ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ
Posted On 31 Ιανουαρίου 2015
0
Αποτελέσματα: eviagoal
Α’ Ευβοίας 17η αγωνιστική
|
|||
Ημερ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Αποτ
|
Σ 31/1/15 | 13:00 |
Παντριαδικός – ΑΟ Σκύρου
|
αναβολή |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
ΑΠΚΟ Δροσιάς – ΑΟ Λουκισίων
|
1-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Δόξα Προκοπίου – ΑΟ Χαλκίς
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Καστέλλα – ΑΟ Αυλίδας
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Μακρυκάπα – Απόλλων Ερέτριας
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Ολυμπιακός Χ – Ταμυναϊκός
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Λήλας Βασιλικού–ΑΟ Αυλωναρίου
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
ΑΟΝ Αρτάκης – Ενωση Ιστιαίας
|
|
Β’ Ευβοίας 15η αγων. 1ος ομ.
|
|||
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Κήρινθος – Ερμής Πηλίου
|
1-0 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Ακαδ. Ιστιαίας – ΑΕΚ Ν Πύργου
|
2-1 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Ατρόμητος Βασιλ – Αρης Αγ Αννας
|
1-3 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
ΑΟ Ωρεών – Ταξιάρχης
|
1-2 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Ολυμπιακός Λ. – Μαντούδι
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Βουτάς – Παπάδες
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Σκεπαστή – ΑΟ Αιδηψού
|
|
Β’ Ευβοίας 15η αγων. 2ος ομ.
|
|||
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Καλοχώρι/Παντείχι – ΑΕ Χαλκίδας
|
0-2 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Αλάτσατα – ΑΕΚ Χαλκίδας
|
0-1 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Κοντοδεσπότι – Ατταλη
|
0-2 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Αστέρας Βατώντα – Απόλλων Παρ.
|
1-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
ΠΑΟ Κανήθου – Εύριπος
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Προποντίδα – Αφράτι
|
|
Κ 1/2/15 | 15:15 |
Ερμήλιος – Ελλήσποντος
|
|
Β’ Ευβοίας 15η αγων. 3ος ομ.
|
|||
Σ 31/1/15 | 15:00 |
ΑΟ Ζάρητρα – Τραχήλι
|
4-1 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Δύστος – Ηρακλής Πρασίνου
|
1-2 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Ληλάντιο – Μιαούλης Φ
|
0-0 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Κάρυστος – Κόσκινα
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Νηλέας Ν. – Ευβοϊκός
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Αρτεμις – Αμαρυνθιακός
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Ολυμπος Γυμνού – Μαρμάρι
|
|
Γ’ Ευβοίας 14η αγων. 1ος ομ.
|
|||
Σ 31/1/15 | 15:30 |
Αρτεμησιακός – Ακράτητος Κεχρ
|
0-0 |
Κ 1/2/15 | 11:30 |
Ερμής Ροβιών – Μυρμιδόνες
|
|
Κ 1/2/15 | 11:30 |
Βυζάντιο Ν Πύργου – Ελληνικά
|
|
Κ 1/2/15 | 11:30 |
Γούβες – Σπαθάρι/Καλύβια
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Αναγ. Γιάλτρων – ΟΠΑ Αιδηψού
|
|
ΠΑΟ Λιχάδας – Καμάρια
|
|||
Γ’ Ευβοίας 11η αγων. 2ος ομ.
|
|||
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Φοίνικας Ψαχνών – Καμάρες
|
4-0 T |
Κ 1/2/15 | 11:30 |
Αστέρας Δροσιάς – ΑΟ Πολιτικών
|
|
Κ 1/2/15 | 11:30 |
Σταυρός – Απόλλων Χαλκίδας
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Πισσώνας – Στρφυλιακός
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Αγ Αθανάσιος – Κεραυνός Χαλκ.
|
|
Γ’ Ευβοίας 12η αγων. 3ος ομ.
|
|||
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Αγιος Λουκάς – Ατρόμητος Χαλκ.
|
4-1 T |
Κ 1/2/15 | 12:00 |
Κεραυνός Μύτικα – Μονόδρι
|
|
Κ 1/2/15 | 12:00 |
Αίας Χαλκίδας – Αρης Αγ. Ιωάννη
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Κονίστρες – Έραπος
|
|
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Κριεζά – ΑΟ Κανήθου
|
Trending Now
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΜΠΑΡΑΖ): Πανναυπλιακός-Αμαρυνθιακός 0-0
2 Μαΐου 2024