ΕΠΣ Ευβοίας: Βαθμολογίες
Posted On 10 Μαρτίου 2018
0
Α Ερασιτεχνική | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | 22 | 18 | 2 | 2 | 59 | 13 | 0 | 56 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 22 | 17 | 4 | 1 | 39 | 9 | 0 | 55 |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 22 | 10 | 9 | 3 | 32 | 17 | 0 | 39 |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | 22 | 11 | 5 | 6 | 37 | 28 | 0 | 38 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | 22 | 11 | 3 | 8 | 33 | 26 | 0 | 36 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 22 | 11 | 2 | 9 | 38 | 39 | 0 | 35 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | 22 | 7 | 7 | 8 | 28 | 30 | 0 | 28 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 22 | 7 | 7 | 8 | 36 | 42 | 0 | 28 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | 22 | 7 | 6 | 9 | 27 | 28 | 0 | 27 |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 22 | 7 | 6 | 9 | 32 | 39 | 0 | 27 |
ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 22 | 7 | 5 | 10 | 40 | 40 | 0 | 26 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 22 | 6 | 8 | 8 | 33 | 41 | 0 | 26 |
ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | 22 | 6 | 7 | 9 | 28 | 37 | 0 | 25 |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | 22 | 5 | 5 | 12 | 24 | 43 | 0 | 20 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. | 22 | 1 | 9 | 12 | 12 | 32 | 0 | 12 |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 22 | 2 | 1 | 19 | 19 | 53 | 0 | 7 |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 21 | 16 | 3 | 2 | 57 | 16 | 0 | 51 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 21 | 15 | 2 | 4 | 75 | 24 | 0 | 47 |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 21 | 12 | 4 | 5 | 52 | 24 | 0 | 40 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 21 | 11 | 7 | 3 | 41 | 20 | 0 | 40 |
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 21 | 11 | 4 | 6 | 35 | 22 | 0 | 37 |
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 21 | 10 | 6 | 5 | 42 | 35 | 0 | 36 |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 21 | 8 | 5 | 8 | 36 | 34 | 0 | 29 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | 21 | 7 | 6 | 8 | 27 | 35 | 0 | 27 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 21 | 6 | 2 | 13 | 25 | 52 | 0 | 20 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 21 | 8 | 7 | 6 | 34 | 26 | 12 | 19 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 21 | 4 | 6 | 11 | 21 | 38 | 0 | 18 |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 21 | 4 | 2 | 15 | 27 | 60 | 2 | 12 |
ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 21 | 3 | 3 | 15 | 18 | 61 | 0 | 12 |
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | 21 | 3 | 1 | 17 | 14 | 57 | 0 | 10 |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 21 | 19 | 1 | 1 | 66 | 11 | 0 | 58 |
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | 21 | 15 | 3 | 3 | 62 | 28 | 0 | 48 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 21 | 14 | 4 | 3 | 50 | 21 | 0 | 46 |
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 21 | 12 | 3 | 6 | 36 | 22 | 0 | 39 |
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 21 | 10 | 3 | 8 | 41 | 37 | 0 | 33 |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 21 | 9 | 4 | 8 | 33 | 28 | 0 | 31 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 21 | 8 | 5 | 8 | 18 | 23 | 0 | 29 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 21 | 8 | 1 | 12 | 26 | 38 | 0 | 25 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 21 | 6 | 3 | 12 | 30 | 51 | 0 | 21 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 21 | 6 | 1 | 14 | 17 | 47 | 0 | 19 |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 21 | 5 | 4 | 12 | 24 | 45 | 0 | 19 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 21 | 5 | 3 | 13 | 33 | 46 | 0 | 18 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | 21 | 5 | 3 | 13 | 21 | 37 | 0 | 18 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 21 | 3 | 6 | 12 | 19 | 42 | 0 | 15 |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 20 | 15 | 2 | 3 | 54 | 19 | 0 | 47 |
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 20 | 14 | 2 | 4 | 36 | 18 | 0 | 44 |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ* | 19 | 11 | 5 | 3 | 42 | 17 | 0 | 38 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 19 | 11 | 3 | 5 | 31 | 22 | 0 | 36 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 20 | 10 | 4 | 6 | 33 | 23 | 0 | 34 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ* | 19 | 8 | 6 | 5 | 33 | 23 | 0 | 30 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ* | 19 | 8 | 3 | 8 | 37 | 29 | 0 | 27 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ* | 19 | 8 | 2 | 9 | 29 | 31 | 0 | 26 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ* | 19 | 6 | 5 | 8 | 33 | 33 | 0 | 23 |
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ* | 19 | 6 | 1 | 12 | 28 | 44 | 0 | 19 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 20 | 5 | 3 | 12 | 42 | 55 | 0 | 18 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 20 | 3 | 6 | 11 | 18 | 33 | 0 | 15 |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ* | 19 | 0 | 0 | 19 | 2 | 71 | 9 | -9 |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ* | 16 | 11 | 2 | 3 | 30 | 15 | 0 | 35 |
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ* | 16 | 9 | 4 | 3 | 28 | 16 | 0 | 31 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ* | 16 | 9 | 3 | 4 | 31 | 20 | 0 | 30 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ* | 16 | 7 | 3 | 6 | 28 | 18 | 0 | 24 |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ* | 16 | 5 | 4 | 7 | 22 | 27 | 0 | 19 |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ | 17 | 4 | 3 | 10 | 29 | 39 | 0 | 15 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ* | 16 | 2 | 1 | 13 | 4 | 35 | 0 | 7 |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | 17 | 14 | 2 | 1 | 39 | 13 | 0 | 44 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 17 | 12 | 3 | 2 | 55 | 13 | 0 | 39 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | 17 | 11 | 3 | 3 | 42 | 23 | 0 | 36 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 17 | 8 | 1 | 8 | 26 | 32 | 0 | 25 |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 17 | 8 | 1 | 8 | 34 | 27 | 0 | 25 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 17 | 6 | 0 | 11 | 21 | 35 | 0 | 18 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 17 | 4 | 1 | 12 | 24 | 41 | 0 | 13 |
