Πρωταθλήματα Ευβοίας: Βαθμολογίες
Posted On 10 Φεβρουαρίου 2018
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | 18 | 16 | 1 | 1 | 47 | 10 | 0 | 49 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 18 | 13 | 4 | 1 | 30 | 7 | 0 | 43 |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 18 | 8 | 7 | 3 | 27 | 15 | 0 | 31 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 18 | 8 | 5 | 5 | 30 | 26 | 0 | 29 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 18 | 8 | 3 | 7 | 25 | 21 | 0 | 27 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 18 | 8 | 2 | 8 | 28 | 30 | 0 | 26 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | 18 | 6 | 6 | 6 | 24 | 25 | 0 | 24 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 18 | 6 | 6 | 6 | 31 | 35 | 0 | 24 |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 18 | 6 | 5 | 7 | 27 | 33 | 0 | 23 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 18 | 5 | 7 | 6 | 25 | 31 | 0 | 22 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 18 | 6 | 4 | 8 | 21 | 21 | 0 | 22 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 18 | 6 | 3 | 9 | 32 | 31 | 0 | 21 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 18 | 4 | 6 | 8 | 24 | 34 | 0 | 18 |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | 18 | 4 | 5 | 9 | 19 | 32 | 0 | 17 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. | 18 | 1 | 9 | 8 | 11 | 26 | 0 | 12 |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 18 | 2 | 1 | 15 | 15 | 39 | 0 | 7 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 18 | 14 | 2 | 2 | 48 | 12 | 0 | 44 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 18 | 13 | 1 | 4 | 65 | 21 | 0 | 40 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 18 | 11 | 3 | 4 | 49 | 21 | 0 | 36 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 18 | 9 | 6 | 3 | 32 | 19 | 0 | 33 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 18 | 9 | 6 | 3 | 37 | 28 | 0 | 33 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 18 | 10 | 2 | 6 | 33 | 21 | 0 | 32 |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 18 | 8 | 3 | 7 | 33 | 28 | 0 | 27 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | 18 | 6 | 5 | 7 | 25 | 31 | 0 | 23 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 18 | 4 | 5 | 9 | 19 | 34 | 0 | 17 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 18 | 5 | 1 | 12 | 20 | 45 | 0 | 16 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 18 | 6 | 6 | 6 | 28 | 24 | 12 | 12 |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | 18 | 3 | 1 | 14 | 9 | 47 | 0 | 10 |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 18 | 3 | 2 | 13 | 25 | 54 | 2 | 9 |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 18 | 2 | 3 | 13 | 16 | 54 | 0 | 9 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 18 | 16 | 1 | 1 | 49 | 9 | 0 | 49 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 18 | 12 | 3 | 3 | 38 | 17 | 0 | 39 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ* | 17 | 12 | 3 | 2 | 48 | 23 | 0 | 39 |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 18 | 10 | 2 | 6 | 27 | 18 | 0 | 32 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 18 | 9 | 2 | 7 | 31 | 30 | 0 | 29 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 18 | 8 | 4 | 6 | 16 | 16 | 0 | 28 |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 18 | 7 | 4 | 7 | 27 | 24 | 0 | 25 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ* | 17 | 8 | 1 | 8 | 26 | 26 | 0 | 25 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 18 | 6 | 3 | 9 | 28 | 38 | 0 | 21 |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 18 | 4 | 4 | 10 | 19 | 36 | 0 | 16 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 18 | 4 | 3 | 11 | 28 | 35 | 0 | 15 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | 18 | 4 | 3 | 11 | 19 | 33 | 0 | 15 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 18 | 3 | 4 | 11 | 15 | 32 | 0 | 13 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 18 | 3 | 1 | 14 | 12 | 46 | 0 | 10 |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 17 | 14 | 1 | 2 | 47 | 15 | 0 | 43 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 17 | 11 | 2 | 4 | 30 | 17 | 0 | 35 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ* | 16 | 10 | 4 | 2 | 38 | 15 | 0 | 34 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 16 | 9 | 3 | 4 | 26 | 16 | 0 | 30 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 17 | 9 | 3 | 5 | 31 | 21 | 0 | 30 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | 17 | 8 | 5 | 4 | 32 | 21 | 0 | 29 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ* | 16 | 6 | 4 | 6 | 30 | 28 | 0 | 22 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 17 | 7 | 1 | 9 | 25 | 29 | 0 | 22 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ* | 16 | 5 | 3 | 8 | 27 | 26 | 0 | 18 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ* | 16 | 5 | 1 | 10 | 24 | 33 | 0 | 16 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 17 | 5 | 1 | 11 | 38 | 49 | 0 | 16 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 17 | 2 | 6 | 9 | 15 | 30 | 0 | 12 |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | 17 | 0 | 0 | 17 | 2 | 65 | 9 | -9 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ | 14 | 11 | 1 | 2 | 28 | 12 | 0 | 34 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | 14 | 8 | 2 | 4 | 28 | 18 | 0 | 26 |
