Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (17-18-11/18)
Posted On 14 Νοεμβρίου 2018
0
Σας κοινοποιούμε το πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλημάτων Α,Β,Γ, ερασιτεχνικής κατηγορίας στις 17/18-11-2018 που έχει ως εξής :
Σάββατο 17 Νοεμβρ.
|
Ωρα:15:00
|
Α’ Ευβοίας 6η αγωνιστική
|
Γήπεδο
|
Αρτάκη- Καλ/Παντείχι
|
Αρτάκης
|
Σκεπαστή-ΑΟ Αιδηψού
|
Σκεπαστής
|
Ελλήσποντος-Αστ Βατώντα
|
Λαμψάκου
|
Μακρυκάπα -Δροσιά
|
Μακρυκάπας
|
Β’ Ευβοίας 6η αγ 1ος ομιλ
|
– |
Γούβες-Αρτεμησιακός 15:15
|
Γουβών
|
Δόξα Προκ. Κήρινθος
|
”Κουτσουφλ”
|
Β’ Ευβοίας 6η αγ 2ος ομιλ
|
– |
Ολυμπιακός Χ-ΑΕ Ληλαντίου
|
Π Λαού
|
ΑΕ Χαλκίδας-Αλάτσατα
|
Τσαλ/Παπίλ
|
Ευβοϊκός-ΑΕΚ Χαλκίδας
|
Αγ Νικολάου
|
Β’ Ευβοίας 6η αγ 3ος ομιλ
|
– |
Αγ Λουκάς Σκύρος 13:00
|
Αγ Λουκά
|
Δύστος-Νηλέας Νεοχωρ
|
Δύστου
|
Γ’ Ευβοίας 5η αγ 1ος ομιλ
|
– |
Φοίνικας Ψ-ΠΑΟ Λίχας 15:15
|
Καστέλλας
|
Γ’ Ευβοίας 5η αγ 2ος ομιλ
|
– |
ΑΟ Κύμης-ΠΑΟ Κανήθου
|
Κύμης
|
Καμάρες- Αυλίδα
|
Παραλίας
|
Κυριακή 18 Νοεμβρ.
|
Ωρα:15:00
|
Γ’ Εθνική 7η αγωνιστική
|
Γήπεδο
|
ΑΟ Χαλκίς-Απολ Ερέτριας
|
Δ Χαλκίδας
|
Χαραυγιακός-Αγ Ιερόθεος
|
Ηλιούπολης |
Ηλυσιακός-Κόρινθος
|
Γρ.Λαμπράκ |
Αιγάλεω-Καλλιθέα
|
Δ Αιγάλεω |
Πανθηραίκός-Αγ Ανάργυροι
|
Φηρών |
Αιολικός- Θύελ. Καμαρίου
|
Μυτηλίνης |
Α’ Ευβοίας 6η αγωνιστική
|
Γήπεδο
|
Όλυμπος Γυμνού-Λήλας
|
Γυμνού
|
Ηρακλής Ψ-Παντριαδικός
|
Ψαχνών
|
Ταμυναϊκός-ΑΟ Ωρεών
|
Αλιβερίου
|
Αυλωνάρι -Καστέλλα
|
”Ν Κούκης” |
Β’ Ευβοίας 6η αγ 1ος ομιλ
|
– |
Μαντούδι-Ταξιάρχης
|
Μαντουδίου
|
Βασιλικά-Ερμής Πηλίου
|
Βασιλικών
|
ΟΠΑ Αιδηψού-Κεχριές
|
Αιδηψού
|
ΑΕ Ιστιαίας-ΑΟ Αγίου
|
Ιστιαίας
|
Β’ Ευβοίας 6η αγ 2ος ομιλ
|
– |
Ερμήλιος-Λουκίσια
|
Δροσιάς
|
Προποντίδα-Κοντοδεσπότι
|
Π Λαού
|
Μιαούλης-Αφράτι
|
Φυλλων
|
Αγ Αθανάσιος-Κεραυνός Χ
|
Πάλιουρα
|
Β’ Ευβοίας 6η αγ 3ος ομιλ
|
– |
Μαρμάρι-Αρης Αγ Ιωάννη
|
Καρύστου
|
Κονίστρες-Αμαρυνθιακός
|
Βρύσης
|
Αιγέας Πετριών-Κάρυστος
|
Κριεζών
|
Ζάρητρα -Κόσκινα
|
Ανευ αγων
|
Γ’ Ευβοίας 5η αγ 1ος ομιλ
|
– |
Σταυρός-Ελληνικά 12:00
|
Μακρυκάπας
|
Ολυμπιακός Λ-Κύζικος 12:00
|
Λίμνης
|
Φοίνικας Ψ-ΠΑΟ Λίχας 15:00
|
Καστέλλας
|
Γίαλτρα-ΠΑΟ Πολιτικών
|
ανευ αγωνα
|
ΑΕΚ Ν Πύργου-Βυζάντιο
|
ανευ αγωνα
|
Γ’ Ευβοίας 5η αγ 2ος ομιλ
|
– |
Ανάποδος-Εραπος 11:30
|
Βαθέως
|
Πισσώνας-Αθλόπολις 11:30
|
Πισσώνα
|
Άρτεμις- ΑΟ Κριεζών 11:30
|
”Ν Κούκας” |
Μονόδρι-Ν Στύρα
|
Μονοδρίου
|