Α’ ΕΠΣΕ: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21
Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2020-21.
1η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Όλυμπος Γυμνού
Σκεπαστή-Ταμυναϊκός
Ευβοϊκός Γουβών-Καλοχώρι/Παντείχι
Λήλας Βασιλικού-Ελλήσποντος
Δροσιά-Μακρυκάπα
Απόλλων Ερέτριας-Αρτεμησιακός
Κάρυστος-Αυλωνάρι
Αμαρυνθιακός-Αιδηψός
2η αγωνιστική
Σκεπαστή-ΑΟ Χαλκίς
Όλυμπος Γυμνού-Ευβοϊκός Γουβών
Ταμυναϊκός-Λήλας Βασιλικού
Καλοχώρι/Παντείχι-Δροσιά
Ελλήσποντος-Απόλλων Ερέτριας
Μακρυκάπα-Κάρυστος
Αρτεμησιακός-Αιδηψός
Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός
3η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Ευβοϊκός Γουβών
Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή
Δροσιά-Όλυμπος Γυμνού
Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός
Κάρυστος-Καλοχώρι/Παντείχι
Αιδηψός-Ελλήσποντος
Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα
Αρτεμησιακός-Αυλωνάρι
4η αγωνιστική
Λήλας Βασιλικού-ΑΟ Χαλκίς
Ευβοϊκός Γουβών-Δροσιά
Σκεπαστή-Απόλλων Ερέτριας
Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος
Ταμυναϊκός-Αιδηψός
Καλοχώρι/Παντείχι-Αμαρυνθιακός
Ελλήσποντος-Αυλωνάρι
Μακρυκάπα-Αρτεμησιακός
5η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Δροσιά
Απόλλων Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού
Κάρυστος-Ευβοϊκός Γουβών
Αιδηψός-Σκεπαστή
Αμαρυνθιακός-Όλυμπος Γυμνού
Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός
Αρτεμησιακός-Καλοχώρι/Παντείχι
Ελλήσποντος-Μακρυκάπα
6η αγωνιστική
Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς
Δροσιά-Κάρυστος
Λήλας Βασιλικού-Αιδηψός
Ευβοϊκός Γουβών-Αμαρυνθιακός
Σκεπαστή-Αυλωνάρι
Όλυμπος Γυμνού-Αρτεμησιακός
Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα
Καλοχώρι/Παντείχι-Ελλήσποντος
7η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Κάρυστος
Αιδηψός-Απόλλων Ερέτριας
Αμαρυνθιακός-Δροσιά
Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού
Αρτεμησιακός-Ευβοϊκός Γουβών
Μακρυκάπα-Σκεπαστή
Ελλήσποντος-Όλυμπος Γυμνού
Ταμυναϊκός-Καλοχώρι/Παντείχι
8η αγωνιστική
Αιδηψός-ΑΟ Χαλκίς
Κάρυστος-Αμαρυνθιακός
Απόλλων Ερέτριας-Αυλωνάρι
Δροσιά-Αρτεμησιακός
Λήλας Βασιλικού-Μακρυκάπα
Ευβοϊκός Γουβών-Ελλήσποντος
Σκεπαστή-Καλοχώρι/Παντείχι
Όλυμπος Γυμνού-Ταμυναϊκός
9η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Αμαρυνθιακός
Αυλωνάρι-Αιδηψός
Αρτεμησιακός-Κάρυστος
Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας
Ελλήσποντος-Δροσιά
Καλοχώρι/Παντείχι-Λήλας Βασιλικού
Ταμυναϊκός-Ευβοϊκός Γουβών
Όλυμπος Γυμνού-Σκεπαστή
10η αγωνιστική
Αυλωνάρι-ΑΟ Χαλκίς
Αμαρυνθιακός-Αρτεμησιακός
Αιδηψός-Μακρυκάπα
Κάρυστος-Ελλήσποντος
Απόλλων Ερέτριας-Καλοχώρι/Παντείχι