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ* | 16 | 3 | 3 | 10 | 15 | 38 | 0 | 12 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ | 17 | 3 | 0 | 14 | 15 | 49 | 0 | 9 |
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ* | 16 | 12 | 2 | 2 | 45 | 13 | 0 | 38 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | 17 | 9 | 5 | 3 | 23 | 20 | 0 | 32 |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ* | 16 | 7 | 4 | 5 | 22 | 15 | 0 | 25 |
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ* | 16 | 7 | 1 | 8 | 17 | 29 | 0 | 22 |
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ* | 16 | 5 | 3 | 8 | 23 | 22 | 0 | 18 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 17 | 5 | 2 | 10 | 20 | 31 | 0 | 17 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ* | 16 | 2 | 3 | 11 | 15 | 35 | 0 | 9 |
Νέων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΟΠΑ/ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΝΕΟΙ | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | 0 | 11 |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΙ* | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 0 | 10 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΝΕΟΙ* | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 10 | 0 | 1 |
Νέων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ/ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ ΝΕΟΙ | 7 | 6 | 0 | 1 | 19 | 9 | 0 | 18 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΝΕΟΙ* | 6 | 4 | 0 | 2 | 6 | 3 | 0 | 12 |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΝΕΟΙ | 7 | 4 | 0 | 3 | 13 | 10 | 0 | 12 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΝΕΟΙ | 7 | 3 | 0 | 4 | 16 | 10 | 0 | 9 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ/ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ Α.Α. ΝΕΟΙ | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 | 27 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΕΟΙ | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 7 | 0 | 22 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟΙ* | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 10 | 0 | 13 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΟΙ* | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 9 | 0 | 12 |
ΑΕΧ/Ε. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΝΕΟΙ* | 7 | 2 | 0 | 5 | 10 | 18 | 0 | 6 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΝΕΟΙ* | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 | 17 | 0 | 0 |
Νέων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ/ΑΘ.ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΩΝ | 8 | 5 | 2 | 1 | 22 | 11 | 0 | 17 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΝΕΟΙ* | 7 | 5 | 0 | 2 | 23 | 8 | 0 | 15 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΝΕΟΙ* | 7 | 2 | 3 | 2 | 5 | 9 | 0 | 9 |
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΝΕΟΙ | 8 | 0 | 1 | 7 | 3 | 25 | 0 | 1 |
Παίδων ΕΠΣΕ 1ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 9 | 1 | 0 | 52 | 2 | 0 | 28 |
ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 8 | 1 | 1 | 37 | 6 | 0 | 25 |
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 6 | 0 | 4 | 25 | 15 | 0 | 18 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ/ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 4 | 0 | 6 | 26 | 28 | 0 | 12 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ/ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | 37 | 3 | 3 |
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 0 | 0 | 10 | 3 | 67 | 0 | 0 |
Παίδων ΕΠΣΕ 2ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 4 | 0 | 25 |
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ/ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ Α.Α. ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 7 | 3 | 0 | 27 | 14 | 0 | 24 |
ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 4 | 3 | 3 | 20 | 10 | 0 | 15 |
ΑΣ ΜΕΣΣΑΠΕΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 19 | 0 | 10 |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 2003 ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 2 | 1 | 7 | 13 | 29 | 0 | 7 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 1 | 1 | 8 | 9 | 27 | 0 | 4 |
Παίδων ΕΠΣΕ 3ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 9 | 0 | 1 | 58 | 9 | 0 | 27 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 7 | 1 | 2 | 23 | 13 | 0 | 22 |
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 4 | 2 | 4 | 27 | 18 | 0 | 14 |
ΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 3 | 3 | 4 | 21 | 19 | 0 | 12 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 27 | 0 | 9 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 1 | 0 | 9 | 7 | 59 | 0 | 3 |
Παίδων ΕΠΣΕ 4ος όμιλος | ||||||||
Ομάδα | Αγώνες | Ν | Ι | H | Γκολ Υ | Γκολ Κ | Ποινή | Βαθμολογία |
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 9 | 1 | 0 | 54 | 4 | 0 | 28 |
ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ/ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 6 | 1 | 3 | 25 | 14 | 0 | 19 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 5 | 1 | 4 | 32 | 18 | 0 | 16 |
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 5 | 1 | 4 | 26 | 17 | 0 | 16 |
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 2 | 0 | 8 | 5 | 33 | 0 | 6 |
ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΙΔΕΣ | 10 | 1 | 0 | 9 | 6 | 62 | 0 | 3 |
Trending Now
Στενή:Ξεκινούν έργα και αναπλάσεις αξίας 400.000 ευρώ
24 Απριλίου 2024