Α-Β-Γ κατηγορία Ευβοίας: Βαθμολογία
Posted On 19 Φεβρουαρίου 2017
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 19 | 14 | 2 | 3 | 41 | 9 | 0 | 44 |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 19 | 11 | 3 | 5 | 29 | 18 | 0 | 36 |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | 19 | 9 | 7 | 3 | 29 | 15 | 0 | 34 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 19 | 10 | 3 | 6 | 22 | 19 | 0 | 33 |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 19 | 10 | 2 | 7 | 34 | 21 | 0 | 32 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | 19 | 10 | 4 | 5 | 45 | 27 | 6 | 28 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 19 | 7 | 7 | 5 | 22 | 25 | 0 | 28 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 19 | 6 | 9 | 4 | 30 | 26 | 0 | 27 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 19 | 7 | 5 | 7 | 15 | 17 | 0 | 26 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 19 | 7 | 5 | 7 | 21 | 15 | 0 | 26 |
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 19 | 6 | 5 | 8 | 19 | 22 | 0 | 23 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 19 | 5 | 6 | 8 | 27 | 36 | 0 | 21 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 19 | 4 | 8 | 7 | 18 | 21 | 0 | 20 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 19 | 5 | 4 | 10 | 15 | 23 | 0 | 19 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 19 | 4 | 4 | 11 | 15 | 31 | 0 | 16 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 19 | 0 | 0 | 19 | 0 | 57 | 6 | -6 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 17 | 16 | 1 | 0 | 54 | 9 | 0 | 49 |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 17 | 9 | 3 | 5 | 26 | 22 | 0 | 30 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 17 | 9 | 3 | 5 | 37 | 16 | 0 | 30 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* | 16 | 8 | 5 | 3 | 29 | 13 | 0 | 29 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 17 | 7 | 7 | 3 | 17 | 12 | 0 | 28 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 17 | 7 | 7 | 3 | 25 | 23 | 0 | 28 |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 17 | 7 | 7 | 3 | 31 | 19 | 0 | 28 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 17 | 7 | 6 | 4 | 30 | 16 | 0 | 27 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 17 | 6 | 6 | 5 | 23 | 18 | 0 | 24 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 17 | 5 | 3 | 9 | 23 | 26 | 0 | 18 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* | 16 | 4 | 4 | 8 | 11 | 19 | 0 | 16 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 17 | 4 | 3 | 10 | 25 | 37 | 0 | 15 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 17 | 3 | 3 | 11 | 15 | 34 | 0 | 12 |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* | 16 | 3 | 1 | 12 | 15 | 46 | 0 | 10 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ | 17 | 1 | 1 | 15 | 7 | 58 | 0 | 4 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.* | 16 | 13 | 3 | 0 | 53 | 9 | 0 | 42 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | 17 | 13 | 2 | 2 | 33 | 13 | 0 | 41 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ* | 16 | 12 | 2 | 2 | 37 | 15 | 0 | 38 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 17 | 11 | 2 | 4 | 30 | 17 | 0 | 35 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* | 15 | 8 | 3 | 4 | 31 | 25 | 0 | 27 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 17 | 8 | 2 | 7 | 29 | 29 | 2 | 24 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 17 | 7 | 3 | 7 | 17 | 18 | 0 | 24 |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 17 | 6 | 3 | 8 | 25 | 30 | 0 | 21 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 17 | 6 | 1 | 10 | 23 | 33 | 0 | 19 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ “Ο ΑΠΟΛΛΩΝ” | 17 | 5 | 3 | 9 | 16 | 23 | 0 | 18 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* | 16 | 5 | 2 | 9 | 22 | 26 | 0 | 17 |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 17 | 5 | 1 | 11 | 20 | 41 | 0 | 16 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | 17 | 3 | 4 | 10 | 24 | 41 | 0 | 13 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 17 | 3 | 3 | 11 | 14 | 33 | 0 | 12 |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 17 | 1 | 4 | 12 | 15 | 36 | 0 | 7 |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | 18 | 13 | 0 | 5 | 35 | 16 | 0 | 39 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | 18 | 12 | 2 | 4 | 31 | 13 | 0 | 38 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 18 | 11 | 3 | 4 | 30 | 22 | 0 | 36 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 18 | 10 | 3 | 5 | 35 | 19 | 0 | 33 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 18 | 8 | 4 | 6 | 28 | 17 | 0 | 28 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 18 | 7 | 7 | 4 | 28 | 17 | 0 | 28 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | 18 | 7 | 5 | 6 | 29 | 24 | 0 | 26 |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 18 | 8 | 1 | 9 | 29 | 28 | 0 | 25 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 18 | 4 | 5 | 9 | 20 | 29 | 0 | 17 |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | 18 | 4 | 2 | 12 | 16 | 42 | 0 | 14 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 18 | 3 | 3 | 12 | 17 | 42 | 0 | 12 |
ΚΥΜΗ | 18 | 2 | 3 | 13 | 10 | 39 | 2 | 7 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 13 | 9 | 2 | 2 | 27 | 12 | 0 | 29 |
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ | 13 | 8 | 1 | 4 | 23 | 8 | 0 | 25 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ* | 12 | 5 | 1 | 6 | 14 | 15 | 0 | 16 |
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | 13 | 4 | 3 | 6 | 16 | 18 | 0 | 15 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | 13 | 4 | 3 | 6 | 12 | 23 | 0 | 15 |
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 27 | 0 | 12 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | 15 | 9 | 6 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15 | 11 | 3 | 1 | 35 | 11 | 0 | 36 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 15 | 10 | 4 | 1 | 45 | 8 | 0 | 34 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15 | 9 | 4 | 2 | 40 | 14 | 0 | 31 |
ΑΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15 | 7 | 5 | 3 | 25 | 19 | 0 | 26 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 15 | 7 | 2 | 6 | 33 | 29 | 0 | 23 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | 15 | 6 | 4 | 5 | 28 | 27 | 2 | 20 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15 | 5 | 4 | 6 | 31 | 38 | 0 | 19 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | 15 | 4 | 5 | 6 | 28 | 25 | 0 | 17 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 15 | 4 | 4 | 7 | 18 | 29 | 0 | 16 |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | 15 | 2 | 5 | 8 | 21 | 33 | 0 | 11 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ | 15 | 3 | 1 | 11 | 17 | 53 | 0 | 10 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 15 | 1 | 1 | 13 | 18 | 53 | 0 | 4 |
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ* | 12 | 10 | 2 | 0 | 30 | 4 | 0 | 32 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 13 | 8 | 3 | 2 | 26 | 9 | 0 | 27 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | 13 | 7 | 3 | 3 | 23 | 11 | 0 | 24 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ* | 12 | 5 | 3 | 4 | 21 | 19 | 0 | 18 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ* | 12 | 4 | 1 | 7 | 14 | 19 | 0 | 13 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 13 | 3 | 2 | 8 | 15 | 28 | 0 | 11 |
ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 39 | 6 | -6 |
Trending Now
Καλή Ανάσταση
3 Μαΐου 2024
Επιδιορθώθηκε η γέφυρα στην Χιλιαδού (φωτογραφίες)
3 Μαΐου 2024