Πρωταθλήματα Ευβοίας: Βαθμολογίες
Posted On 20 Νοεμβρίου 2017
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | 8 | 8 | 0 | 0 | 21 | 5 | 0 | 24 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | 8 | 5 | 2 | 1 | 13 | 6 | 0 | 17 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 8 | 4 | 3 | 1 | 14 | 5 | 0 | 15 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | 8 | 0 | 13 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 11 | 0 | 13 |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 12 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 9 | 0 | 11 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 8 | 2 | 4 | 2 | 14 | 13 | 0 | 10 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 12 | 0 | 10 |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 8 | 2 | 4 | 2 | 8 | 14 | 0 | 10 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 14 | 0 | 8 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 | 12 | 0 | 8 |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 10 | 0 | 7 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 8 | 1 | 4 | 3 | 11 | 16 | 0 | 7 |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 8 | 1 | 1 | 6 | 7 | 17 | 0 | 4 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. | 8 | 0 | 3 | 5 | 5 | 17 | 0 | 3 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 5 | 0 | 24 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 8 | 7 | 1 | 0 | 23 | 6 | 0 | 22 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 8 | 5 | 3 | 0 | 18 | 4 | 0 | 18 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 8 | 5 | 1 | 2 | 26 | 13 | 0 | 16 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 8 | 4 | 1 | 3 | 15 | 11 | 0 | 13 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 12 | 0 | 13 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | 0 | 11 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 8 | 3 | 0 | 5 | 10 | 20 | 0 | 9 |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 12 | 0 | 9 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 8 | 2 | 0 | 6 | 11 | 21 | 0 | 6 |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 8 | 1 | 0 | 7 | 6 | 30 | 0 | 3 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | 8 | 12 | 2 |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 17 | 2 | 2 |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | 8 | 0 | 0 | 8 | 2 | 25 | 0 | 0 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 8 | 8 | 0 | 0 | 18 | 3 | 0 | 24 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 7 | 0 | 19 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | 8 | 4 | 3 | 1 | 21 | 11 | 0 | 15 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 9 | 0 | 14 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 6 | 0 | 14 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 12 | 0 | 13 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 8 | 3 | 2 | 3 | 6 | 7 | 0 | 11 |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 10 | 0 | 10 |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 7 | 0 | 10 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 8 | 3 | 1 | 4 | 13 | 18 | 0 | 10 |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 | 12 | 0 | 8 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 12 | 0 | 5 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 8 | 1 | 0 | 7 | 11 | 18 | 0 | 3 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 8 | 1 | 0 | 7 | 5 | 26 | 0 | 3 |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 8 | 0 | 19 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 9 | 0 | 19 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 8 | 6 | 0 | 2 | 17 | 9 | 0 | 18 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ* | 7 | 4 | 2 | 1 | 22 | 8 | 0 | 14 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 8 | 0 | 13 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ* | 7 | 3 | 1 | 3 | 15 | 11 | 0 | 10 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 | 13 | 0 | 10 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ* | 7 | 3 | 0 | 4 | 11 | 13 | 0 | 9 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ* | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 9 | 0 | 8 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ* | 7 | 2 | 1 | 4 | 13 | 15 | 0 | 7 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ* | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 15 | 0 | 7 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 8 | 1 | 0 | 7 | 21 | 29 | 0 | 3 |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ* | 7 | 0 | 0 | 7 | 2 | 35 | 0 | 0 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ* | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 3 | 0 | 13 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ* | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 0 | 10 |
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ* | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 0 | 8 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ* | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 0 | 7 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ* | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 4 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ* | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 10 | 0 | 3 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 20 | 0 | 0 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ* | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 6 | 0 | 12 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 7 | 0 | 12 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ* | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 12 | 0 | 10 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ* | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 4 | 0 | 9 |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ* | 5 | 2 | 1 | 2 | 18 | 12 | 0 | 7 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 15 | 0 | 6 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ* | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 12 | 0 | 6 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ* | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 14 | 0 | 6 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ* | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 17 | 0 | 0 |
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ* | 5 | 4 | 1 | 0 | 18 | 8 | 0 | 13 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | 0 | 10 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ* | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 6 | 0 | 8 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ* | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 8 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ* | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 0 | 7 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ* | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 12 | 0 | 3 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ* | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 13 | 0 | 1 |
Trending Now
Καστέλλα:Έφυγε από την ζωή ο Νίκος Οκτωνιάτης
4 Μαΐου 2024
Καλή Ανάσταση
3 Μαΐου 2024