Πρωταθλήματα Ευβοίας: Βαθμολογίες
Posted On 6 Μαρτίου 2017
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 20 | 15 | 2 | 3 | 44 | 10 | 0 | 47 |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | 20 | 10 | 7 | 3 | 31 | 16 | 0 | 37 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 20 | 11 | 3 | 6 | 24 | 20 | 0 | 36 |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 20 | 11 | 3 | 6 | 29 | 20 | 0 | 36 |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 20 | 10 | 2 | 8 | 34 | 24 | 0 | 32 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 20 | 8 | 7 | 5 | 25 | 25 | 0 | 31 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 20 | 7 | 9 | 4 | 33 | 28 | 0 | 30 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 20 | 8 | 5 | 7 | 17 | 18 | 0 | 29 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | 20 | 10 | 4 | 6 | 47 | 30 | 6 | 28 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 20 | 7 | 5 | 8 | 22 | 17 | 0 | 26 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 20 | 5 | 8 | 7 | 20 | 21 | 0 | 23 |
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 20 | 6 | 5 | 9 | 20 | 24 | 0 | 23 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 20 | 5 | 6 | 9 | 28 | 39 | 0 | 21 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 20 | 5 | 4 | 11 | 18 | 31 | 0 | 19 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 20 | 5 | 4 | 11 | 16 | 25 | 0 | 19 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 20 | 0 | 0 | 20 | 0 | 60 | 6 | -6 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 18 | 17 | 1 | 0 | 57 | 10 | 0 | 52 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 18 | 10 | 3 | 5 | 40 | 18 | 0 | 33 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ* | 17 | 9 | 5 | 3 | 32 | 14 | 0 | 32 |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 18 | 8 | 7 | 3 | 33 | 20 | 0 | 31 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 18 | 8 | 7 | 3 | 27 | 23 | 0 | 31 |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 18 | 9 | 3 | 6 | 27 | 25 | 0 | 30 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ* | 17 | 7 | 7 | 3 | 17 | 12 | 0 | 28 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 18 | 7 | 6 | 5 | 32 | 19 | 0 | 27 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 18 | 6 | 6 | 6 | 24 | 22 | 0 | 24 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 18 | 6 | 3 | 9 | 27 | 27 | 0 | 21 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ* | 17 | 5 | 4 | 8 | 13 | 20 | 0 | 19 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 18 | 4 | 3 | 11 | 26 | 39 | 0 | 15 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 18 | 3 | 3 | 12 | 16 | 36 | 0 | 12 |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* | 17 | 3 | 1 | 13 | 16 | 49 | 0 | 10 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ | 18 | 1 | 1 | 16 | 7 | 60 | 0 | 4 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ.* | 17 | 14 | 3 | 0 | 57 | 10 | 0 | 45 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 18 | 14 | 2 | 2 | 41 | 16 | 0 | 44 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | 18 | 14 | 2 | 2 | 35 | 13 | 0 | 44 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 18 | 12 | 2 | 4 | 33 | 19 | 0 | 38 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* | 17 | 9 | 3 | 5 | 35 | 29 | 0 | 30 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 18 | 9 | 2 | 7 | 31 | 29 | 2 | 27 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 18 | 7 | 3 | 8 | 17 | 20 | 0 | 24 |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 18 | 7 | 3 | 8 | 27 | 31 | 0 | 24 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* | 17 | 6 | 1 | 10 | 23 | 33 | 0 | 19 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ “Ο ΑΠΟΛΛΩΝ” | 18 | 5 | 3 | 10 | 17 | 25 | 0 | 18 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* | 17 | 5 | 2 | 10 | 23 | 30 | 0 | 17 |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 18 | 5 | 1 | 12 | 20 | 43 | 0 | 16 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | 18 | 3 | 4 | 11 | 26 | 44 | 0 | 13 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 18 | 3 | 3 | 12 | 14 | 35 | 0 | 12 |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 18 | 1 | 4 | 13 | 17 | 39 | 0 | 7 |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | 19 | 14 | 0 | 5 | 37 | 16 | 0 | 42 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | 19 | 13 | 2 | 4 | 32 | 13 | 0 | 41 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 19 | 12 | 3 | 4 | 32 | 22 | 0 | 39 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 19 | 10 | 3 | 6 | 36 | 21 | 0 | 33 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 19 | 8 | 7 | 4 | 30 | 18 | 0 | 31 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | 19 | 8 | 5 | 6 | 33 | 24 | 0 | 29 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 19 | 8 | 4 | 7 | 28 | 18 | 0 | 28 |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 19 | 8 | 1 | 10 | 31 | 32 | 0 | 25 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 19 | 4 | 5 | 10 | 20 | 31 | 0 | 17 |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | 19 | 5 | 2 | 12 | 20 | 44 | 0 | 17 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 19 | 3 | 3 | 13 | 17 | 44 | 0 | 12 |
ΚΥΜΗ | 19 | 2 | 3 | 14 | 10 | 43 | 2 | 7 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 15 | 11 | 2 | 2 | 33 | 12 | 0 | 35 |
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ* | 14 | 9 | 1 | 4 | 28 | 8 | 0 | 28 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | 15 | 4 | 4 | 7 | 14 | 30 | 0 | 16 |
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | 15 | 4 | 4 | 7 | 17 | 23 | 0 | 16 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ* | 14 | 5 | 1 | 8 | 14 | 22 | 0 | 16 |
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ* | 14 | 4 | 3 | 7 | 14 | 28 | 0 | 15 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 15 | 5 | 3 | 7 | 21 | 18 | 9 | 9 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 17 | 12 | 4 | 1 | 54 | 13 | 0 | 40 |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 17 | 12 | 4 | 1 | 39 | 13 | 0 | 40 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 17 | 10 | 5 | 2 | 46 | 18 | 0 | 35 |
ΑΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 17 | 7 | 6 | 4 | 27 | 23 | 0 | 27 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 17 | 8 | 3 | 6 | 40 | 30 | 0 | 27 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 17 | 6 | 4 | 7 | 35 | 43 | 0 | 22 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 17 | 6 | 4 | 7 | 24 | 30 | 0 | 22 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | 17 | 6 | 4 | 7 | 31 | 32 | 2 | 20 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | 17 | 4 | 5 | 8 | 28 | 30 | 0 | 17 |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | 17 | 3 | 5 | 9 | 30 | 39 | 0 | 14 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ | 17 | 4 | 1 | 12 | 22 | 60 | 0 | 13 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 17 | 1 | 1 | 15 | 20 | 65 | 0 | 4 |
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ* | 14 | 11 | 3 | 0 | 34 | 5 | 0 | 36 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 15 | 9 | 3 | 3 | 28 | 13 | 0 | 30 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ* | 14 | 7 | 4 | 3 | 23 | 11 | 0 | 25 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ* | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 | 19 | 0 | 21 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 15 | 4 | 3 | 8 | 20 | 30 | 0 | 15 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ* | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 | 22 | 0 | 14 |
ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 | 45 | 6 | -6 |
Trending Now
Οι νέοι του Ολυμπιακού στον τελικό του UEFA Youth League
19 Απριλίου 2024