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 14 | 7 | 4 | 3 | 25 | 16 | 0 | 25 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ* | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 | 16 | 0 | 21 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ* | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 | 24 | 0 | 15 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ | 14 | 3 | 2 | 9 | 24 | 34 | 0 | 11 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | 14 | 1 | 1 | 12 | 3 | 31 | 0 | 4 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ* | 14 | 11 | 2 | 1 | 31 | 11 | 0 | 35 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ* | 14 | 9 | 3 | 2 | 44 | 11 | 0 | 30 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ* | 14 | 9 | 3 | 2 | 29 | 18 | 0 | 30 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 15 | 7 | 1 | 7 | 23 | 30 | 0 | 22 |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ* | 14 | 7 | 1 | 6 | 31 | 21 | 0 | 22 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ* | 14 | 6 | 0 | 8 | 19 | 26 | 0 | 18 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15 | 3 | 1 | 11 | 20 | 38 | 0 | 10 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ* | 14 | 2 | 3 | 9 | 12 | 32 | 0 | 9 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ* | 14 | 3 | 0 | 11 | 14 | 36 | 0 | 9 |
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ* | 13 | 11 | 2 | 0 | 44 | 9 | 0 | 35 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | 14 | 6 | 5 | 3 | 15 | 16 | 0 | 23 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 14 | 6 | 4 | 4 | 19 | 14 | 0 | 22 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | 14 | 5 | 3 | 6 | 22 | 19 | 0 | 18 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 14 | 5 | 1 | 8 | 17 | 25 | 0 | 16 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ* | 13 | 4 | 1 | 8 | 12 | 27 | 0 | 13 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | 14 | 2 | 2 | 10 | 13 | 32 | 0 | 8 |
Νέων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 4 | 0 | 9 |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 4 | 0 | 9 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ/ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ ΝΕΟΙ | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 7 | 0 | 15 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΝΕΟΙ* | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | 12 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 9 | 0 | 6 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΝΕΟΙ* | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 6 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ/ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ Α.Α. ΝΕΟΙ* | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 13 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 4 | 0 | 16 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ* | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 5 | 0 | 9 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ* | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | 0 | 7 |
ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ* | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 12 | 0 | 6 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΝΕΟΙ | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 15 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ | 6 | 4 | 0 | 2 | 19 | 8 | 0 | 12 |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ/ΑΘ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΩΝ | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 10 | 0 | 11 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΝΕΟΙ | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 6 | 0 | 9 |
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΝΕΟΙ | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 18 | 0 | 1 |
Trending Now
Γ Εθνική 2ος όμιλος:Αποτελέσματα 33ης αγωνιστικής και βαθμολογία
25 Απριλίου 2024
Τα Ζώδια σήμερα Πέμπτη 25 Απριλίου
25 Απριλίου 2024