Β’ ΕΠΣΕ: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21
(Α’ Όμιλος)
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Βορείου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2020-21.
1η αγωνιστική
ΟΠΑ Αιδηψός-Ιστιαία
Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα
Σταυρός-Παντριαδικός
Κήρινθος-Δόξα Προκοπίου
Μαντούδι-Ταξιάρχης
2η αγωνιστική
Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών
Μαντούδι-ΟΠΑ Αιδηψού
Παντριαδικός-Δόξα Προκοπίου
Καστέλλα-Κήρινθος
Σταυρός-Ταξιάρχης
3η αγωνιστική
ΟΠΑ Αιδηψού-Ατρόμητος Βασιλικών
Σταυρός-Μαντούδι
Κήρινθος-Ιστιαία
Παντριαδικός-Καστέλλα
Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης
4η αγωνιστική
Ιστιαία-Παντριαδικός
Μαντούδι-Δόξα Προκοπίου
Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος
Σταυρός-ΟΠΑ Αιδηψού
Καστέλλα-Ταξιάρχης
5η αγωνιστική
ΟΠΑ Αιδηψού-Κήρινθος
Δόξα Προκοπίου-Σταυρός
Παντριαδικός-Ατρόμητος Βασιλικών
Καστέλλα-Μαντούδι
Ιστιαία-Ταξιάρχης
6η αγωνιστική
Μαντούδι-Ιστιαία
Σταυρός-Καστέλλα
Κήρινθος-Παντριαδικός
Δόξα Προκοπίου-ΟΠΑ Αιδηψού
Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης
7η αγωνιστική
Ιστιαία-Σταυρός
Ατρόμητος Βασιλικών-Μαντούδι
Παντριαδικός-ΟΠΑ Αιδηψού
Καστέλλα-Δόξα Προκοπίου
Κήρινθος-Ταξιάρχης
8η αγωνιστική
ΟΠΑ Αιδηψού-Καστέλλα
Σταυρός-Ατρόμητος Βασιλικών
Κήρινθος-Μαντούδι
Δόξα Προκοπίου-Ιστιαία
Παντριαδικός-Ταξιάρχης
9η αγωνιστική
Μαντούδι-Παντριαδικός
Ατρόμητος Βασιλικών-Δόξα Προκοπίου
Κήρινθος-Σταυρός
Καστέλλα-Ιστιαία
ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης
10η αγωνιστική
Ιστιαία-ΟΠΑ Αιδηψού
Καστέλλα-Ατρόμητος Βασιλικών
Παντριαδικός-Σταυρός
Δόξα Προκοπίου-Κήρινθος
Μαντούδι-Ταξιάρχης
11η αγωνιστική
Ατρόμητος Βασιλικών-Ιστιαία
ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι
Δόξα Προκοπίου-Παντριαδικός
Κήρινθος-Καστέλλα
Σταυρός-Ταξιάρχης
12η αγωνιστική
Ατρόμητος Βασιλικών-ΟΠΑ Αιδηψού
Μαντούδι-Σταυρός
Ιστιαία-Κήρινθος
Καστέλλα-Παντριαδικός
Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης
13η αγωνιστική
Παντριαδικός-Ιστιαία
Δόξα Προκοπίου-Μαντούδι
Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών
ΟΠΑ Αιδηψού-Σταυρός
Καστέλλα-Ταξιάρχης
14η αγωνιστική
Κήρινθος-ΟΠΑ Αιδηψού
Σταυρός-Δόξα Προκοπίου
Ατρόμητος Βασιλικών-Παντριαδικός
Μαντούδι-Καστέλλα
Ιστιαία-Ταξιάρχης
15η αγωνιστική
Ιστιαία-Μαντούδι
Καστέλλα-Σταυρός
Παντριαδικός-Κήρινθος
ΟΠΑ Αιδηψού-Δόξα Προκοπίου
Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης
16η αγωνιστική
Σταυρός-Ιστιαία
Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών
ΟΠΑ Αιδηψού-Παντριαδικός
Δόξα Προκοπίου-Καστέλλα
Κήρινθος-Ταξιάρχης
17η αγωνιστική
Καστέλλα-ΟΠΑ Αιδηψού
Ατρόμητος Βασιλικών-Σταυρός
Μαντούδι-Κήρινθος
Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου
Παντριαδικός-Ταξιάρχης
18η αγωνιστική
Παντριαδικός-Μαντούδι
Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών
Σταυρός-Κήρινθος
Ιστιαία-Καστέλλα
ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης
(Β’ Όμιλος)
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Κεντρικού Ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2020-21.
