Πρωταθλήματα Ευβοίας: Βαθμολογίες
Posted On 4 Νοεμβρίου 2018
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 3 | 0 | 12 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 0 | 10 |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 0 | 9 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 3 | 0 | 7 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 0 | 7 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 0 | 7 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 5 | 0 | 7 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | 0 | 5 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | 0 | 4 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | 0 | 4 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 5 | 0 | 3 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | 7 | 0 | 3 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 3 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 13 | 0 | 3 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | 0 | 0 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 5 | 0 | 12 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 12 |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 4 | 0 | 9 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 0 | 9 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 0 | 9 |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 3 | 0 | 6 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 6 | 0 | 6 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 12 | 0 | 3 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 0 | 3 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | 0 | 3 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 11 | 0 | 0 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 18 | 0 | 0 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 2 | 0 | 12 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ* | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 9 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | 9 |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | 9 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 0 | 9 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ* | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 6 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ* | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 0 | 6 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | 0 | 6 |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 6 |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 0 | 3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | 0 | 3 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ “Ο ΑΠΟΛΛΩΝ” | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 7 | 0 | 3 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | 0 | 3 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ* | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 5 | 0 | 10 |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 9 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 0 | 9 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 0 | 8 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 3 | 0 | 7 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 3 | 0 | 7 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | 0 | 6 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | 0 | 6 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 5 | 0 | 4 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | 0 | 1 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 17 | 0 | 1 |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | 9 | -9 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 9 |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 | 9 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 9 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 0 | 4 |
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ* | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 3 |
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ* | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 3 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | 0 | 3 |
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 0 | 1 |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ* | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 6 | -6 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 9 | -9 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 | 2 | 0 | 9 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 9 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | 0 | 6 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 5 | 0 | 6 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 |
ΚΥΜΗ | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 3 |
ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 3 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | 0 | 0 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 |
ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ/ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΝΕΟΙ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΙ | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΕΟΙ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | -3 |
Νέων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΟΙ | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 3 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΝΕΟΙ | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΝΕΟΙ | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΝΕΟΙ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΕΟΙ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΝΕΟΙ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΝΕΟΙ* | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ/ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΝΕΟΙ* | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 |
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 6 |
ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 0 | 3 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ/ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 | 3 | 0 | 6 |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 4 |
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 7 | 0 | 1 |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
ΑΟ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 1 | 0 | 6 |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 | 6 |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | 0 | 3 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 8 | 0 | 3 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | 8 | 0 | 3 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔΕΣ* | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ* | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 0 | 0 |
Trending Now
Ζητούνται για εργασία εργάτες εξωτερικού συνεργείου
28 Μαρτίου 2024
Στην ημερίδα για τα οικοσυστήματα της Έυβοιας ο Ψαθάς (video)
28 Μαρτίου 2024