Αποτέλεσματα Σαββατοκύριακου (25-26/1/20)
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3 μ.μ.
Τρίκαλα-Αβαντίδες 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
3 μ.μ.
Αστέρας Χαλκίδας-Απολλωνίδες Ερέτριας 3-0
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
3 μ.μ.
Παλληνιακός-Αρτάκη 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α’ ΕΠΣΕ
3 μ.μ.
Απόλλων Ερέτριας-Αυλωνάρι 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αιδηψός 1-7 ΤΕΛΙΚΟ
Σκεπαστή-Αμαρυνθιακός 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Μακρυκάπα-Δόξα Προκοπίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Παντριαδικός-Δροσιά 0-3 α.α.
Β’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
ΑΕ Χαλκίδας-Αρτεμησιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμήλιος-Ταξιάρχης 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
Ιστιαία-Κεραυνός Χαλκίδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
3.15 μ.μ.
Ωρεοί-Αλάτσατα 0-2
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
Στύρα-Μιαούλης Φύλλων 2-0
Προποντίδα-Δύστος 0-0
Κάρυστος-Κονίστρες 6-0 ΤΕΛΙΚΟ
Καλοχώρι/Παντείχι-Μαρμάρι 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Άγιος Λουκάς-Ληλάντιο 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.15 π.μ.
Πανηλιακός-Ακράτητος Κεχριών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 π.μ.
Ελληνικά-Ολυμπιακός Λίμνης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
Ανάποδος-Αφράτι 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 π.μ.
Έραπος-Αθλόπολις 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ολυμπιακός Χαλκίδας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Ψαχνών-ΠΑΟ Κανήθου 0-3 α.α.
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κύμη 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
3 μ.μ.
Άρης Αγίου Ιωάννη-Κριεζά 1-1
ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Λήλας Βασιλικού-Μεσσάπειος 8-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
Ερμήλιος-Κάνηθος/Καμάρες 2-6 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Ακαδημία Ερέτριας 0-6 ΤΕΛΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1
Α’ ΕΠΣΕ
3 μ.μ.
ΑΟ Χαλκίς-Ελλήσποντος 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
4 μ.μ.
Ηρακλής Ψαχνών-Ταμυναϊκός 1-1
Β’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 25/1-3 μ.μ.
Σταυρός-ΠΑΟ Πολιτικών 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ευβοϊκός Γουβών-Μαντούδι 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΟΠΑ Αιδηψού-Αστέρας Βατώντα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
12.45 μ.μ.
Απόλλων Παραλίας-Σκύρος 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
3 μ.μ.
Λουκίσια-Αυλίδα 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Νηλέας Νεοχωρίου-Ζάρακες 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΠΣΕ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3.30 μ.μ.
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Κήρινθος 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
Καθενοί-Κύζικος Αρτάκης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
3 μ.μ.
Μονόδρυ-Αιγέας Πετριών 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
Όλυμπος Γυμνού/Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι/Κονίστρες 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10.30 π.μ.
Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
12 μ.μ.
Ιστιαία/Άγιος-Ταξιάρχης 5-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Ηρακλής Ψαχνών-Νεάπολη 5-1 ΤΕΛΙΚΟ
1 μ.μ.
Αθλόπολις-Ληλάντιο 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10.30 π.μ.
Προποντίδα/ΠΑΟ Κανήθου-Δροσιά 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
11.45 π.μ.
Αθλόπολις/Αλάτσατα-Ληλάντιο/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10.30 π.μ.
Άγιος Λουκάς/Σκύρος-Αίολος Κριεζών 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
12.30 μ.μ.
Αμαρυνθιακός-Κάρυστος 3-3 ΤΕΛΙΚΟ