|
ΗρακλήςΨαχνών – Μακρυκάπα | Δημ. Ψαχνών |
Αμαρυνθιακός – Αλάτσατα | Αμαρύνθου |
Δροσιά – ΑΟΝ Αρτάκης | Δροσιάς |
ΑΟ Αυλωναρίου-Απόλλων Ερέτριας | ”Ν. Κούκης” |
Β’ Ευβοίας 1ος ομ. 12η αγων. | — |
Πολιτικά – Καστέλλα | Πολιτικών |
Ερμής Πηλίου – Κήρινθος | Πηλίου |
Β’ Ευβοίας 2ος ομ. 12η αγων. | — |
Λήλας Βασ-Σκύρος 13:00 | Ν. Λαμψάκου |
Προποντίδα -Ερμήλιος | Βούρκου |
Καλοχ/Παντείχ- Κεραυνός Χ | Καλοχ/Παντειχίου |
Αγ. Λουκάς- ΑΟ Ζάρητρα | Αγ. Λουκά |
Γ’ Ευβοίας 3ος ομ. 10η αγων. | |
Αθλόπολις-Ολυμπιακός Χαλκ. | Πάρκο Λαου |
Κυριακή 15 Ιανουαρίου 11:00 | |
---|---|
Γ’ Ευβοίας 1ος ομ. 12η αγων. | |
ΠΑΟ Λίχας- Πανηλιακός | Αιδηψού |
Αγδίνες-Ευβοϊκός Γουβών | Γουβών |
Ακράτητς Κεχρ.- ΟΠ Αιδηψού | Κεχριών |
Γ’ Ευβοίας 2ος ομ. 10η αγων. | |
Εραπος Χαλκ. -Κύζικος | Βούρκου |
Ακ. Ψαχνών – Πάλιουρας | Μακρυκάπας |
Γ’ Ευβοίας 3ος ομ. 10η αγων. | |
Αναγ Αφρατίου – ΑΕΚ Χαλκίδας | Αφρατίου |
Ανάποδος – ΑΕ Ληλαντίου | Πάρκο Λαού |
Γ’ Ευβοίας 4ος ομ. 10η αγων. | |
Αιγέας Πετριών -Αρης Αγ Ιωάννη | Κριεζών |
Νέα Στύρα- Κονίστρες | Στύρων |
Αρτεμις Αγ Γεωργίου- ΑΟ Κριεζών | Αυλωναρίου |
Κυριακή 15 Ιανουαρίου 15:15 | |
---|---|
Α’ Ευβοίας 14η αγωνιστική |
Γήπεδο
|
Νηλέας Νεοχωρίου – Σταυρός | Κριεζών |
Αιδηψός -ΑΟ Καρύστου | Αιδηψού |
Ελλήσποντος -Ταμυναϊκός | Ν. Λαμψάκου |
Αναγ. Μαντουδίου- Λουκίσια | Μαντουδίου |
Β’ Ευβοίας 1ος ομ. 12η αγων. | |
ΑΕ Χαλκίδας- Αρτεμησιακός | Τσαλ/Παπίλα |
Ταξιάρχης -Πισσώνας | Ν. Πύργου |
Παντριαδικός- ΑΕ Ιστιαίας | Τριάδας |
Καθενοί -Δόξα Προκοπίου | Πάλιουρα |
Β’ Ευβοίας 2ος ομ. 12η αγων. | |
Μονόδρι – Ολυμπος Γυμνού | ”Δ. Παπαναστασίου” |
Μαρμάρι – Μιαούλης Φύλλλων | Καρύστου |
Γ’ Ευβοίας 2ος ομ. 10η αγων. | |
Κοντοδεσπότι – ΠΑΟ Κανήθου | Σταυρού |
Γ’ Ευβοίας 3ος ομ. 10η αγων. | — |
Ευβ. Αγ Νικολάου- Ρομαϊκός | Αγ. Νικολάου |
Γ’ Εθνική 9η αγων. 15:00 | |
ΑΟ Χαλκίς – Βύζας Μεγάρων | Δημ. Χαλκίδας |
ΑΟ Υπάτου – Λευκίμη | Δημ. Θηβών |
Πανελευσινιακός- Παναγρινιακός | Στ. Ελευσίνας |
ΠΟ Φήκης- Ναυπακτιακός | Φήκης Τρικάλων |
Ζάκυνθος- Διγενής Νεοχωρίου | Ολυμπιωνικών |
Απόλλων Πάργας- Τρίκαλα | Δημ. Πάργας |
Αστέρας Πετριτή – Τηλυκράτης | Α.Κ Κερκύρας |
Γ’ Εθν Γυναικών 3η αγ 15:00 | |
Ταμυναϊκός – ΑΟ Χαλκίδα | ”Τσαρπάλειο ” |
Αστέρας Χαλκ. – Απολλωνίδες Ερέτρ. | Πάρκο Λαού |
Λαμία 1964- Νηρηίδες Φθιάς | Δημ. Βρύσης |
Trending Now
Ευχές από τον Πρόεδρο Ψαχνών Μιχάλη Καλαβρή
26 Απριλίου 2024