ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Posted On 5 Φεβρουαρίου 2015
0
Α’
Ευβοίας 18η αγωνιστική |
|||
Ημερ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
Αποτελ
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
ΑΟ Λουκισίων
– Ολυμπιακός Χαλκ. |
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Απόλλων
Ερέτριας – Λήλας Βασιλ. |
|
Κ 8/2/15
|
12:00 |
ΑΟ Σκύρου
– Δροσιά |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Παντριαδικός
– Καστέλλα |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Αυλίδα –
Δόξα Προκοπίου |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
ΑΟ Χαλκίς
– Μακρυκάπα |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Ταμυναϊκός
– ΑΟΝ Αρτάκης |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Ενωση
Ιστιαίας – ΑΟ Αυλωναρίου |
|
Β’
Ευβοίας 16η αγωνιστική 1ος ομ |
|||
Σ 7/2/15 | 15:15 |
ΑΕΚ Ν Πύργου
– Ατρόμητος Βασιλ |
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
ΑΟ Αιδηψού
– ΑΟ Ωρεών |
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Αρης Αγ.
Αννας – Ολυμπιακός Λιμν. |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Κήρινθος
– Βουτάς |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
ΑΟ Παπάδων
– Ακαδ. Ιστιαίας |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Ταξιάρχης
– Αναγ. Μαντουδίου |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Ερμής Πηλίου
– Σκεπαστή |
|
Β’
Ευβοίας 16η αγωνιστική 2ος ομ |
|||
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Καλοχ/Παντείχι
– Ερμήλιος |
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Ελλήσποντος
– Αλάτσατα |
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
ΑΕΚ Χαλκίδας
– ΠΑΟ Κανήθου |
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Αφράτι –
Απόλλων Παραλίας |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
ΑΕ Χαλκίδας
– Κοντοδεσπότι |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Ατταλη –
Προποντίδα |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Εύριπος –
Αστέρας Βατώντα |
|
Β’
Ευβοίας 16η αγωνιστική 3ος ομ |
|||
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Τραχήλι –
Νηλέας Νεοχωρίου |
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Κόσκινα –
Αρτεμις Αγ. Γεωργίου |
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Αμαρυνθιακός
– Ληλάντιο |
|
Σ 8/2/15
|
15:15 |
Ευβοϊκός
– Δύστος |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Κάρυστος
– Ζάρητρα |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Ηρακλής
Πρασίνου – Όλυμπος Γυμν |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Μιαούλης
Φ – Μαρμάρι |
|
Γ’
Ευβοίας 15η αγωνιστική 1ος ομ |
|||
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Ακράτητος
Κεχρ – Βυζάντιο Ν Πύργου |
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Αναγ.
Γιάλτρων – ΠΑΟ Λιχάδας |
|
Κ 8/2/15
|
11:30 |
Μυρμιδόνες
– Ελληνικά |
|
Κ 8/2/15
|
11:30 |
ΟΠΑ Αιδηψού
– Γούβες |
|
Κ 8/2/15
|
12:00 |
Σπαθαρ/Καλύβια
– Ερμής Ροβιών |
|
Κ 8/2/15
|
00:00 |
Καμάρια –
Αρτεμησιακός |
|
Γ’
Ευβοίας 13η αγωνιστική 2ος ομ |
|||
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Φοίνικας
Ψαχν – Σταυρός |
|
Κ 8/2/15
|
10:30 |
Κεραυνός
Χαλκ – Απόλλων Χαλκ. |
|
Κ 8/2/15
|
11:30 |
Πισσώνας
– Αστέρας Βατώντα |
|
Κ 8/2/15
|
12:45 |
Καμάρες –
Πολιτικά |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Αγ Αθανάσιος
– Στροφυλιακός |
|
Γ’
Ευβοίας 13η αγωνιστική 3ος ομ |
|||
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Ατρόμητος
Χαλκ – Αίας Χαλκίδας |
|
Σ 7/2/15 | 15:15 |
Κεραυνός
Μυτικα – Κριεζά |
|
Κ 8/2/15
|
11:30 |
Μονόδρι –
Αγ. Λουκάς |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
Αρης Αγ.
Ιωάννη – Εραπος |
|
Κ 8/2/15
|
15:15 |
ΑΟ Κανήθου
– Κονίστρες |