Ευχαριστήριο Γυμνασίου Ψαχνών
Posted On 17 Μαΐου 2024
0
![](https://psaxna.gr/wp-content/uploads/2024/05/20240517_094009-960x640.jpg)
Η σχολική κοινότητα του Γυμνασίου Ψαχνών ευχαριστεί πολύ τη “Γεωπονική Γωνιά” του κ.Γκίκα Νικόλαου για την ευγενική προσφορά του. Βοήθησε το σχολείο μας να διαμορφώσει βασικούς του χώρους με τα αρωματικά φυτά καθως και με τα ετήσια και δενδρώδη που μας δώρισε. Έδωσε την ευκαιρία στους μαθητές/τριες μας να αποκομίσουν πολύτιμες γνώσεις σχετικά με το περιβάλλον, προτρέποντας τους να έχουν στο μέλλον μία θετική στάση ζωής.
Για να ενημερώνεστε άμεσα μέσω Viber με ειδοποίηση στο κινητό σας τηλέφωνο για ότι σημαντικό συμβαίνει στα Ψαχνά και όχι μόνο, κάντε κλικ… εδώ
Trending Now
Τροχαίο ατύχημα στα Λουκίσια
26 Ιουλίου 2024
Θανατηφόρο τροχαίο στην Πρέβεζα
26 Ιουλίου 2024