Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (8-9/12/18)
Posted On 9 Δεκεμβρίου 2018
0
Κυριακή 9 Δεκεμβ.
|
– | – |
Γ’ Εθνική 10η αγωνιστική
|
– | |
-Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Αποτ
|
Γήπεδο
|
Πανθηραίκός-Αιολικός 11:00
|
2-2 Τ |
Δ Θήρας
|
ΑΟ Χαλκίς-Χαραυγιακός
|
0-2 T |
Δ Χαλκίδας
|
Κόρινθος-Απόλλων Ερέτριας
|
2-1 T |
Δ Κορίνθου
|
Αγ Ανάργυροι-Καλλιθέα
|
1-1 T |
Αγ Αναργύρ
|
Αγ Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου
|
1-1 T |
Δ Χωραφα
|
Ηλυσιακός -Αιγάλεω
|
2-1 T |
Δ ζωγράφου
|
Α’ Ευβοίας 9η αγωνιστική
|
– | – |
Δροσιά – Ολυμπος Γυμνού
|
0-0 T |
Δροσιάς
|
Μακρκάπα ΑΟΝ Αρτάκης
|
0-2 T |
Μακρυκάπας
|
Ελλήσποντος- Σκεπαστή
|
3-0 T |
Λαμψάκου
|
Β’ Ευβοίας 9η αγ 1ος ομιλ
|
– | – |
ΑΟ Αγίου-Ακράτητος Κεχρ
|
0-1 T |
Αιδηψού
|
Κήρινθος-Ερμής Πηλίου
|
0-2 T |
Κηρίνθου
|
Δόξα Προκοπίου-Μαντούδι
|
1-2 T |
Προκοπίου
|
Γούβες – ΟΠΑ Αιδηψού
|
0-1 Τ |
Γουβών
|
Β’ Ευβοίας 9η αγ 2ος ομ
|
– | – |
ΑΟ Λουκισίων- ΑΕ Ληλαντίου
|
0-4 T |
Λουκισίων
|
Κεραυνός Χ -Προποντίδα
|
3-1 T |
Π Λαού
|
Αγ Αθανάσιος-Μιαούλης Φ
|
1-0 T |
Πάλιουρα
|
Β’ Ευβοίας 9η αγ 3ος ομιλ
|
– | – |
Σκύρος-Αμαρυνθιακός 11:45
|
1-3 Τ |
Σκύρου
|
ΑΟ Καρύστου-Νηλέας Νεοχ.
|
2-0 T |
Καρύστου
|
Αιγέας Πετριών-Μαρμάρι
|
0-1 T |
Κριεζών
|
Αγ Λουκάς-ΑΟ Δύστου
|
0-1 T |
Αγ Λουκά
|
Άρης Αγ Ιωάννη- Κόσκινα
|
3-0 α/α |
Ανευ αγωνα
|
Γ’ Ευβοίας 8η αγ 1ος ομ
|
– | – |
Ολυμπιακός Λ-Ακαδ Αρτάκης
|
3-0 Τ |
Λίμνης 12:00
|
ΑΕΚ Ν Πύργου-Σταυρός
|
2-1 T |
Ν Πύργου
|
Κύζικος-ΠΑΟ Λίχας
|
2-3 T |
Βατώντα
|
Αναγ Γιάλτρων-Φοίνικας Ψ
|
0-3 α/α |
ανευ αγωνα
|
ΠΑΟ Πολιτικών-Βυζάντιο
|
3-0 α/α |
ανευ αγωνα
|
Γ’ Ευβοίας 8η αγ 2ος ομ
|
– | – |
Αναποδος- Καμάρες 11:30
|
2-2 Τ |
Βαθέως
|
Ν Στύρα-Αθλόπολις 11:45
|
2-0 Τ |
Ζαράκων
|
Μονόδρι -Αρτεμις 12:00
|
1-0 Τ |
Μονοδρίου
|
Εραπος – ΑΟ Κριεζών 12:00
|
1-1 Τ |
Φύλλων
|
Πισσώνας-ΑΟ Κύμης 15:00
|
4-1 T |
Πισσώνα
|
Σάββατο 8 Δεκεμβρίου
|
15:00 | – |
Α’ Ευβοίας 9η αγωνιστική
|
||
Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Αποτ
|
Γήπεδο
|
Λήλας-Καλοχ/Παντείχι
|
2-2 Τ |
Βασιλικού
|
ΑΟ Αιδηψού-ΑΟ Ωρεών
|
2-0 Τ |
Αιδηψού
|
Αστ. Βατώντα-Παντριαδικός
|
1-0 Τ |
Βατώντα
|
Καστέλλα-Ηρακλής Ψαχνών
|
0-6 Τ |
Καστέλλας
|
ΑΟ Αυλωναρίου-Ταμυναίκός
|
0-1 Τ | ”Ν Κούκης” |
Β’ Ευβοίας 9η αγ. 1ος ομιλ
|
– | – |
Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός
|
1-1 Τ |
Ν Πύργου
|
ΑΕ Ιστιαίας-Ατρόμητος Βασιλ.
|
0-0 Τ |
Ιστιαίας
|
Β’ Ευβοίας 9η αγ. 2ος ομιλ
|
– | – |
Αλάτσατα -Αφράτι
|
3-0 Τ |
Αλεξάνδρου
|
Απόλλων Παραλίας-Ερμήλιος
|
5-2 Τ |
Παραλίας
|
Ευβοϊκός-ΑΕ Χαλκίδας
|
2-1 Τ |
Αγ Νικολάου
|
Β’ Ευβοίας 9η αγ. 3ος ομιλ
|
– | – |
ΑΟ Ζάρητρα-Κονίστρες
|
2-0 |
Ζαράκων
|
Γ’ Ευβοίας 8η αγ. 2ος ομιλ
|
– | – |
ΠΑΟ Κανήθου-Αυλίδα
|
1-2 |
Κανήθου
|
Trending Now
Καλή Ανάσταση
3 Μαΐου 2024
Επιδιορθώθηκε η γέφυρα στην Χιλιαδού (φωτογραφίες)
3 Μαΐου 2024