Αποτελέσματα Σαββάτου και Κυριακής (22-23/2/20)
Κυριακη 23/2
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3 μ.μ.
Αβαντίδες-Γιάννενα 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3 μ.μ.
Αστέρας Χαλκίδας-Διγενής Καρδίτσας 8-1 ΤΕΛΙΚΟ
Απολλωνίδες Ερέτριας-Νηρηίδες Φθίας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
3 μ.μ.
Κόρινθος-Αρτάκη 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Α’ ΕΠΣΕ
3.30 μ.μ.
Δόξα Προκοπίου-Ταμυναϊκός 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αιδηψός-Ελλήσποντος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Ψαχνών-Όλυμπος Γυμνού 6-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μακρυκάπα-Σκεπαστή 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3.30 μ.μ.
Ταξιάρχης-ΠΑΟ Πολιτικών 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μαντούδι-Κεραυνός Χαλκίδας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Χαλκίδας-Ιστιαία 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμήλιος-Ωρεοί 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.45 π.μ.
Σκύρος-Νηλέας Νεοχωρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
3.30 μ.μ.
Μαρμάρι-Μιαούλης Φύλλων 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κονίστρες-Αυλίδα 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Δύστος-Ληλάντιο 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Παραλίας-Άγιος Λουκάς 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Προποντίδα-Λουκίσια 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Καλοχώρι/Παντείχι-Κάρυστος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Πανηλιακός-Κήρινθος 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ακράτητος Κεχριών-Ελληνικά 6-2 ΤΕΛΙΚΟ
12 μ.μ.
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης 6-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Ανάποδος-Πισσώνας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Χαλκίδας-Καθενοί 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Έραπος 6-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κύζικος Αρτάκης-Αφράτι 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κριεζά 1-5 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Αγίου Ιωάννη-Αιγέας Πετριών 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
12 μ.μ.
Κύμη-Μονόδρυ 3-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
Ηρακλής Ψαχνών/Παντριαδικός-Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10 π.μ.
Τροπαιοφόρος-Ιστιαία/Άγιος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Σάββατο 22/2
Α’ ΕΠΣΕ
Αμαρυνθιακός-Δροσιά 2-1
Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς 1-2
Β’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αλάτσατα-Αστέρας Βατώντα 3-2
Σταυρός-Καστέλλα 1-5
Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού 6-0
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Στύρα-Ζάρακες 2-2
Γ’ ΕΠΣΕ
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αθλόπολις-ΠΑΟ Κανήθου 4-2
ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ
Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς/Σκύρος 1-6
ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αίολος Κριεζών 2-0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού 0-2
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής Ψαχνών-Μεσσάπειος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Ληλάντιο-Νεάπολη 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Κάνηθος/Καμάρες 1-1
Ερμήλιος-Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Αθλόπολις/Αλάτσατα-Αρτάκη 2-6
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Ακαδημία Ερέτριας 5-4