Δροσιά-Ταμυναϊκός
Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού
Ευβοϊκός Γουβών-Σκεπαστή
11η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Αρτεμησιακός
Μακρυκάπα-Αυλωνάρι
Ελλήσποντος-Αμαρυνθιακός
Καλοχώρι/Παντείχι-Αιδηψός
Ταμυναϊκός-Κάρυστος
Όλυμπος Γυμνού-Απόλλων Ερέτριας
Σκεπαστή-Δροσιά
Ευβοϊκός Γουβών-Λήλας Βασιλικών
12η αγωνιστική
Μακρυκάπα-ΑΟ Χαλκίς
Αρτεμησιακός-Ελλήσποντος
Αυλωνάρι-Καλοχώρι/Παντείχι
Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός
Αιδηψός-Όλυμπος Γυμνού
Κάρυστος-Σκεπαστή
Απόλλων Ερέτριας-Ευβοϊκός Γουβών
Δροσιά-Λήλας Βασιλικού
13η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Ελλήσποντος
Καλοχώρι/Παντείχι-Μακρυκάπα
Ταμυναϊκός-Αρτεμησιακός
Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι
Σκεπαστή-Αμαρυνθιακός
Ευβοϊκός Γουβών-Αιδηψός
Λήλας Βασιλικού-Κάρυστος
Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας
14η αγωνιστική
Καλοχώρι/Παντείχι-ΑΟ Χαλκίς
Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός
Μακρυκάπα-Όλυμπος Γυμνού
Αρτεμησιακός-Σκεπαστή
Αυλωνάρι-Ευβοϊκός Γουβών
Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού
Αιδηψός-Δροσιά
Κάρυστος-Απόλλων Ερέτριας
15η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός
Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι
Σκεπαστή-Ελλήσποντος
Ευβοϊκός Γουβών-Μακρυκάπα
Λήλας Βασιλικού-Αρτεμησιακός
Δροσιά-Αυλωνάρι
Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός
Κάρυστος-Αιδηψός
16η αγωνιστική
Όλυμπος Γυμνού-ΑΟ Χαλκίς
Ταμυναϊκός-Σκεπαστή
Καλοχώρι/Παντείχι-Ευβοϊκός Γουβών
Ελλήσποντος-Λήλας Βασιλικού
Μακρυκάπα-Δροσιά
Αρτεμησιακός-Απόλλων Ερέτριας
Αυλωνάρι-Κάρυστος
Αιδηψός-Αμαρυνθιακός
17η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Σκεπαστή
Ευβοϊκός Γουβών-Όλυμπος Γυμνού
Λήλας Βασιλικού-Ταμυναϊκός
Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι
Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος
Κάρυστος-Μακρυκάπα
Αιδηψός-Αρτεμησιακός
Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι
18η αγωνιστική
Ευβοϊκός Γουβών-ΑΟ Χαλκίς
Σκεπαστή-Λήλας Βασιλικού
Όλυμπος Γυμνού-Δροσιά
Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας
Καλοχώρι/Παντείχι-Κάρυστος
Ελλήσποντος-Αιδηψός
Μακρυκάπα-Αμαρυνθιακός
Αυλωνάρι-Αρτεμησιακός
19η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Λήλας Βασιλικού
Δροσιά-Ευβοϊκός Γουβών
Απόλλων Ερέτριας-Σκεπαστή
Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού
Αιδηψός-Ταμυναϊκός
Αμαρυνθιακός-Καλοχώρι/Παντείχι
Αυλωνάρι-Ελλήσποντος
Αρτεμησιακός-Μακρυκάπα
20η αγωνιστική
Δροσιά-ΑΟ Χαλκίς
Λήλας Βασιλικού-Απόλλων Ερέτριας
Ευβοϊκός Γουβών-Κάρυστος
Σκεπαστή-Αιδηψός
Όλυμπος Γυμνού-Αμαρυνθιακός
Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι
Καλοχώρι/Παντείχι-Αρτεμησιακός
Μακρυκάπα-Ελλήσποντος
21η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ερέτριας
Κάρυστος-Δροσιά
Αιδηψός-Λήλας Βασιλικού
Αμαρυνθιακός-Ευβοϊκός Γουβών
Αυλωνάρι-Σκεπαστή
Αρτεμησιακός-Όλυμπος Γυμνού
Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός
Ελλήσποντος-Καλοχώρι/Παντείχι
22η αγωνιστική
Κάρυστος-ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός
Δροσιά-Αμαρυνθιακός
Λήλας Βασιλικού-Αυλωνάρι
Ευβοϊκός Γουβών-Αρτεμησιακός
Σκεπαστή-Μακρυκάπα
Όλυμπος Γυμνού-Ελλήσποντος
Καλοχώρι/Παντείχι-Ταμυναϊκός
23η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός
Αμαρυνθιακός-Κάρυστος
Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας
Αρτεμησιακός-Δροσιά
Μακρυκάπα-Λήλας Βασιλικού
Ελλήσποντος-Ευβοϊκός Γουβών
Καλοχώρι/Παντείχι-Σκεπαστή
Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού
24η αγωνιστική
Αμαρυνθιακός-ΑΟ Χαλκίς
Αιδηψός-Αυλωνάρι
Κάρυστος-Αρτεμησιακός
Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα
Δροσιά-Ελλήσποντος
Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι
Ευβοϊκός Γουβών-Ταμυναϊκός
Σκεπαστή-Όλυμπος Γυμνού
25η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Αυλωνάρι
Αρτεμησιακός-Αμαρυνθιακός
Μακρυκάπα-Αιδηψός
Ελλήσποντος-Κάρυστος
Καλοχώρι/Παντείχι-Απόλλων Ερέτριας
Ταμυναϊκός-Δροσιά
Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού
Σκεπαστή-Ευβοϊκός Γουβών
26η αγωνιστική
Αρτεμησιακός-ΑΟ Χαλκίς
Αυλωνάρι-Μακρυκάπα
Αμαρυνθιακός-Ελλήσποντος
Αιδηψός-Καλοχώρι/Παντείχι
Κάρυστος-Ταμυναϊκός
Απόλλων Ερέτριας-Όλυμπος Γυμνού
Δροσιά-Σκεπαστή
Λήλας Βασιλικού-Ευβοϊκός Γουβών
27η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Μακρυκάπα
Ελλήσποντος-Αρτεμησιακός
Καλοχώρι/Παντείχι-Αυλωνάρι
Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός
Όλυμπος Γυμνού-Αιδηψός
Σκεπαστή-Κάρυστος
Ευβοϊκός Γουβών-Απόλλων Ερέτριας
Λήλας Βασιλικού-Δροσιά
28η αγωνιστική
Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς
Μακρυκάπα-Καλοχώρι/Παντείχι
Αρτεμησιακός-Ταμυναϊκός
Αυλωνάρι-Όλυμπος Γυμνού
Αμαρυνθιακός-Σκεπαστή
Αιδηψός-Ευβοϊκός Γουβών
Κάρυστος-Λήλας Βασιλικού
Απόλλων Ερέτριας-Δροσιά
29η αγωνιστική
ΑΟ Χαλκίς-Καλοχώρι/Παντείχι
Ταμυναϊκός-Ελλήσποντος
Όλυμπος Γυμνού-Μακρυκάπα
Σκεπαστή-Αρτεμησιακός
Ευβοϊκός Γουβών-Αυλωνάρι
Λήλας Βασιλικού-Αμαρυνθιακός
Δροσιά-Αιδηψός
Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος
30η αγωνιστική
Ταμυναϊκός-ΑΟ Χαλκίς
Καλοχώρι/Παντείχι-Όλυμπος Γυμνού
Ελλήσποντος-Σκεπαστή
Μακρυκάπα-Ευβοϊκός Γουβών
Αρτεμησιακός-Λήλας Βασιλικού
Αυλωνάρι-Δροσιά
Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας
Αιδηψός-Κάρυστος