Πρωταθλήματα Ευβοίας: Βαθμολογίες
Posted On 6 Ιανουαρίου 2018
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | 13 | 12 | 0 | 1 | 33 | 7 | 0 | 36 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 13 | 8 | 4 | 1 | 19 | 6 | 0 | 28 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 13 | 7 | 2 | 4 | 24 | 20 | 0 | 23 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 13 | 7 | 2 | 4 | 21 | 13 | 0 | 23 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 13 | 5 | 6 | 2 | 25 | 20 | 0 | 21 |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 13 | 5 | 5 | 3 | 14 | 12 | 0 | 20 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 14 | 0 | 18 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 16 | 0 | 18 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 | 20 | 0 | 17 |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 13 | 4 | 5 | 4 | 16 | 20 | 0 | 17 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 13 | 4 | 4 | 5 | 18 | 24 | 0 | 16 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 13 | 3 | 6 | 4 | 21 | 26 | 0 | 15 |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | 13 | 3 | 4 | 6 | 13 | 19 | 0 | 13 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 13 | 2 | 3 | 8 | 21 | 26 | 0 | 9 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. | 13 | 1 | 4 | 8 | 9 | 24 | 0 | 7 |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 13 | 1 | 1 | 11 | 9 | 28 | 0 | 4 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 13 | 11 | 1 | 1 | 33 | 7 | 0 | 34 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 13 | 9 | 1 | 3 | 46 | 19 | 0 | 28 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 13 | 8 | 2 | 3 | 34 | 15 | 0 | 26 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 13 | 7 | 4 | 2 | 26 | 15 | 0 | 25 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 13 | 6 | 6 | 1 | 27 | 13 | 0 | 24 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 13 | 6 | 2 | 5 | 22 | 16 | 0 | 20 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 | 23 | 0 | 17 |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 13 | 5 | 2 | 6 | 19 | 18 | 0 | 17 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 13 | 7 | 4 | 2 | 24 | 11 | 12 | 13 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | 29 | 0 | 13 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 13 | 4 | 0 | 9 | 13 | 32 | 0 | 12 |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 13 | 2 | 1 | 10 | 9 | 38 | 0 | 7 |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 13 | 2 | 1 | 10 | 13 | 36 | 2 | 5 |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | 13 | 1 | 1 | 11 | 7 | 35 | 0 | 4 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 13 | 11 | 1 | 1 | 31 | 8 | 0 | 34 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 13 | 9 | 3 | 1 | 26 | 11 | 0 | 30 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | 13 | 9 | 3 | 1 | 35 | 15 | 0 | 30 |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 13 | 6 | 2 | 5 | 18 | 13 | 0 | 20 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 13 | 5 | 4 | 4 | 11 | 11 | 0 | 19 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 13 | 6 | 1 | 6 | 22 | 21 | 0 | 19 |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 | 14 | 0 | 18 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 13 | 5 | 2 | 6 | 20 | 23 | 0 | 17 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 13 | 4 | 2 | 7 | 18 | 30 | 0 | 14 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 13 | 4 | 2 | 7 | 23 | 23 | 0 | 14 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 | 22 | 0 | 12 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 13 | 3 | 3 | 7 | 8 | 16 | 0 | 12 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 13 | 3 | 1 | 9 | 9 | 30 | 0 | 10 |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 13 | 2 | 2 | 9 | 9 | 25 | 0 | 8 |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 12 | 9 | 1 | 2 | 34 | 11 | 0 | 28 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | 12 | 7 | 4 | 1 | 29 | 9 | 0 | 25 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ* | 11 | 8 | 1 | 2 | 21 | 11 | 0 | 25 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ* | 11 | 7 | 2 | 2 | 24 | 13 | 0 | 23 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 | 9 | 0 | 20 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | 12 | 5 | 4 | 3 | 21 | 13 | 0 | 19 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 12 | 5 | 3 | 4 | 24 | 20 | 0 | 18 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 12 | 4 | 3 | 5 | 25 | 21 | 0 | 15 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 12 | 4 | 1 | 7 | 17 | 25 | 0 | 13 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 12 | 2 | 5 | 5 | 10 | 19 | 0 | 11 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 12 | 3 | 1 | 8 | 19 | 28 | 0 | 10 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 12 | 2 | 1 | 9 | 27 | 39 | 0 | 7 |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | 12 | 0 | 0 | 12 | 2 | 50 | 9 | -9 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 9 | 0 | 25 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 12 | 0 | 22 |