1η αγωνιστική
Καθενοί-Μιαούλης Φύλλων
Λουκίσια-Απόλλων Παραλίας
Προποντίδα-ΠΑΟ Πολιτικών
ΑΕ Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας
Αυλίδα-Ληλάντιο
Αστέρας Βατώντα-Αλάτσατα
2η αγωνιστική
Λουκίσια-Καθενοί
Μιαούλης Φύλλων-Προποντίδα
Απόλλων Παραλίας-ΑΕ Χαλκίδας
ΠΑΟ Πολιτικών-Αυλίδα
Κεραυνός Χαλκίδας-Αστέρας Βατώντα
Αλάτσατα-Ληλάντιο
3η αγωνιστική
Καθενοί-Προποντίδα
ΑΕ Χαλκίδας-Λουκίσια
Αυλίδα-Μιαούλης Φύλλων
Αστέρας Βατώντα-Απόλλων Παραλίας
Αλάτσατα-ΠΑΟ Πολιτικών
Ληλάντιο-Κεραυνός Χαλκίδας
4η αγωνιστική
ΑΕ Χαλκίδας-Καθενοί
Προποντίδα-Αυλίδα
Λουκίσια-Αστέρας Βατώντα
Μιαούλης Φύλλων-Αλάτσατα
Απόλλων Παραλίας-Ληλάντιο
Κεραυνός Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών
5η αγωνιστική
Καθενοί-Αυλίδα
Αστέρας Βατώντα-ΑΕ Χαλκίδας
Αλάτσατα-Προποντίδα
Ληλάντιο-Λουκίσια
Κεραυνός Χαλκίδας-Μιαούλης Φύλλων
ΠΑΟ Πολιτικών-Απόλλων Παραλίας
6η αγωνιστική
Αστέρας Βατώντα-Καθενοί
Αυλίδα-Αλάτσατα
ΑΕ Χαλκίδας-Ληλάντιο
Προποντίδα-Κεραυνός Χαλκίδας
Λουκίσια-ΠΑΟ Πολιτικών
Μιαούλης Φύλλων-Απόλλων Παραλίας
7η αγωνιστική
Καθενοί-Αλάτσατα
Ληλάντιο-Αστέρας Βατώντα
Κεραυνός Χαλκίδας-Αυλίδα
ΠΑΟ Πολιτικών-ΑΕ Χαλκίδας
Απόλλων Παραλίας-Προποντίδα
Μιαούλης Φύλλων-Λουκίσια
8η αγωνιστική
Ληλάντιο-Καθενοί
Αλάτσατα-Κεραυνός Χαλκίδας
Αστέρας Βατώντα-ΠΑΟ Πολιτικών
Αυλίδα-Απόλλων Παραλίας
ΑΕ Χαλκίδας-Μιαούλης Φύλλων
Προποντίδα-Λουκίσια
9η αγωνιστική
Καθενοί-Κεραυνός Χαλκίδας
ΠΑΟ Πολιτικών-Ληλάντιο
Απόλλων Παραλίας-Αλάτσατα
Μιαούλης Φύλλων-Αστέρας Βατώντα
Λουκίσια-Αυλίδα
Προποντίδα-ΑΕ Χαλκίδας
10η αγωνιστική
ΠΑΟ Πολιτικών-Καθενοί
Κεραυνός Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας
Ληλάντιο-Μιαούλης Φύλλων
Αλάτσατα-Λουκίσια
Αστέρας Βατώντα-Προποντίδα
Αυλίδα-ΑΕ Χαλκίδας
11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλίας-Καθενοί
Μιαούλης Φύλλων-ΠΑΟ Πολιτικών
Λουκίσια-Κεραυνός Χαλκίδας
Προποντίδα-Ληλάντιο
ΑΕ Χαλκίδας-Αλάτσατα
Αυλίδα-Αστέρας Βατώντα
12η αγωνιστική
Μιαούλης Φύλλων-Καθενοί
