ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
Posted On 16 Ιανουαρίου 2016
0
– | – |
Α’ Ευβοίας
18η αγωνιστική |
|
Ημερομ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
Αποτελεσμα
|
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
ΑΕΚ Χαλκίδας – ΑΟ Αυλίδας
|
2-1 T |
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
Λήλας Βασιλικού – Παντριαδικός
|
0-1 T |
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
ΑΠΚΟ Δροσιάς – Ολυμπιακός
Χαλκ. |
2-0 T |
– | – |
Β’ Ευβοίας
16η αγωνιστική 1ος ομ. |
|
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
Ακράτητος Κεχρ. – Ατρόμητος
Βασιλικών |
1-0 T |
– | – |
Β’ Ευβοίας
16η αγωνιστική 2ος ομ. |
|
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
Μιαούλης Φ – Αστέρας Βατώντα
|
2-5 T |
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
ΑΟ Λουκισίων – Καλοχώρι/Παντείχι
|
1-1 T |
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
ΑΕ Χαλκίδας – Εύριπος
|
1-0 T |
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
Προποντίδα – Ερμήλιος
|
2-2 T |
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
Απόλλων Παραλίας – Φοίνικας
Ψαχνών |
1-1 T |
– | – |
Β’ Ευβοίας
16η αγωνιστική 3ος ομ. |
|
Σ 16/1/16
|
13:00:00 |
ΑΟ Δύστου – ΑΟ Σκύρου
|
3-0 T |
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
Αγ. Λουκάς – ΑΟ Κοσκίνων
|
0-1 T |
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
ΑΟ Κριεζών – Όλυμπος Γυμνού
|
0-3 T |
– | – |
Γ’ Ευβοίας
14η αγωνιστική 1ος ομ. |
|
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
Ευβοϊκός Γουβών – Βυζάντιο Ν
Πύργου |
4-2 T |
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
ΟΠΑ Αιδηψού – Αναγέννηση
Γιάλτρων |
3-2 T |
– | – |
|
|
– | – |
Γ’ Ευβοίας
13η αγωνιστική 2ος ομ. |
|
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
Σταυρός – ΑΟ Πολιτικών
|
2-3 T |
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
Απόλλων Χαλκίδας – ΠΑΟΚ Κανήθου
|
1-2 T |
Γ’ Ευβοίας
13η αγωνιστική 3ος ομ. |
|||
Σ 16/1/16
|
15:00:00 |
Αθλόπολις – ΑΟ Τραχηλίου
|
1-1 T |
– | – |
Κεραυνός Μύτικα – Αίολος
Κριεζών α/α |
0-3 α/α |
Κυριακή 17 Ιανουαρίου
– | – |
Α’ Ευβοίας
18η αγωνιστική |
|
Ημερομ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
Αποτελεσ
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
ΑΟ Ζάρητρα – Απόλλων Ερέτριας
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
ΑΟ Αιδηψού – ΑΠΟ Καστέλλας
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
Ταμυναϊκός – Ελλήσποντος
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
ΑΟΝ Αρτάκης – ΑΟ Αυλωναρίου
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
ΑΟ Μακρυκάπας – ΑΕ Ιστιαίας
|
|
– | – |
Β’ Ευβοίας
16η αγωνιστική 1ος ομ. |
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
Άρης Αγ. Άννας – Αναγγένηση
Ιστιαίας |
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
Ταξιάρχης – Κήρινθος
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
Σκεπαστή – ΑΟ Ωρεών
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
Αρτεμησιακός – Μαντούδι
|
|
– | – |
Παπάδες – Ερμής Πηλίου
α/α |
|
– | – |
ΑΕΚ Ν Πύργου – Δόξα Προκοπίου
α/α |
|
– | – |
Β’ Ευβοίας
16η αγωνιστική 2ος ομ. |
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
Ευβοϊκός Αγ Νικ. – ΑΟ Ατταλης
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
Αγ. Αθανάσιος – Κοντοδεσπότι
|
|
– | – |
Β’ Ευβοίας
16η αγωνιστική 3ος ομ. |
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
Αφράτι – Νηλέας Νεοχωρίου
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
ΑΟ Κύμης – ΑΟ Μαρμαρίου
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
ΑΟ Καρύστου – Ηρακλής Πρασίνου
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
Αμαρυνθιακός – ΑΕ Λήλαντίου
|
|
– | – |
Γ’ Ευβοίας
14η αγωνιστική 1ος ομ. |
|
Κ 17/1/16
|
11:00:00 |
Ελληνικά – ΑΟ Αγίου
|
|
Κ 17/1/16
|
11:30:00 |
Ολυμπιακός Λιμν. – Μυρμιδόνες
|
|
Κ 17/1/16
|
12:00:00 |
Σπαθάρι/Καλύβια – ΠΑΟ Λίχας
|
|
– | – |
Ρεπό Ερνής Ροβιών
|
|
– | – |
Γ’ Ευβοίας
13η αγωνιστική 2ος ομ. |
|
Κ 17/1/16
|
11:00:00 |
Αστέρας Δροσιάς – Κεραυνός
Χαλκίδας |
|
Κ 17/1/16
|
11:00:00 |
ΑΟ Κανήθου – ΑΟ Καμάρες
|
|
Κ 17/1/16
|
11:30:00 |
Αίας Χαλκίδας – Πισσώνας
|
|
Γ’ Ευβοίας
13η αγωνιστική 3ος ομ. |
|||
Κ 17/1/16
|
11:30:00 |
Άρτεμις – Αρης Αγ. Ιωάννη
|
|
Κ 17/1/16
|
15:00:00 |
Αναγ. Μονοδρίου – ΑΟ Κονιστρών
|
|
– | – |
Κεραυνός Μύτικα – Αίολος
Κριεζών α/α |
Aποτελέσματα: eviagoal
16 Ιανουαρίου 2015
Trending Now
Live η έκτακτη συνεδρίαση του Δημοτικού συμβουλίου για την Λάρκο
26 Απριλίου 2024