Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (15-16/12/18)
Posted On 14 Δεκεμβρίου 2018
0
Ανακοινώνεται το αγωνιστικό πρόγραμμα για το Σαββατοκύριακο 15-16 Δεκεμβρίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγώνων πρωταθλήματος Α’, Β’ και Γ’ κατηγορίας 15-16/12/2018
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
15/12/18 | 15:00 | ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
15/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΓΥΜΝΟΥ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΨΑΧΝΩΝ |
16/12/18 | 15:00 | ΦΣΑ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ 2005 | ΑΡΤΑΚΗΣ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος όμιλος | 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
15/12/18 | 15:00 | ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
15/12/18 | 15:00 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΟ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ |
15/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
16/12/18 | 11:45 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ 2014 | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΓΟΥΒΩΝ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΠΗΛΙΟΥ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος όμιλος | 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
15/12/18 | 15:00 | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
15/12/18 | 15:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ “ΑΠΟΛΛΩΝ” | ΑΦΡΑΤΙΟΥ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΦΥΛΛΩΝ |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΡΕΠΟ | |||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος όμιλος | 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
15/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
15/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
15/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | ΔΥΣΤΟΥ |
16/12/18 | 11:45 | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | ΣΚΥΡΟΥ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ “ΑΙΓΕΑΣ” | ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 0-3 άνευ αγώνα | ||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος όμιλος | 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
15/12/18 | 15:00 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ |
16/12/18 | 11:30 | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ |
16/12/18 | 11:30 | ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΧΑΔΑΣ |
16/12/18 | 11:45 | ΠΟΔ/ΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 0-3 άνευ αγώνα | ||
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | ΡΕΠΟ | |||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος όμιλος | 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
15/12/18 | 15:00 | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΒΑΘΕΟΣ |
16/12/18 | 11:30 | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΥΜΗΣ |
16/12/18 | 11:30 | ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
16/12/18 | 12:00 | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ | ΚΡΙΕΖΩΝ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΒΑΘΕΟΣ |
16/12/18 | 15:00 | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
- Το παρόν αγωνιστικό πρόγραμμα επέχει θέση έγκρισης από την Ε.Π.Σ. Ευβοίας, ως διοργανώτριας αρχής.
- Σε περίπτωση που υπάρξει το ενδεχόμενο μη παραχωρησης γηπέδου για αγώνα ή αγώνες για οποιοδήποτε λόγο, παρακαλούμε το γηπεδούχο σωματείο και την αρχή στην κυριότητα της οποίας ανήκει το γήπεδο, να γνωστοποιήσουν εγγράφως τη μη παραχώρηση του γηπέδου στην Ένωσή μας 48 ώρες πριν από την τέλεση του αγώνα, άλλως το γηπεδούχο σωματείο θα υποστεί τις προβλεπόμενες από τον ΚΑΠ κυρώσεις
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ | Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ |
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΑΘΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΣΧΙΝΑΣ |
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ: ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΓΗΠΕΔΩΝ – Δ.Ο.Α.ΠΕ.Χ. – ΜΜΕ
Trending Now
Καστέλλα:Έφυγε από την ζωή ο Νίκος Οκτωνιάτης
4 Μαΐου 2024
Καλή Ανάσταση
3 Μαΐου 2024