ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ:ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ (28-29/11)
Posted On 25 Νοεμβρίου 2015
0
– |
Α’ Ευβοίας 12η
αγωνιστική |
|
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | ΑΟ Μακρυκάπας – Λήλας Βασιλικού |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | ΑΟ Αυλίδας – ΑΠΟ Καστέλλας |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | ΑΠΚΟ Δροσιάς – Απόλλων Ερέτριας |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | ΑΕ Ιστιαίας – ΑΟΝ Αρτάκης |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | Ολυμπιακός Χ – Ταμυναϊκός |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | ΑΟ Αυλωναρίου – ΑΕΚ Χαλκίδας |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | Παντριαδικός – ΑΟ Αιδηψού |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | Ελλήσποντος – ΑΟ Ζάρητρα |
— | – |
Β’ Ευβοίας 10η
αγωνιστική 1ος ομιλ. |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Μαντούδι – Ακράτητος Κεχριών |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | ΑΟ Ωρεών – Ταξιάρχης |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Κήρινθος – Αρης Αγ. Άννας |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Δόξα Προκοπίου – Παπάδες |
Κ 29/11/15 | 12:45:00 | Ατρόμητος Βασιλικών – Σκεπαστή |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | Αρτεμησιακός – Ερής Πηλίου |
– | – | Αναγέννηση στιαίας – ΑΕΚ Ν Πύργου |
– | – |
Β’ Ευβοίας 10η
αγωνιστική 2ος ομιλ. |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Αγ. Αθανάσιος – Αστέρας Βατώντας |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Ερμήλιος – Α Λουκισίων |
Κ 29/11/15 | 12:00:00 | Κοντοδεσπότι – Απόλλων Παραλίας |
Κ 29/11/15 | 12:00:00 | Καλοχώρι/Παντείχι – Ευβοϊκός |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | Φοίνικας Ψαχνών – ΑΕ Χαλκίδας |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | Εύριπος – Προποντίδα |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | Ατταλη – Μιαούλης Φύλλων |
– | – |
Β’ Ευβοίας 10η
αγωνιστική 3ος ομιλ. |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Αμαρυνθιακός – Νηλέας Νεοχωρίου |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Ηρακλής Πρασίνου – ΑΟ Δύστου |
Κ 29/11/15 | 12:00:00 | ΑΟ Σκύρου – ΑΟ Κριεζών |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | ΑΕ Ληλαντίου – ΑΟ Καρύστου |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | Όλυμπος Γυμνού – ΑΟ Κύμης |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | Μαρμάρι – Αγ. Λουκάς |
Κ 29/11/15 | 15:00:00 | ΑΟ Κοσκίνων – Αφράτι |
– | – |
Γ’ Ευβοίας 9η
αγωνιστική 1ος ομιλ. |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Ευβοϊκός Γουβών – ΑΟ Αγίου |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Ολυμπιακός Λίμνης-Βυζάντιο Ν Πύργου |
Κ 29/11/15 | 11:00:00 | Μυρμιδόνες – ΟΠΑ Αιδηψού |
Κ 29/11/15 | 11:00:00 | Σπαθάρι/Καλύβια-Αναγέννηση Γιάλτρων |
Κ 29/11/15 | 11:00:00 | Ελληνικά – Ερμής Ροβιών |
– | – | Ρεπό: ΠΑΟ Λίχας |
– | – |
Γ’ Ευβοίας 9η
αγωνιστική 2ος ομιλ. |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Κεραυνός Χαλκίδας- Σταυρός |
Σ 28/11/15 | 15:00:00 | Αίας Χαλκίδας – ΠΑΟΚ Κανήθου |
Κ 29/11/15 | 11:00:00 | Απόλλων Χαλκίδας – Καμάρες |
Κ 29/11/15 | 11:00:00 | Πισσώνας – Αστέρας Δροσιάς |
Κ 29/11/15 | 11:30:00 | ΑΟ Κανήθου – ΑΟ Πολιτικών |
– | – |
Γ’ Ευβοίας 9η
αγωνιστική 3ος ομιλ. |
Κ 29/11/15 | 11:00:00 | ΑΟ Τραχηλίου – Αναγέννηση Μονοδρίου |
Κ 29/11/15 | 11:00:00 | Έραπος – Αθλόπολις |
Κ 29/11/15 | 11:30:00 | Κονίστρες – Άρτεμις Αγ. Γεωργίου |
– | – | Άρης Αγ Ιωάννη – Κεραυνός Μύτικα |
– | – | Ρεπό: Αίολος Κριεζών |
Trending Now
Ένοχος ο Μίχος για τον βιασμό της 12χρονης
29 Μαρτίου 2024
Τροχαίο στα Ψαχνά - Τραυματίστηκε νεαρός
29 Μαρτίου 2024