ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ (22-23/10)
Posted On 22 Οκτωβρίου 2016
0
Σαββάτο 22 Οκτωβρίου16:00
Α’
Ευβοίας 6η αγωνιστική |
16:00 Μακρυκάπα – Ελλήσποντος |
16:00 Απόλλων Ερέτριας -ΑΕΚ Χαλκίδας |
16:00 ΑΟΝ Αρτάκης – ΑΟ Αυλίδας |
Β’ Ευβοίας 1ος
ομιλ. 5η αγωνιστική |
16:00 Δόξα Προκοπίου – Κήρινθος |
16:00 Σκεπαστή – ΑΟ Αιδηψού |
16:00 Ταξιάρχης -ΑΟ Ωρεών |
Β’ Ευβοίας 2ος
ομιλ. 5η αγωνιστική |
16:00 ΠΑΟ Πολιτικών – Μιαούλης
Φ |
16:00 Αφράτι – Εύριπος |
16:00 Προποντίδα – Αθλόπολις |
16:00 ΑΟ Κανήθου – ΑΟ Λουκισίων |
Β’ Ευβοίας 3ος
ομιλ. 5η αγωνιστική |
16:00 ΑΟ Καρύστου -ΑΟ Σκύρου |
16:00 ΑΟ Τραχηλίο -ΑΟ Κύμης |
16:00 ΑΟ Ζάρητρα – Αμαρυνθιακός |
Γ’ Ευβοίας 2ος
ομιλ. 3η αγωνιστική |
16:00 Σταυρός – ΑΕ Ληλαντίου |
16:00 Αστέρας Δροσιάς – Φοίνικας Ψ |
Γ’ Ευβοίας 3ος
ομιλ. 3η αγωνιστι |
16:00 Αρης Αγ Ιωάννη – Αναγ. Μονοδρίου |
Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2016
|
Α’
Ευβοίας 6η αγωνιστική |
16:00 ΑΟ Αυλωναρίου – Καστέλλα
|
16:00 Δροσιά – Αστέρας Βατώντα |
16:00 Ταμυναϊκός -Ηρακλής Ψ |
16:00 Παντριαδικός -Λήλας Βασ. |
00:00 Ακαδ Ιστιαίας -Όλυμπος
|
Β’ Ευβοίας 1ος
ομιλ. 5η αγωνιστική |
16:00 Ακράτητος – Αρτεμησιακός
|
16:00 Ατρόμητος Βασ – Βυζάντιο
|
16:00 ΟΠΑ Αιδηψού-Αρης Αγ. Άννας |
16:00 Γούβες – Ερμής Πηλίου |
Ρεπό: Αναγέννηση Μαντουδίου
|
Β’ Ευβοίας 2ος
ομιλ. 5η αγωνιστική |
16:00 Ολυμπιακός Χ – Αγ. Αθανάσιος |
16:00 ΑΕ Χαλκιδας – Ερμήλιος |
16:00 Καλοχ/Παντείχι- Ευβοϊκός |
Ρεπό: Απόλλων Παραλίας
|
Β’ Ευβοίας 3ος
ομιλ. 5η αγωνιστική |
16:00 Νηλέας Νεοχ- ΑΟ Μαρμαρίου
|
16:00 ΑΟ Κοσκίνων-ΑΟ Δύστου |
16:00 Κονίστρες- Αγ. Λουκάς |
Γ’ Ευβοίας 1ος
ομιλ. 3η αγωνιστική |
12:00 Ολυμπιακός Λ – Ελληνικά |
12:00 ΑΕΚ Ν Πύργου- ΠΑΟ Λίχας |
12:00 ΑΟ Αγίου – Αναγ. Γιάλτρων |
Ρεπό: Μυρμιδόνες
|
Γ’ Ευβοίας 2ος
ομιλ. 3η αγωνιστική |
12:00 Πισσώνας – ΠΑΟ Κανήθου
|
12:00 Ακ. Αρτάκης- Αίας Χαλκίδας |
12:00 Απόλλων Χ – Κοντοδεσπότι |
16:00 Έραπος – Κεραυνός Χαλκ. |
Γ’ Ευβοίας 3ος
ομιλ. 3η αγωνιστική |
12:00 ΑΟ Κριεζών – Ν. Στύρα |
Άρτεμις – ΑΣ Καρυστίας |
Ρεπό: Αναποδος
|
Γ’ Εθνική Κυριακή 23/10/16
2ος όμιλος 6η αγωνιστική |
16:00 Νίκη Βόλου – ΑΕ Ιστιαίας
|
16:00 Ρήγας Φεραίος- Απόλλων
Λάρισας |
16:00 Αχιλλέας Νεοκαισ –
Θεσπρωτικός |
16:00 Εθνικός Φιλιπ – Αστέρας
Πετρίτη |
16:00 Πιερικός – Ολυμπιακός
Βόλου |
16:00 Αμβρακία Κωστακίων-
Ελευθεροχώρι |
16:00 Πύνδα Κίτρους- Καραϊσκάκης
|
16:00 Τηλυκράτης-Διαγόρας
Σεβαστής |
3ος όμιλος 6η αγωνιστική |
16:00 ΑΟ Χαλκίς – ΑΟ Πύλου |
16:00 Φωστήρας – Ερμιονίδα |
16:00 Θήβα – Παναργειακός |
16:00 Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας |
16:00 ΠΑΟ Βάρδας- Παναχαϊκή |
16:00 Δόξα Μεγαλοπ – Πουτράκι |
16:00 Ζευγολατιό – Παναρκαδικός |
Πρόγραμμα:eviagoal
Trending Now
Καλή Ανάσταση
3 Μαΐου 2024
Επιδιορθώθηκε η γέφυρα στην Χιλιαδού (φωτογραφίες)
3 Μαΐου 2024