Γ Εθνική: Όλο το νέο πρόγραμμα για Αρτάκη και Ηρακλή Ψαχνών
Τα μέχρι τώρα αποτελέσματα η βαθμολογία και το νέο πρόγραμμα του τέταρτου ομίλου της Γ’ Εθνικής στον οποίο συμμετέχουν η Αρτάκη και o Ηρακλής Ψαχνών με δεδομένα ότι θα διεξαχθεί σε έναν γύρο και θα επανεκκινήσει την Κυριακή 28/3 (κατά πάσα πιθανότητα οι αγωνιστικές θα είναι συνεχόμενες με μόνο κενό την Κυριακή 2 Μαΐου, λόγω Πάσχα)
1η αγωνιστική
Ύπατο-Αρτάκη 2-0
Ηρακλής Ψαχνών-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-3
Θησέας Αγριάς-Οπούντιος Μαρτίνου 0-1
Φωκικός-Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0
Αλμυρός Βόλου-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1
Ρεπό: Αταλάντη
2η αγωνιστική
Αρτάκη-Θησέας Αγριάς 1-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ύπατο 0-0
Αταλάντη-Φωκικός 0-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Αλμυρός Βόλου 2-0
Αμβρυσσέας Διστόμου-Οπούντιος Μαρτίνου 1-0
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών
3η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών-Αταλάντη 2-1
Αμβρυσσέας Διστόμου-Αρτάκη 2-3
Φωκικός-Ύπατο 1-1
Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2
Οπούντιος Μαρτίνου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3
Ρεπό: Αλμυρός Βόλου
4η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών-Φωκικός 2-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Αρτάκη 1-1
Ύπατο-Θησέας Αγριάς 1-1
Αταλάντη-Αλμυρός Βόλου (αναβλήθηκε)
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αμβρυσσέας Διστόμου (αναβλήθηκε)
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- Διαγόρας Στεφανοβικείου 10
- Φωκικός 7
- Ηρακλής Ψαχνών 6
- Αμβρυσσέας Διστόμου 6
- Ύπατο 6
- Αρτάκη 5
- Οπούντιος Μαρτίνου 3
- Θησέας Αγριάς 3
- Δήμητρα Ευξεινούπολης 2
- Αταλάντη 0
- Αλμυρός Βόλου 0
5η αγωνιστική-28/3
Φωκικός-Θησέας Αγριάς
Αλμυρός Βόλου-Ηρακλής Ψαχνών
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ύπατο
Οπούντιος Μαρτίνου-Αταλάντη
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δήμητρα Ευξεινούπολης
Ρεπό: Αρτάκη
6η αγωνιστική-4/4
Αλμυρός Βόλου-Φωκικός
Θησέας Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Ψαχνών-Οπούντιος Μαρτίνου
Ύπατο-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αταλάντη-Αρτάκη
Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης
7η αγωνιστική-11/4
Φωκικός-Αμβρυσσέας Διστόμου
Οπούντιος Μαρτίνου-Αλμυρός Βόλου
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Θησέας Αγριάς
Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αταλάντη
Ρεπό: Ύπατο
8η αγωνιστική-18/4
Οπούντιος Μαρτίνου-Φωκικός
Αμβρυσσέας Διστόμου-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αλμυρός Βόλου-Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών-Δήμητρα Ευξεινούπολης
Ύπατο-Αταλάντη
Ρεπό: Θησέας Αγριάς
9η αγωνιστική-25/4
Φωκικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αρτάκη-Οπούντιος Μαρτίνου
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αλμυρός Βόλου
Αταλάντη-Θησέας Αγριάς
Ύπατο-Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου
10η αγωνιστική-9/5
Αρτάκη-Φωκικός
Οπούντιος Μαρτίνου-Δήμητρα Ευξεινούπουλης
Αμβρυσσέας Διστόμου-Αταλάντη
Αλμυρός Βόλου-Ύπατο
Θησέας Αγριάς-Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου
11η αγωνιστική-16/5
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αρτάκη
Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ύπατο-Οπούντιος Μαρτίνου
Ηρακλής Ψαχνών-Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς-Αλμυρός Βόλου
Ρεπό: Φωκικός
Δείτε επίσης…