Τρακτεράκι κουρέματος απέκτησε το γήπεδο Ψαχνών
Posted On 22 Νοεμβρίου 2022
0
Χλοοκοπτικό τρακτεράκι διαθέτει από εχθές το γήπεδο Ψαχνών
Το τρακτεράκι το οποίο παραχωρήθηκε στους υπεύθυνους του σταδίου από τον Δήμο Διρφύων Μεσσαπίων θα χρησιμοποιείται για το κούρεμα του χόρτου στον αγωνιστικό χώρο.
Αξίζει να σημειωθεί πως η συγκεκριμένη παραχώρηση “λύνει τα χέρια” στους υπεύθυνους του σταδίου όπως και στις ομάδες καθώς εδώ και έναν χρόνο υπήρξε τεράστια δυσκολία στην συντήρηση του χλοοτάπητα με δανεικά μηχανήματα.
Για την ιστορία η αγορά του συγκεκριμένου μηχανήματος (με τα παρελκόμενα του) από τον Δήμο κόστισε 8.100 ευρώ…
Trending Now
Τροχαίο ατύχημα στα Λουκίσια
26 Ιουλίου 2024
Θανατηφόρο τροχαίο στην Πρέβεζα
26 Ιουλίου 2024