Η Δίρφυς χορηγός της ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ για την αγωνιστική σεζόν 2023-2024
Posted On 4 Δεκεμβρίου 2023
0
![](https://psaxna.gr/wp-content/uploads/2023/12/αρχείο-λήψης-1.png)
Η εταιρεία εμφιάλωσης νερού Δίρφυς ΑΕ αποτελεί χορηγό της ιστορικής ομάδας ποδοσφαίρου, ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ, για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024, στηρίζοντας το δημοφιλές άθλημα του ποδοσφαίρου.
Ειδικότερα η Δίρφυς, προσφέρει στους παίκτες της ομάδας την απαιτούμενη ενυδάτωση αποτελώντας «σύμμαχό» τους στις προπονήσεις και στα παιχνίδια τους. Βρισκόμενη στο πλευρό των παικτών και της διοίκησης, η εταιρεία συμβάλλει με τις δικές της δυνάμεις στην καλή αγωνιστική απόδοση της ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ.
Με την έναρξη της χορηγικής αυτής συνεργασίας η Δίρφυς επιδιώκει την ανάπτυξη και προώθηση του «ευ αγωνίζεσθαι», αναγνωρίζοντας την αξία του αθλητισμού ως παράγοντα ανάπτυξης της τοπικής κοινωνίας.
Trending Now
Τροχαίο ατύχημα στα Λουκίσια
26 Ιουλίου 2024
Θανατηφόρο τροχαίο στην Πρέβεζα
26 Ιουλίου 2024