Οι αθλήτριες του «Victorius karate club» Καλλιόπη Μυστριώτη και Παναγιώτα Γραμματικόγιαννη διακρίθηκαν σε Πανελλήνιους αγώνες και προκρίθηκαν στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Posted On 13 Μαΐου 2024
0
![](https://psaxna.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG-895e5c2af489f2144c00f95fb453a739-V_edit_58779804405613.jpg)
Οι νεαρές αθλήτριες από τα Ψαχνά και την Καστέλλα κατέλαβαν την 2η και την 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα και προκρίθηκαν στο Παγκόσμιο που θα γίνει τον Οκτώβριο στην Αθήνα
Πανελλήνιο πρωτάθλημα “Hellenic pole sports and aerial acrobatics federation” πραγματοποιήθηκε εχθές Κυριακή στο αθλητικό κέντρο “Δαίς” στην Αθήνα.
Στο πρωτάθλημα συμμετείχε το “Victorius karate club” από τα Ψαχνά με προπονήτρια και υπεύθυνη την Ρέα Αρνάρη, με τις αθλήτριες Καλλιόπη Μυστριώτη (δεξιά), και Παναγιώτη Γραμματικόγιαννη (αριστερά) να καταλαμβάνουν την 2η και την 3η θέση αντίστοιχα στην κατηγορία τους.
Οι νεαρές αθλήτριες προκρίθηκαν στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα που θα πραγματοποιηθεί τον Οκτώβριο στην Αθήνα.
Trending Now
Τροχαίο ατύχημα στα Λουκίσια
26 Ιουλίου 2024
Θανατηφόρο τροχαίο στην Πρέβεζα
26 Ιουλίου 2024