ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Posted On 5 Νοεμβρίου 2014
0
|
Α’
κατηγορία 8η αγωνιστική |
||
Ημερομ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
Αποτελ
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Παντριαδικός
– Απόλλων Ερέτριας |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
ΑΟ Αυλίδας
– ΑΟ Λουκισίων |
|
Κ 9/11/14
|
12:00
|
ΑΟ Σκύρου
– ΑΟ Χαλκίς |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Λήλας Βασιλ
– Καστέλλα |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Ολυμπιακός
Χαλκ – ΑΟΝ Αρτάκης |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Μακρυκάπα
– Ενωση Ιστιαίας |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Δροσιά –
ΑΟ Αυλωναρίου |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Δόξα
Προκοπίου – Ταμυναϊκός |
|
Β’κατηγορία
1ος όμιλος 6η αγων |
|||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Ατρόμητος
Βασιλικών – Βουτάς |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Κήρνθος –
Μαντούδι |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Ερμής Πηλίου
– Αρης Αγ. Αννας |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
ΑΕΚ Ν Πύργου
– Αιδηψός |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Σκεπαστή
– ΑΟ Ωρεών |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Ακαδ.
Ιστιαίας – Ολυμπιακός Λιμν. |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Παπάδες –
Ταξιάρχης |
|
Β’κατηγορία
2ος όμιλος 6η αγων |
|||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Κοντοδεσπότι
– Προποντίδα |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Αλάτσατα
– Αστέρας Βατώντα |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Ελλήσποντος
– Αφράτι |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
ΠΑΟ Κανήθου
– Ερμήλιος |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Καλοχ/Παντείχι
– Απόλλων Παρ. |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
ΑΕ Χαλκίδας
– Εύριπος |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
ΑΕΚ Χαλκίδας
– Ατταλη |
|
Β’κατηγορία
3ος όμιλος 6η αγων |
|||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
ΑΟ Δύστου
– ΑΟ Ζάρητρα |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Κόσκινα –
Ηρακλής Πρασίνου |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Ευβοϊκός
– Αμαρυνθιακός |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Άρτεμις –
Ληλάντιο |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Κάρυστος
– Μαρμάρι |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Νηλέας
Νεοχ. – Όλυμπος Γυμνού |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Τραχήλι –
Μιαούλης Φύλλων |
|
Γ’κατηγορία
1ος όμιλος 5η αγων |
|||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Ακράτητος
Κεχριών – Ελληνικά |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
ΠΑΟ Λιχάδας
– Ευβοϊκός Γουβών |
|
Κ 9/11/14
|
11:00
|
Μυρμιδόνες
– Σπαθάρι/Καλύβια |
|
Κ 9/11/14
|
11:00
|
ΟΠΑ Αιδηψού
– Ερμής Ροβιών |
|
Κ 9/11/14
|
11:30
|
Αναγ.
Γιάλτρων – Αρτεμησιακός |
|
Κ 9/11/14
|
Καμάρια –
Βυζάντιο Ν Πύργου |
||
|
Γ’κατηγορία
2ος όμιλος 5η αγων |
||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Αγ. Αθανάσιος
– Αστέρας Δροσιάς |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Κεραυνός
Χαλκ – Σταυρός |
|
Κ 9/11/14
|
11:30
|
Πισσώνας
– Φοίνικας Ψαχνών |
|
Κ 9/11/14
|
11:30
|
Απόλλων
Χαλκ – ΑΟ Πολιτικών |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Καμάρες –
Στροφυλιακός |
|
|
Γ’κατηγορία
3ος όμιλος 4η αγων |
||
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Αίας Χαλκίδας
– Ατρόμητος Χαλκ. |
|
Σ 8/11/14
|
15:15
|
Έραπος –
Αρης Αγ. Ιωάννη |
|
Κ 9/11/14
|
11:30
|
Αγιος Λουκάς
– Μονόδρι |
|
Κ 9/11/14
|
12:00
|
Κριεζά –
Κεραυνός Μύτικα |
|
Κ 9/11/14
|
15:15
|
Κονίστρες
– ΑΟ Κανήθου |
Πρόγραμμα: eviagoal
5/11/14