Αποτελέσματα Σαββατοκύριακου (9-10/12/17)
Posted On 10 Δεκεμβρίου 2017
0
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου
Α’ Ευβοίας 11η αγων
|
||
Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Γηπεδο
|
Αποτελ
|
Λήλας Βασιλ – ΑΟΝ Αρτάκης
|
Βασιλικού
|
0-0 Τ |
Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα
|
Γυμνού
|
1-4 Τ |
Σκεπαστή – ΑΟ Αιδηψού
|
Σκεπαστής
|
1-2 Τ |
Β’ Ευβοίας 1ος ομ 11η αγων
|
– | – |
Κήρινθος – Ακαδ. Ιστιαίας
|
Κηρίνθου 12:00
|
0-0 Τ |
Αρτεμησιακός- Ευβ.Γουβών
|
Ιστιαίας
|
0-0 Τ |
Ακράτητος Κεχρ- Ερμής Πηλίου
|
Κεχριών
|
8-0 Τ |
ΟΠΑ Αιδηψού- Ελληνικά
|
Αιδηψού
|
0-1 Τ |
Βυζάντιο – Αναγ. Μαντουδίου
|
Ν Πύργου
|
0-2 Τ |
Β’ Ευβοίας 2ος ομ 11η αγων
|
— | – |
Απόλλων Παρ.-Απόλλων Χ.
|
Βαθέως
|
6-3 Τ |
ΑΟ Λουκισίων – Κεραυνός Χ.
|
Λουκισίων
|
1-1 Τ |
Αφράτι – Αγ Αθανάσιος
|
Αφρατίου
|
0-2 Τ |
Αθλόπολις – Προποντίδα
|
Τσαλικ/Παπίλα
|
0-0 Τ |
ΑΟ Κανήθου -Εύριπος
|
Βαθέως 15:15
|
1-2 Τ |
Δροσιά – Καλοχ/Παντείχι
|
Δροσιάς
|
2-4 Τ |
Β’ Ευβοίας 3ος ομ 11η αγων
|
– | – |
Αμαρυνθιακός – Μιαούλης Φυλ
|
Αμαρύνθου
|
1-1 Τ |
ΑΟ Καρύστου – Αγ. Λουκάς
|
Καρύστου
|
2-0 Τ |
Γ’ Ευβοίας 1ος ομ 9η αγων.
|
– | – |
Σπαθ/Καλύβ-Αρης Αγ Αννας
|
Σπαθαρίου 11:30
|
2-0 Τ |
ΑΟ Αγίου ΠΑΟ Λίχας
|
Αγίου 11:30
|
2-1 Τ |
Αναγ Γιάλτρων-Ολυμπιακός Λ
|
Γιάλτρων 15:00
|
0-2 Τ |
Γ’ Ευβοίας 2ος ομ 9η αγων.
|
– | – |
Κοντοσπότι- Ακδ Αρτάκης
|
Καστέλλας 11:30
|
5-1 Τ |
Φοίνικας Ψαχν – Πισσώνας
|
Μακρυκαπα 15:00
|
0-2 Τ |
Γ’ Ευβοίας 3ος ομ 9η αγων.
|
–
|
– |
ΠΑΟ Κανήθου-Αλάτσατα
|
Δροσιάς 11:30
|
0-4 Τ |
Ν Στύρα – Αιγέας Πετριών
|
Ζαράκων 12:00
|
0-1 Τ |
Κριεζά – Μονόδρι
|
Κριεζών 15:00
|
1-0 Τ |
Γ’ Εθνική 7ος ομ. 9η αγων.
|
–
|
– |
Αήττητος Σπάτων -ΑΟ Χαλκίς
|
Δημ Σπάτων
|
1-1 Τ |
Θύελλα Ραφήνας- Ταμυναϊκός
|
Δημ Ραφήνας
|
0-1 Τ |
Διαγόρας Λεσβο- Αιολικός
|
Αγ Παρασκευής
|
0-1 Τ |
Πανθηραίκός-Παναργειακός
|
Δημ Θήρας 13:30
|
1-2 Τ |
Ερμής Κιβερίου-Τρίγλια Ραφην
|
Δημ Λένρας
|
3-2 Τ |
Γ’ Εθνική 4ος ομ. 12η αγων.
|
–
|
– |
Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Θήβας
|
Δημ. Ιτέας
|
2-1 Τ |
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου
Α’ Ευβοίας 11η αγων
|
– | — |
Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Γήπεδο
|
Αποτελ
|
Απόλλων Ερέτριας- Καστέλλα
|
Ερέτριας
|
5-1 Τ |
Ελλήσποντος-Ηρακλής Ψ
|
Ν Λαμψάκου
|
1-0 Τ |
ΑΕΚ Χαλκίδα;ς- Ολυμπιακός Χ
|
Πάρκο Λαού
|
0-1 Τ |
ΑΟ Αυλωναρίου-ΑΟ Κοσκίνων
|
Αυλωναρίου
|
1-0 Τ |
Αστ Βατώντα-Παντριαδικός
|
Βατώντα
|
2-2 Τ |
Β’ Ευβοίας 1ος ομ 11η αγων
|
– | – |
Ταξιάρχης- ΑΟ Ωρεών
|
Ν Πύργου
|
0-2 Τ |
Ατρόμητος Βασ-Δόξα Προκοπ
|
Βασιλικών Δεν έγινε
|
– |
Β’ Ευβοίας 2ος ομ 11η αγων
|
– | – |
Εΰβοϊκός – ΑΕ Χαλκίδας
|
Αγ. Νικολάου
|
0-0 Τ |
Β’ Ευβοίας 3ος ομ 11η αγων
|
– | – |
Δύστος – Σκύρος
|
Δύστου
|
1-2 Τ |
Αρης Αγ Ιωάννη- Νηλέας Νεοχ
|
Α. Ιωάννη
|
5-3 Τ |
Ζάρητρα – Μαρμάρι
|
Ζαράκων
|
3-0 Τ |
Τραχήλι – Κονίστρες
|
——– α/α
|
0-3 |
Γ’ Ευβοίας 2ος ομ 9η αγων.
|
– | – |
Ανάποδος – Εραπος
|
Βαθέως
|
0-0 T |
ΑΕ Ληλαντίου – ΠΑΟ Πολιτικών
|
Φύλλων
|
2-0 T |
Trending Now
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΜΠΑΡΑΖ): Πανναυπλιακός-Αμαρυνθιακός 0-0
2 Μαΐου 2024