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ* | 9 | 5 | 2 | 2 | 20 | 11 | 0 | 17 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ* | 9 | 4 | 2 | 3 | 20 | 13 | 0 | 14 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ* | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | 19 | 0 | 8 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ* | 9 | 1 | 1 | 7 | 3 | 18 | 0 | 4 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ | 10 | 1 | 1 | 8 | 16 | 30 | 0 | 4 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | 10 | 7 | 2 | 1 | 25 | 11 | 0 | 23 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 16 | 0 | 21 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 10 | 5 | 1 | 4 | 15 | 15 | 0 | 16 |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ* | 9 | 5 | 1 | 3 | 26 | 15 | 0 | 16 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ* | 9 | 4 | 3 | 2 | 27 | 11 | 0 | 15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ | 10 | 3 | 0 | 7 | 12 | 27 | 0 | 9 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 22 | 0 | 9 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* | 9 | 2 | 1 | 6 | 14 | 26 | 0 | 7 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ* | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | 19 | 0 | 6 |
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ* | 9 | 8 | 1 | 0 | 35 | 8 | 0 | 25 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 11 | 0 | 18 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 10 | 5 | 1 | 4 | 15 | 16 | 0 | 16 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ* | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 12 | 0 | 12 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ* | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 11 | 0 | 9 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 21 | 0 | 8 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ* | 9 | 1 | 1 | 7 | 5 | 25 | 0 | 4 |
Νέων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ* | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 6 |
ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 0 | 6 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ/ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ ΝΕΟΙ | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 0 | 9 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΝΕΟΙ* | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 9 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ* | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 3 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΝΕΟΙ* | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ/ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ Α.Α. ΝΕΟΙ* | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 3 | 0 | 12 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ* | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 0 | 6 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ* | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 0 | 3 |
ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ* | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 0 | 3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΝΕΟΙ* | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ/ΑΘ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΩΝ | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 0 | 8 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 5 | 0 | 6 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΝΕΟΙ | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6 |
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΝΕΟΙ | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 14 | 0 | 1 |
Παίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 1 | 0 | 15 |
ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 4 | 0 | 1 | 22 | 4 | 0 | 12 |
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 9 | 0 | 9 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ/ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 2 | 0 | 3 | 16 | 13 | 0 | 6 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ/ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 17 | 0 | 3 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 37 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ/ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ Α.Α. ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 6 | 0 | 13 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 1 | 0 | 12 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | 0 | 5 |
ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | 0 | 4 |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 11 | 0 | 4 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | 0 | 4 |
Παίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 6 | 6 | 0 | 0 | 40 | 6 | 0 | 18 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 9 | 0 | 10 |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 11 | 0 | 9 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 6 | 2 | 2 | 2 | 16 | 10 | 0 | 8 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 18 | 0 | 3 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 40 | 0 | 3 |
Παίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 4 | 1 | 0 | 29 | 3 | 0 | 13 |
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 4 | 0 | 10 |
ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 4 | 0 | 9 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 12 | 0 | 6 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 23 | 0 | 3 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 21 | 0 | 0 |
Φωτό: Dinataathlitika.gr
Trending Now
Καστέλλα:Έφυγε από την ζωή ο Νίκος Οκτωνιάτης
4 Μαΐου 2024
Καλή Ανάσταση
3 Μαΐου 2024