Γ’ ΕΠΣΕ): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21
(Α’ Όμιλος)
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Βορείου Ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2020-21.
1η αγωνιστική
Ανατολή Αγδινών-Πανηλιακός
Ολυμπιακός Λίμνης-Ερμής Πηλίου
Ωρεοί-ΑΕΚ Νέου Πύργου
Ρεπό: Ακράτητος Κεχριών
2η αγωνιστική
Ακράτητος Κεχριών-Ανατολή Αγδινών
Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ερμής Πηλίου
Ρεπό: Ωρεοί
3η αγωνιστική
Ανατολή Αγδινών-Ολυμπιακός Λίμνης
Ωρεοί-Ακράτητος Κεχριών
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Πανηλιακός
Ρεπό: Ερμής Πηλίου
4η αγωνιστική
Ωρεοί-Ανατολή Αγδινών
Ολυμπιακός Λίμνης-ΑΕΚ Νέου Πύργου
Ακράτητος Κεχριών-Ερμής Πηλίου
Ρεπό: Πανηλιακός
5η αγωνιστική
Ανατολή Αγδινών-ΑΕΚ Νέου Πύργου
Ερμής Πηλίου-Ωρεοί
Πανηλιακός-Ακράτητος Κεχριών
Ρεπό: Ολυμπιακός Λίμνης
6η αγωνιστική
Ερμής Πηλίου-Ανατολή Αγδινών
Ωρεοί-Πανηλιακός
Ολυμπιακός Λίμνης-Ακράτητος Κεχριών
Ρεπό: ΑΕΚ Νέου Πύργου
7η αγωνιστική
Πανηλιακός-Ερμής Πηλίου
Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου
Ολυμπιακός Λίμνης-Ωρεοί
Ρεπό: Ανατολή Αγδινών
8η αγωνιστική
Πανηλιακός-Ανατολή Αγδινών
Ερμής Πηλίου-Ολυμπιακός Λίμνης
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ωρεοί
Ρεπό: Ακράτητος Κεχριών
9η αγωνιστική
Ανατολή Αγδινών-Ακράτητος Κεχριών
Ολυμπιακός Λίμνης-Πανηλιακός
Ερμής Πηλίου-ΑΕΚ Νέου Πύργου
Ρεπό: Ωρεοί
10η αγωνιστική
Ολυμπιακός Λίμνης-Ανατολή Αγδινών
Ακράτητος Κεχριών-Ωρεοί
Πανηλιακός-ΑΕΚ Νέου Πύργου
Ρεπό: Ερμής Πηλίου
11η αγωνιστική
Ανατολή Αγδινών-Ωρεοί
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης
Ερμής Πηλίου-Ακράτητος Κεχριών
Ρεπό: Πανηλιακός
12η αγωνιστική
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ανατολή Αγδινών
Ωρεών-Ερμής Πηλίου
Ακράτητος Κεχριών-Πανηλιακός
Ρεπό: Ολυμπιακός Λίμνης
13η αγωνιστική
Ανατολή Αγδινών-Ερμής Πηλίου
Πανηλιακός-Ωρεοί
Ακράτητος Κεχριών-Ολυμπιακός Λίμνης
Ρεπό: ΑΕΚ Νέου Πύργου
14η αγωνιστική
Ερμής Πηλίου-Πανηλιακός
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ακράτητος Κεχριών\
Ωρεοί-Ολυμπιακός Λίμνης
Ρεπό: Ανατολή Αγδινών
(Β’ Όμιλος)
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Κεντρικού Ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2020-21.
