ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ
Posted On 2 Ιανουαρίου 2015
0
Α’
Ευβοίας 14η αγωνιστική |
|||
Σ 3/1/15
|
13:00
|
Ταμυναϊκός
– ΑΟ Σκύρου |
|
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Απόλλων
Ερέτριας – ΑΟ Χαλκίς |
|
Σ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟΝ Αρτάκης
– Δόξα Προκοπίου |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Αυλωναρίου
– ΑΟ Αυλίδας |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Εν. Ιστιαίας
– Παντριαδικός |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Λήλας
Βασιλικού – Δροσιά |
|
Κ 4/1/15
|
15:15
|
Ολυμπιακός
Χ. – Μακρυκάπα |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Λουκισίων
– Καστέλλα |
|
Β’
Ευβοίας 12η αγ. 1ος όμιλος |
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αρης Αγ.
Αννας -ΑΕΚ Ν Πύργου |
|
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αναγέννηση
Μαντουδίου – Παπάδες |
|
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Ολυμπιακός
Λίμνης – Κήρινθος |
|
Σ 3/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Ωρεών –
Ακαδημία Ιστιαίας |
|
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Ατρόμητος
Βασιλικών – Σκεπαστή |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Αιδηψός –
Βουτάς |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ταξιάρχης
– Ερμής Πηλίου |
|
Β’
Ευβοίας 12η αγ. 2ος όμιλος |
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Εύριπος –
ΑΕΚ Χαλκίδας |
|
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αφράτι –
ΑΕ Χαλκίδας |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Άτταλη –
Ερμήλιος |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Απόλλων
Παραλίας – Ελλήσποντος |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΠΑΟ Κανήθου
– Κοντοδεσπότι |
|
Κ 4/1/15
|
15:15
|
Αστέρας
Βατώντα – Καλοχ/Παντείχι |
|
Κ 4/1/15
|
15:15
|
Προποντίδα
– Αλάτσατα |
|
Β’
Ευβοίας 12η αγ. 3ος όμιλος |
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αμαρυνθιακός
– ΑΟ Ζαράκων |
|
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Μιαούλης
Φ – Κόσκινα |
|
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Δύστος –
Αρτεμις Αγ. Γεωργίου |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ηρακλής
Πρασίνου – Ευβοϊκός |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Μαρμάρι –
Τραχήλι |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ολυμπος
Γυμνού – Κάρυστος |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ληλάντιο
– Νηλέας Νεοχωρίου |
|
Γ’
Ευβοίας 11η αγ. 1ος όμιλος |
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Σπαθάρι/Καλύβια
– Ακράτητος Κεχριών |
|
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Γόύβες –
Αναγ. Γιάλτρων |
|
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Αρτεμησιακός
– Μυρμιδόνες |
|
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Βυζάντιο
Ν Πύργου – ΠΑΟ Λιχάδας |
|
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Ελληνικά
– ΟΠΑ Αιδηψού |
|
Ερμής Ροβιών
– Καμάρια |
|||
Γ’
Ευβοίας 10η αγ. 2ος όμιλος |
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Καμάρες –
Σταυρός |
|
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αγ Αθανάσιος
– Φοίνικας Ψαχνών |
|
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Απόλλων
Χαλκίδας – Πισσώνας |
|
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Κεραυνός
Χαλκίδας – Αστέρας Δροσιάς |
|
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Πολιτικών
– Στροφυλιακός |
|
Γ’
Ευβοίας 9η αγ. 3ος όμιλος |
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Ατρόμητος
Χαλκίδας – Εραπος |
|
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Κονίστρες
– Μονόδρι |
|
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Αρης Αγ
Ιωάννη – Κριεζά |
|
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Αιας Χαλκίδας
– ΑΟ Κανήθου |
|
Κ 4/1/15
|
12:00 |
Κεραυνός
Μύτικα – Αγ. Λουκάς |
Trending Now
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΜΠΑΡΑΖ): Πανναυπλιακός-Αμαρυνθιακός 0-0
2 Μαΐου 2024