Νέα Πρόεδρος του εποπτικού συμβουλίου της ΠΕΔ Στερεάς Ελλάδας η Τζοβάννα Γκόγκου
Posted On 20 Φεβρουαρίου 2024
0
![](https://psaxna.gr/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1708428465800_edit_142309040962659-960x640.jpg)
Νέα Πρόεδρος του εποπτικού συμβουλίου της ΠΕΔ Στερεάς Ελλάδας αναδείχθηκε η Τζοβάννα Γκόγκου από τα Ψαχνά
Λίγη ώρα αργότερα η Δημοτική σύμβουλος του Δήμου και πρώην επικεφαλής της αντιπολίτευσης ευχαρίστησε τους συναδέλφους της στον προσωπικό της λογαριασμό
Ευχαριστώ τους συναδέλφους για την εμπιστοσύνη στο πρόσωπο μου και την ανάδειξή μου στην θέση της προέδρου του εποπτικού συμβουλίου της ΠΕΔ Στερεάς Ελλάδας.
Συγχαρητήρια στον πρόεδρο κ.Σουλιώτη Νίκο για την επανεκλογή του στην θέση του προέδρου της ΠΕΔ Στερεάς Ελλάδας.
Πατήστε στο εικονίδιο και συνδεθείτε στην ομάδα του Psaxna.gr στο Viber για να ενημερώνεστε άμεσα με ειδοποίηση στο κινητό σας τηλέφωνο για τις σημαντικότερες ειδήσεις από τα Ψαχνά 👇
Trending Now
Τροχαίο ατύχημα στα Λουκίσια
26 Ιουλίου 2024
Θανατηφόρο τροχαίο στην Πρέβεζα
26 Ιουλίου 2024