Ερμής Πηλίου-Καστέλλα 1-0
Posted On 4 Δεκεμβρίου 2023
0
![](https://psaxna.gr/wp-content/uploads/2023/12/Ενδεκάδα-Ερμής-Πηλίου-2023-24-1η.jpg)
Ο Ερμής Πηλίου κέρδισε 1-0 την Καστέλλα, στην ένατη αγωνιστική του βορείου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ.
Η ομάδα του Πηλίου έφτασε στο ‘τρίποντο’ χάρις σε τέρμα που πέτυχε ο Γαβριήλ, στο πέμπτο λεπτό, ενώ στην επανάληψη είχε και χαμένο πέναλτι με τον Σεχάι.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος/Δάλλας-Γεωργαράς.
ΓΚΟΛ: 5′ Γαβριήλ.
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ (Γιώργος Κουτσουφλάκης): Καρατσόλιας, Σίδερης (85′ Ανδρίτσος), Βαρτζής, Χρυσικός, Τσιπτσής, Κουρτίδης, Λάιος, Σεχάι (89′ Ντούκα), Γαβριήλ (80′ Μουρτζάκης), Κούκα, Καλλάης.
ΚΑΣΤΕΛΛΑ: Γιαννακός, Κόλλιας, Γυφτονικολός, Μπέκος (85′ Δεμερτζής), Λεοντής, Σίμος, Αρκάς, Γραμματικόγιαννης, Κίτρας (89′ Π. Μωραΐτης), Παπαδόπουλος, Αλάμαρας (66′ Σταμόπουλος).
eviasports
Trending Now
Τροχαίο ατύχημα στα Λουκίσια
26 Ιουλίου 2024
Θανατηφόρο τροχαίο στην Πρέβεζα
26 Ιουλίου 2024