ΑΠΟ Καστέλλας:Ανακοίνωση
Posted On 12 Μαΐου 2024
0
![](https://psaxna.gr/wp-content/uploads/2024/05/Shma-Kastella-12-5-2024.jpg)
Με τη λήξη της ποδοσφαιρικής περιόδου 2023-2024, θέλω να ευχαριστήσω και να συγχαρώ για την κομβική νίκη τους συντελεστές της επιτυχίας στον αγώνα μπαράζ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ, τους παρακάτω: τους ποδοσφαιριστές της ομάδος μας, τον προπονητή μας Βασίλη Ανέστη, τον Τεχνικό Σύμβουλο Ανέστη Σπυρόπουλο και τους φιλάθλους της Καστέλλας για την συμβολή τους στην παραμονή της ομάδας στην Β’ ΕΠΣΕ.
Εκ του ΔΣ
ο Πρόεδρος Α. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
Trending Now
Τροχαίο ατύχημα στα Λουκίσια
26 Ιουλίου 2024
Θανατηφόρο τροχαίο στην Πρέβεζα
26 Ιουλίου 2024