Πρωταθλήματα Ευβοίας: Βαθμολογίες
Posted On 17 Φεβρουαρίου 2019
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 17 | 16 | 1 | 0 | 44 | 6 | 0 | 49 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ* | 16 | 13 | 2 | 1 | 46 | 4 | 0 | 41 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 17 | 11 | 4 | 2 | 30 | 13 | 0 | 37 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 17 | 8 | 4 | 5 | 23 | 21 | 0 | 28 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 17 | 8 | 2 | 7 | 23 | 25 | 0 | 26 |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 17 | 8 | 2 | 7 | 26 | 25 | 0 | 26 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 17 | 5 | 7 | 5 | 18 | 20 | 0 | 22 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 17 | 6 | 3 | 8 | 21 | 28 | 0 | 21 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 17 | 5 | 5 | 7 | 16 | 26 | 0 | 20 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 17 | 6 | 2 | 9 | 24 | 32 | 0 | 20 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 17 | 5 | 4 | 8 | 19 | 23 | 0 | 19 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 17 | 4 | 6 | 7 | 15 | 18 | 0 | 18 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 17 | 5 | 3 | 9 | 21 | 28 | 0 | 18 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ* | 16 | 5 | 2 | 9 | 18 | 24 | 0 | 17 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | 17 | 4 | 2 | 11 | 14 | 28 | 0 | 14 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 17 | 1 | 1 | 15 | 11 | 48 | 0 | 4 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 16 | 13 | 3 | 0 | 48 | 9 | 0 | 42 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 16 | 12 | 3 | 1 | 39 | 10 | 0 | 39 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 16 | 12 | 2 | 2 | 37 | 12 | 0 | 38 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 16 | 10 | 4 | 2 | 27 | 10 | 0 | 34 |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 16 | 7 | 4 | 5 | 37 | 19 | 0 | 25 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 16 | 5 | 5 | 6 | 30 | 27 | 0 | 20 |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 16 | 5 | 4 | 7 | 25 | 20 | 0 | 19 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 16 | 5 | 1 | 10 | 14 | 31 | 0 | 16 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 16 | 4 | 3 | 9 | 23 | 40 | 0 | 15 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | 16 | 4 | 2 | 10 | 16 | 35 | 0 | 14 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 16 | 2 | 1 | 13 | 7 | 50 | 0 | 7 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ | 16 | 0 | 2 | 14 | 11 | 51 | 0 | 2 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 16 | 14 | 0 | 2 | 46 | 16 | 0 | 42 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 16 | 12 | 1 | 3 | 28 | 17 | 0 | 37 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 16 | 11 | 2 | 3 | 36 | 16 | 0 | 35 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ “Ο ΑΠΟΛΛΩΝ” | 16 | 10 | 2 | 4 | 45 | 20 | 0 | 32 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 16 | 10 | 2 | 4 | 31 | 18 | 0 | 32 |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 16 | 9 | 3 | 4 | 33 | 19 | 0 | 30 |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 16 | 6 | 3 | 7 | 20 | 26 | 0 | 21 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ* | 15 | 6 | 2 | 7 | 16 | 14 | 0 | 20 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 16 | 6 | 2 | 8 | 21 | 26 | 0 | 20 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 16 | 6 | 1 | 9 | 19 | 23 | 0 | 19 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* | 15 | 5 | 3 | 7 | 21 | 21 | 0 | 18 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. | 16 | 4 | 2 | 10 | 18 | 36 | 0 | 14 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 16 | 4 | 1 | 11 | 19 | 32 | 0 | 13 |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | 16 | 3 | 2 | 11 | 14 | 35 | 0 | 11 |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 16 | 0 | 0 | 16 | 3 | 51 | 9 | -9 |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | 15 | 12 | 3 | 0 | 37 | 6 | 0 | 39 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 15 | 12 | 2 | 1 | 38 | 5 | 0 | 38 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 15 | 7 | 5 | 3 | 28 | 18 | 0 | 26 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 15 | 7 | 5 | 3 | 23 | 17 | 0 | 26 |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 16 | 0 | 25 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 15 | 7 | 1 | 7 | 29 | 27 | 0 | 22 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 14 | 6 | 3 | 5 | 22 | 18 | 0 | 21 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 15 | 5 | 4 | 6 | 25 | 20 | 0 | 19 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 15 | 4 | 3 | 8 | 22 | 26 | 0 | 15 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ* | 14 | 3 | 3 | 8 | 13 | 42 | 0 | 12 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | 15 | 1 | 4 | 10 | 16 | 34 | 0 | 7 |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 | 45 | 9 | -9 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 14 | 14 | 0 | 0 | 46 | 6 | 0 | 42 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 14 | 10 | 1 | 3 | 35 | 10 | 0 | 31 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 14 | 10 | 0 | 4 | 31 | 20 | 0 | 30 |
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ* | 13 | 8 | 1 | 4 | 25 | 9 | 0 | 25 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ* | 13 | 7 | 1 | 5 | 28 | 30 | 0 | 22 |
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ* | 13 | 7 | 0 | 6 | 27 | 23 | 0 | 21 |
