Αποτέλεσματα Σαββάτου και Κυριακής (14-15/12/19)
Σάββατο 14/12
Α’ ΕΠΣΕ
3 μ.μ.
Μακρυκάπα-ΑΟ Χαλκίς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Λήλας Βασιλικού 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Ψαχνών-Δροσιά ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Αυλωνάρι-Δόξα Προκοπίου 2-5 ΤΕΛΙΚΟ
Β’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
Ευβοϊκός Γουβών-Ατρόμητος Βασιλικών 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
2.30 μ.μ.
Κάρυστος-Ζάρακες 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
3 μ.μ.
Μιαούλης Φύλλων-Λουκίσια 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Παραλίας-Ληλάντιο 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δύστος-Κονίστρες 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΠΣΕ
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
Αθλόπολις-Ολυμπιακός Χαλκίδας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
Κριεζά-Μονόδρυ 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10.30 π.μ.
Ιστιαία-Τροπαιοφόρος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10.30 π.μ.
Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 π.μ.
Νεάπολη-Μεσσάπειος 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10.30 π.μ.
Ερμήλιος-Αθλόπολις/Αλάτσατα 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
11 π.μ.
Κάνηθος/Καμάρες-Δροσιά 8-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αρτάκη-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
Αίολος Κριεζών-Ακαδημία Ερέτριας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Κυριακή 15/12
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3 μ.μ.
Ελπίδες Καρδίτσας-Αβαντίδες 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3 μ.μ.
Απολλωνίδες Ερέτριας-Διγενής Καρδίτσας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Χαλκίδας-Πιερίδες Μούσες 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
3 μ.μ.
Αρτάκη-ΑΕΚ Τρίπολης 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Α’ ΕΠΣΕ
3 μ.μ.
Ταμυναϊκός-Παντριαδικός 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Σκεπαστή-Όλυμπος Γυμνού 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αιδηψός-Αμαρυνθιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
Μαντούδι-Αλάτσατα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Πολιτικών-ΟΠΑ Αιδηψού 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμήλιος-Ιστιαία 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ωρεοί-Καστέλλα 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Σταυρός-Αστέρας Βατώντα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αρτεμησιακός-Ταξιάρχης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.45 π.μ.
Σκύρος-Μαρμάρι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
3 μ.μ.
Καλοχώρι/Παντείχι-Άγιος Λουκάς 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Προποντίδα-Νηλέας Νεοχωρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Στύρα-Αυλίδα 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
Πανηλιακός-ΑΕΚ Νέου Πύργου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 π.μ.
Κήρινθος-Ελληνικά 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ακράτητος Κεχριών-Ολυμπιακός Λίμνης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Κύζικος Αρτάκης-Θύελλα Κοντοδεσποτίου 4-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Κανήθου-Πισσώνας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αφράτι-Καθενοί 4-4 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Ψαχνών-Έραπος 0-3 α.α.
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Άρης Αγίου Ιωάννη 3-4 ΤΕΛΙΚΟ
Κύμη-Αιγέας Πετριών 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
12 μ.μ.
Ιστιαία/Άγιος-Τροπαιοφόρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Ηρακλής Ψαχνών-Αθλόπολις 1-2 ΤΕΛΙΚΟ