1η αγωνιστική
Κύζικος Αρτάκης-Αθλόπολις
Αφράτι-Μέσσαπος
Έραπος-Ανάποδος
ΠΑΟ Κανήθου-Θύελλα Κοντοδεσποτίου
ΑΕΚ Χαλκίδας-Ολυμπιακός Χαλκίδας
Ρεπό: Πισσώνας
2η αγωνιστική
Πισσώνας-Κύζικος Αρτάκης
Αθλόπολις-Αφράτι
Μέσσαπος-ΠΑΟ Κανήθου
Ανάποδος-ΑΕΚ Χαλκίδας
Ολυμπιακός Χαλκίδας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου
Ρεπό: Έραπος
3η αγωνιστική
Κύζικος Αρτάκης-Αφράτι
Έραπος-Πισσώνας
ΠΑΟ Κανήθου-Αθλόπολις
Ολυμπιακός Χαλκίδας-Μέσσαπος
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ανάποδος
Ρεπό: ΑΕΚ Χαλκίδας
4η αγωνιστική
Έραπος-Κύζικος Αρτάκης
Αφράτι-ΠΑΟ Κανήθου
Πισσώνας-ΑΕΚ Χαλκίδας
Αθλόπολις-Ολυμπιακός Χαλκίδας
Ανάποδος-Μέσσαπος
Ρεπό: Θύελλα Κοντοδεσποτίου
5η αγωνιστική
Κύζικος Αρτάκης-ΠΑΟ Κανήθου
ΑΕΚ Χαλκίδας-Έραπος
Ολυμπιακός Χαλκίδας-Αφράτι
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Πισσώνας
Ανάποδος-Αθλόπολις
Ρεπό: Μέσσαπος
6η αγωνιστική
ΑΕΚ Χαλκίδας-Κύζικος Αρτάκης
ΠΑΟ Κανήθου-Ολυμπιακός Χαλκίδας
Έραπος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου
Αφράτι-Ανάποδος
Πισσώνας-Μέσσαπος
Ρεπό: Αθλόπολις
7η αγωνιστική
Κύζικος Αρτάκης-Ολυμπιακός Χαλκίδας
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-ΑΕΚ Χαλκίδας
Ανάποδος-ΠΑΟ Κανήθου
Μέσσαπος-Έραπος
Αθλόπολις-Πισσώνας
Ρεπό: Αφράτι
8η αγωνιστική
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Κύζικος Αρτάκης
Ολυμπιακός Χαλκίδας-Ανάποδος
ΑΕΚ Χαλκίδας-Μέσσαπος
Έραπος-Αθλόπολις
Αφράτι-Πισσώνας
Ρεπό: ΠΑΟ Κανήθου
9η αγωνιστική
Κύζικος Αρτάκης-Ανάποδος
Μέσσαπος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου
Αθλόπολις-ΑΕΚ Χαλκίδας
Πισσώνας-ΠΑΟ Κανήθου
Αφράτι-Έραπος
Ρεπό: Ολυμπιακός Χαλκίδας
10η αγωνιστική
Μέσσαπος-Κύζικος Αρτάκης
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αθλόπολις
Ολυμπιακός Χαλκίδας-Πισσώνας
ΑΕΚ Χαλκίδας-Αφράτι
ΠΑΟ Κανήθου-Έραπος
Ρεπό: Ανάποδος
11η αγωνιστική
Αθλόπολις-Μέσσαπος
Πισσώνας-Ανάποδος
Αφράτι-Θύελλα Κοντοδεσποτίου
Έραπος-Ολυμπιακός Χαλκίδας
ΠΑΟ Κανήθου-ΑΕΚ Χαλκίδας
Ρεπό: Κύζικος Αρτάκης
12η αγωνιστική
Αθλόπολις-Κύζικος Αρτάκης
Μέσσαπος-Αφράτι
Ανάποδος-Έραπος
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-ΠΑΟ Κανήθου
Ολυμπιακός Χαλκίδας-ΑΕΚ Χαλκίδας
Ρεπό: Πισσώνας
13η αγωνιστική
Κύζικος Αρτάκης-Πισσώνας
Αφράτι-Αθλόπολις
ΠΑΟ Κανήθου-Μέσσαπος
ΑΕΚ Χαλκίδας-Ανάποδος
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ολυμπιακός Χαλκίδας
Ρεπό: Έραπος
14η αγωνιστική
Αφράτι-Κύζικος Αρτάκης
Πισσώνας-Έραπος
Αθλόπολις-ΠΑΟ Κανήθου
Μέσσαπος-Ολυμπιακός Χαλκίδας
Ανάποδος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου
Ρεπό: ΑΕΚ Χαλκίδας
15η αγωνιστική
Κύζικος Αρτάκης-Έραπος
ΠΑΟ Κανήθου-Αφράτι
ΑΕΚ Χαλκίδας-Πισσώνας
Ολυμπιακός Χαλκίδας-Αθλόπολις
Μέσσαπος-Ανάποδος
Ρεπό: Θύελλα Κοντοδεσποτίου
16η αγωνιστική
ΠΑΟ Κανήθου-Κύζικος Αρτάκης
