Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (14-15/5)
Σάββατο 14/5
Β’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ)
Κήρινθος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-1
Κ16 ΕΠΣΕ
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι 0-0
Κ14 ΕΠΣΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κάνηθος-Νεάπολη 4-2
Ακαδημία Ψαχνών-Αθλόπολις Α 0-0
Κύζικος/ΑΟΝ Αρτάκης-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 7-0
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Ληλάντιο-ΑΕΚ Χαλκίδας 2-0
Ακαδημία Ερέτριας-Δροσιά (γήπεδο Ερέτριας, Γεωργαράς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Ερμήλιος-Αθλόπολις Β 3-0 α.α.
Κ12 ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Ταξιάρχης-Μαντούδι 0-3 α.α.
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς 2-6
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
5 μ.μ.
Αβαντίδες-Λάρισα (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Χατζηγιάννης (Πειραιά)/Λαμπρόπουλου (Πειραιά)-Λεκαράκος (Πειραιά), παρατηρητής: Βρακάς (Εύβοιας))
Β’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ)
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
5.30 μ.μ.
Αλάτσατα-Σκύρος (γήπεδο Αγίου Λουκά, Κασομούλης/Δάλλας-Χρυσέλης, 4ος διαιτητής: Κηρύκος)
Γ’ ΕΠΣΕ
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Μέσσαπος-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Καστέλλας, Βελέντζας/Ντόβολης Ε.-Νικολάου Σ.)
Έραπος-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Βούρκου, Καμπούρης Τ./Κελεπούρης-Γιδάρη)
5.30 μ.μ.
Ακαδημία Αρτάκης-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Βατώντα, Αντωνίου Χ./Τσάλλα-Καρβελάς)
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αθλόπολις (γήπεδο Καστέλλας, Ρουμπής/Ιωάννου-Γκάρα)
Ανάποδος-Ρομαϊκός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κωνστάντιος/Κοτταρά-Δελχάς)
Πισσώνας-Αφράτι 3-0 α.α.
Κ16 ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
5 μ.μ.
ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς (γήπεδο Νέου Πύργου, Λιαγκάκης/Παυλάτος-Αντωνίου Κ.)
Κ12 ΕΠΣΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
Νεάπολη-Ακαδημία Ψαχνών 2011 (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μπούρικας)
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10.30 π.μ.
Ερμήλιος-Ληλάντιο (γήπεδο Δροσιάς, Καρράς)
Κυριακή 15/5
Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
5 μ.μ.
Αβαντίδες-Λάρισα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β’ ΕΠΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ)
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
5.30 μ.μ.
Αλάτσατα-Σκύρος 6-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΕΠΣΕ
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11.30 π.μ.
Μέσσαπος-ΑΕΚ Χαλκίδας 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Έραπος-Κύζικος Αρτάκης 1-7 ΤΕΛΙΚΟ
5.30 μ.μ.
Ακαδημία Αρτάκης-ΠΑΟ Κανήθου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αθλόπολις 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ανάποδος-Ρομαϊκός 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Πισσώνας-Αφράτι 3-0 α.α.
Κ16 ΕΠΣΕ
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
5 μ.μ.
ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού/ΠΑΟ Λιχάς 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κ12 ΕΠΣΕ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
11 π.μ.
Νεάπολη-Ακαδημία Ψαχνών 2011 0-11 ΤΕΛΙΚΟ
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
10.30 π.μ.
Ερμήλιος-Ληλάντιο 5-1 ΤΕΛΙΚΟ