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 14 | 6 | 1 | 7 | 16 | 23 | 0 | 19 |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 14 | 6 | 0 | 8 | 22 | 23 | 0 | 18 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ | 14 | 4 | 0 | 10 | 17 | 28 | 0 | 12 |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* | 12 | 0 | 0 | 12 | 0 | 36 | 9 | -9 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ* | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 39 | 9 | -9 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 15 | 13 | 1 | 1 | 59 | 9 | 0 | 40 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 15 | 12 | 2 | 1 | 26 | 9 | 0 | 38 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | 15 | 9 | 2 | 4 | 39 | 19 | 0 | 29 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15 | 9 | 2 | 4 | 34 | 23 | 0 | 29 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | 15 | 6 | 4 | 5 | 23 | 20 | 0 | 22 |
ΚΥΜΗ | 15 | 7 | 1 | 7 | 26 | 25 | 0 | 22 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ* | 14 | 6 | 3 | 5 | 22 | 15 | 0 | 21 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 15 | 6 | 2 | 7 | 22 | 27 | 0 | 20 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 15 | 3 | 5 | 7 | 10 | 18 | 0 | 14 |
ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ* | 14 | 2 | 2 | 10 | 18 | 35 | 0 | 8 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 15 | 2 | 0 | 13 | 11 | 50 | 0 | 6 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ | 15 | 1 | 2 | 12 | 15 | 55 | 0 | 5
|
Νέων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ* | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 1 | 0 | 11 |
ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 2 | 0 | 11 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ* | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 2 | 0 | 8 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ/ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΝΕΟΙ | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 23 | 6 | -6 |
Νέων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΙ | 7 | 7 | 0 | 0 | 28 | 2 | 0 | 21 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ* | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 11 | 0 | 10 |
ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 17 | 0 | 10 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 | 12 | 0 | 9 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΕΟΙ* | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 7 | 0 | 7 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 21 | 9 | -9 |
Νέων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ* | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 2 | 0 | 15 |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΟΙ* | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 | 8 | 0 | 9 |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΝΕΟΙ | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 11 | 0 | 9 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΝΕΟΙ | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 12 | 0 | 9 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΝΕΟΙ | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 25 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΕΟΙ | 7 | 5 | 1 | 1 | 18 | 7 | 0 | 16 |
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ/ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΝΕΟΙ* | 6 | 4 | 1 | 1 | 26 | 8 | 0 | 13 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΝΕΟΙ* | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 11 | 0 | 12 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ* | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 16 | 0 | 3 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΝΕΟΙ | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | 28 | 3 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 5 | 1 | 0 | 30 | 1 | 0 | 16 |
ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 3 | 0 | 15 |
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | 0 | 13 |
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 4 | 0 | 3 | 13 | 15 | 0 | 12 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ/ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 12 | 3 | 3 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 38 | 3 | 0 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 18 | 9 | -9 |
Παίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 7 | 0 | 0 | 32 | 7 | 0 | 21 |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 5 | 1 | 1 | 25 | 5 | 0 | 16 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 4 | 1 | 2 | 22 | 10 | 0 | 13 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 3 | 0 | 4 | 24 | 14 | 0 | 9 |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 2 | 1 | 4 | 20 | 17 | 0 | 7 |
ΑΟ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 1 | 1 | 4 | 14 | 21 | 0 | 4 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 0 | 0 | 7 | 2 | 65 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 6 | 0 | 0 | 35 | 7 | 0 | 18 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 5 | 0 | 2 | 21 | 10 | 0 | 15 |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 5 | 0 | 2 | 27 | 19 | 0 | 15 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 2 | 0 | 5 | 18 | 27 | 0 | 6 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 20 | 0 | 3 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 29 | 0 | 3 |
Παίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 8 | 7 | 0 | 1 | 31 | 15 | 0 | 21 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 5 | 1 | 0 | 25 | 13 | 0 | 16 |
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 6 | 4 | 1 | 1 | 28 | 12 | 0 | 13 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 7 | 2 | 0 | 5 | 21 | 36 | 0 | 6 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 7 | 1 | 0 | 6 | 11 | 22 | 0 | 3 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 8 | 1 | 0 | 7 | 17 | 35 | 0 | 3 |
Trending Now
Live η έκτακτη συνεδρίαση του Δημοτικού συμβουλίου για την Λάρκο
26 Απριλίου 2024