Έραπος-ΑΕΚ Χαλκίδας
Αφράτι-Ολυμπιακός Χαλκίδας
Πισσώνας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου
Αθλόπολις-Ανάποδος
Ρεπό: Μέσσαπος
17η αγωνιστική
Κύζικος Αρτάκης-ΑΕΚ Χαλκίδας
Ολυμπιακός Χαλκίδας-ΠΑΟ Κανήθου
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Έραπος
Ανάποδος-Αφράτι
Μέσσαπος-Πισσώνας
Ρεπό: Αθλόπολις
18η αγωνιστική
Ολυμπιακός Χαλκίδας-Κύζικος Αρτάκης
ΑΕΚ Χαλκίδας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου
ΠΑΟ Κανήθου-Ανάποδος
Έραπος-Μέσσαπος
Πισσώνας-Αθλόπολις
Ρεπό: Αφράτι
19η αγωνιστική
Κύζικος Αρτάκης-Θύελλα Κοντοδεσποτίου
Ανάποδος-Ολυμπιακός Χαλκίδας
Μέσσαπος-ΑΕΚ Χαλκίδας
Αθλόπολις-Έραπος
Πισσώνας-Αφράτι
Ρεπό: ΠΑΟ Κανήθου
20η αγωνιστική
Ανάποδος-Κύζικος Αρτάκης
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Μέσσαπος
ΑΕΚ Χαλκίδας-Αθλόπολις
ΠΑΟ Κανήθου-Πισσώνας
Έραπος-Αφράτι
Ρεπό: Ολυμπιακός Χαλκίδας
21η αγωνιστική
Κύζικος Αρτάκης-Μέσσαπος
Αθλόπολις-Θύελλα Κοντοδεσποτίου
Πισσώνας-Ολυμπιακός Χαλκίδας
Αφράτι-ΑΕΚ Χαλκίδας
Έραπος-ΠΑΟ Κανήθου
Ρεπό: Ανάποδος
22η αγωνιστική
Μέσσαπος-Αθλόπολις
Ανάποδος-Πισσώνας
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αφράτι
Ολυμπιακός Χαλκίδας-Έραπος
ΑΕΚ Χαλκίδας-ΠΑΟ Κανήθου
Ρεπό: Κύζικος Αρτάκης
(Γ’ Όμιλος)
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Νοτίου Ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2020-21.
1η αγωνιστική
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Αιγέας Πετριών
Άρης Αγίου Ιωάννη-Κύμη
Μονόδρυ-Κονίστρες
2η αγωνιστική
Κύμη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου
Κονίστρες-Άρης Αγίου Ιωάννη
Αιγέας Πετριών-Μονόδρυ
3η αγωνιστική
Κύμη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου
Αιγέας Πετριών-Κύμη
Μονόδρυ-Άρης Αγίου Ιωάννη
4η αγωνιστική
Άρης Αγίου Ιωάννη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου
Κονίστρες-Αιγέας Πετριών
Κύμη-Μονόδρυ
5η αγωνιστική
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Μονόδρυ
Αιγέας Πετριών-Άρης Αγίου Ιωάννη
Κύμη-Κονίστρες
6η αγωνιστική
Αιγέας Πετριών-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου
Κύμη-Άρης Αγίου Ιωάννη
Κονίστρες-Μονόδρυ
7η αγωνιστική
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κύμη
Άρης Αγίου Ιωάννη-Κονίστρες
Μονόδρυ-Αιγέας Πετριών
8η αγωνιστική
Κονίστρες-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου
Κύμη-Αιγέας Πετριών
Άρης Αγίου Ιωάννη-Μονόδρυ
9η αγωνιστική
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Μονόδρυ
Αιγέας Πετριών-Κονίστρες
Μονόδρυ-Κύμη
10η αγωνιστική
Μονόδρυ-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου
Άρης Αγίου Ιωάννη-Αιγέας Πετριών
Κονίστρες-Κύμη
*Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε τρεις γύρους. Το πρόγραμμα του τρίτου γύρου θα ανακοινωθεί με νεώτερο έγγραφο της ΕΠΣΕ.