Πρόσκληση Δημάρχου Γιώργου Ψαθά στην ορκομωσία της νέας Δημοτικής αρχής
Posted On 12 Δεκεμβρίου 2023
0
![](https://psaxna.gr/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1694181326665_edit_37847876611932-955x640-1.jpg)
Σας προσκαλούμε να παρευρεθείτε και να τιμήσετε με την παρουσία σας στην τελετή ορκωμοσίας του Δημάρχου, των μελών του Δημοτικού Συμβουλίου , των Προέδρων και των Συμβούλων των Δημοτικών Κοινοτήτων του Δήμου Διρφύων – Μεσσαπίων, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 12.00 π.μ, στο ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΕΥΡΙΠΟΥ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (Ψαχνά Ευβοίας).
Την τελετή ορκωμοσίας θα τελέσει ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Χαλκίδος, Ιστιαίας και Βορείων Σποράδων κ.κ. Χρυσόστομος.
Ψαχνά, 11 Δεκεμβρίου 2023
Με εκτίμηση,
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΑΘΑΣ
Trending Now
Τροχαίο ατύχημα στα Λουκίσια
26 Ιουλίου 2024
Θανατηφόρο τροχαίο στην Πρέβεζα
26 Ιουλίου 2024