To πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10-11/3/18)
Posted On 9 Μαρτίου 2018
0
Σάββατο 10 Μαρτίου 16:00
Α’ Ευβοίας 22η αγων
|
–Γήπεδο |
Ολυμπιακός Χ – Λήλας Βασιλ
|
Π Λαού
|
Παντριαδικός – Καστέλλα
|
Τριάδας
|
Αστ. Βατώντα- ΑΟΝ Αρτάκης
|
Βατώντα
|
Όλυμπος – Απόλλων Ερέτριας
|
Γυμνού
|
Β’ Ευβοίας 21η αγων 1ος ομ
|
– |
Ευβ. Γουβών – Ακαδ Ιστιαίας
|
Γουβών
|
Ατρόμητος Βασιλ -Μαντούδι
|
Βασιλικών
|
Αρτεμησιακός- ΟΠΑ Αιδηψού
|
Ιστιαίας
|
Ακράτητος Κεχρ- Κήρινθος
|
Κεχριών
|
Β’ Ευβοίας 21η αγων 2ος ομ
|
– |
Ευβοϊκός- Απόλλων Χαλκίδας
|
Αγ Νικολάου
|
ΑΕ Χαλκίδας- Αθλόπολις
|
Τσαλ/Παπίλα
|
Απόλλων Παραλίας- ΑΟ Κανήθου
|
Βαθέως
|
Β’ Ευβοίας 21η αγων 3ος ομ
|
– |
Νηλέας Νεοχ- ΑΟ Σκύρου 13:00
|
Νεοχωρίου
|
ΑΟ Ζάρητρα -Κονίστρες
|
Ζαράκων
|
Ερμήλιος -Μιαούλης Φ
|
Δροσιάς
|
Γ’ Ευβοίας 19η αγ 2ος ομ
|
–
|
Έραπος – Ακαδ Αρτάκης
|
Αφρατίου
|
Κυριακή 11 Μαρτίου 16:00
Γ’ Εθνική 19η αγωνιστική 15:00
|
–Γήπεδο |
ΑΟ Χαλκίς – Ερμιονίδα
|
Δ. Χαλκίδας
|
Αήττητος Σπάτων -Τριγλία Ραφηνας
|
Δ Σπάτων
|
Ερμής Κιβερίου-Αιολικός
|
Δ λέρνας
|
Θύελλα Ραφήνας-Πανθηραίκός
|
Δ Ραφήνας
|
Διαγόρας Λέσβου-Παναργειακός
|
Δ Μυτιλήνης
|
Ρεπό: Ταμυναϊκός
|
–
|
Α’ Ευβοίας 22η αγων
|
–
|
Κόσκινα – Ηρακλής Ψαχνών
|
Κοσκίνων
|
Μακρυκάπα – ΑΟ Αιδηψού
|
Μακρυκάπας
|
ΑΟ Αυλωναρίου- Σκεπαστή
|
Αυλωναρίου
|
Ελλήσποντος – ΑΕΚ Χαλκίδας
|
Ν Λαμψάκου
|
Β’ Ευβοίας 21η αγων 1ος ομ
|
– |
Ταξιάρχης-Ερμής Πηλίου
|
Ν Πύργου
|
Δόξα Προκοπίου-Ελληνικά
|
Προκοπίου
|
ΑΟ Ωρεών – Βυζάντιο
|
Αιδηψού
|
Β’ Ευβοίας 21η αγων 2ος ομ
|
– |
Αγ. Αθανάσιος -Εύριπος
|
Πάλιουρα
|
Κεραυνός Χαλκ- Καλοχ/Παντείχι
|
Π. Λαού
|
ΑΟ Λουκισίων – Προποντίδα
|
Λουκισίων
|
Αφράτι – Δροσιά
|
Αφρατίου
|
Β’ Ευβοίας 21η αγων 3ος ομ
|
– |
ΑΟ Μαρμαρίου-ΑΟ Καρύστου
|
Καρύστου
|
Αρης Αγ Ιωάννη-Αγ. Λουκάς
|
Αγ. Ιωάννη
|
Τραχήλι – Αμαρυνθιακός
|
–
|
Γ’ Ευβοίας 19η αγ 1ος ομ
|
–
|
Σπαθ/Καλύβια- Οιακλυμπός Λ 12:00
|
Σπαθαρίου
|
Αν Γιάλτρων-ΑΕΚ Ν Πύργου 12:00
|
Γιάλτρων
|
ΠΑΟ Λίχας-Αρης Αγ Άννας 12:00
|
Αγ. Γεωργίου
|
Γ’ Ευβοίας 19η αγ 2ος ομ
|
–
|
ΑΕ Ληλαντίου – Πισσώνας 12:00
|
Φύλλων
|
Σταυρός – Φοίνικας Ψαχνών 11:00
|
Σταυρού
|
Κοντοδεσπότι -ΠΑΟ Πολιτ 12:00
|
Καστέλλας
|
Γ’ Ευβοίας 19η αγ 2ος ομ
|
–
|
Ν Στύρα – Αρτεμις Αγ. Γεωρ 12:00
|
Ζαρακων
|
ΠΑΟ Κανήθου-Αιγέας Πετρ. 16:00
|
Δροσιάς
|
Αν Μονοδρίου-Αλάτσατα 16:00
|
Μονοδρίου
|
Trending Now
Ζητούνται για εργασία εργάτες εξωτερικού συνεργείου
28 Μαρτίου 2024
Στην ημερίδα για τα οικοσυστήματα της Έυβοιας ο Ψαθάς (video)
28 Μαρτίου 2024