Απόλλων Παραλίας-Λουκίσια
ΠΑΟ Πολιτικών-Προποντίδα
Κεραυνός Χαλκίδας-ΑΕ Χαλκίδας
Ληλάντιο-Αυλίδα
Αλάτσατα-Αστέρας Βατώντα
13η αγωνιστική
Καθενοί-Λουκίσια
Προποντίδα-Μιαούλης Φύλλων
ΑΕ Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας
Αυλίδας-ΠΑΟ Πολιτικών
Αστέρας Βατώντα-Κεραυνός Χαλκίδας
Ληλάντιο-Αλάτσατα
14η αγωνιστική
Προποντίδα-Καθενοί
Λουκίσια-ΑΕ Χαλκίδας
Μιαούλης Φύλλων-Αυλίδα
Απόλλων Παραλίας-Αστέρας Βατώντα
ΠΑΟ Πολιτικών-Αλάτσατα
Κεραυνός Χαλκίδας-Ληλάντιο
15η αγωνιστική
Καθενοί-ΑΕ Χαλκίδας
Αυλίδα-Προποντίδα
Αστέρας Βατώντα-Λουκίσια
Αλάτσατα-Μιαούλης Φύλλων
Ληλάντιο-Απόλλων Παραλίας
ΠΑΟ Πολιτικών-Κεραυνός Χαλκίδας
16η αγωνιστική
Αυλίδα-Καθενοί
ΑΕ Χαλκίδας-Αστέρας Βατώντα
Προποντίδα-Αλάτσατα
Λουκίσια-Ληλάντιο
Μιαούλης Φύλλων-Κεραυνός Χαλκίδας
Απόλλων Παραλίας-ΠΑΟ Πολιτικών
17η αγωνιστική
Καθενοί-Αστέρας Βατώντα
Αλάτσατα-Αυλίδα
Ληλάντιο-ΑΕ Χαλκίδας
Κεραυνός Χαλκίδας-Προποντίδα
ΠΑΟ Πολιτικών-Λουκίσια
Απόλλων Παραλίας-Μιαούλης Φύλλων
18η αγωνιστική
Αλάτσατα-Καθενοί
Αστέρας Βατώντα-Ληλάντιο
Αυλίδα-Κεραυνός Χαλκίδα
ΑΕ Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών
Προποντίδα-Απόλλων Παραλίας
Λουκίσια-Μιαούλης Φύλλων
19η αγωνιστική
Καθενοί-Ληλάντιο
Κεραυνός Χαλκίδας-Αλάτσατα
ΠΑΟ Πολιτικών-Αστέρας Βατώντα
Απόλλων Παραλίας-Αυλίδα
Μιαούλης Φύλλων-ΑΕ Χαλκίδας
Λουκίσια-Προποντίδα
20η αγωνιστική
Κεραυνός Χαλκίδας-Καθενοί
Ληλάντιο-ΠΑΟ Πολιτικών
Αλάτσατα-Απόλλων Παραλίας
Αστέρας Βατώντα-Μιαούλης Φύλλων
Αυλίδα-Λουκίσια
ΑΕ Χαλκίδας-Προποντίδα
21η αγωνιστική
Καθενοί-ΠΑΟ Πολιτικών
Απόλλων Παραλίας-Κεραυνός Χαλκίδας
Μιαούλης Φύλλων-Ληλάντιο
Λουκίσια-Αλάτσατα
Προποντίδα-Αστέρας Βατώντα
ΑΕ Χαλκίδας-Αυλίδα
22η αγωνιστική
Καθενοί-Απόλλων Παραλίας
ΠΑΟ Πολιτικών-Μιαούλης Φύλλων
Κεραυνός Χαλκίδας-Λουκίσια
Ληλάντιο-Προποντίδα
Αλάτσατα-ΑΕ Χαλκίδας
Αστέρας Βατώντα-Αυλίδα
(Γ’ Όμιλος)
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Νοτίου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ για την περίοδο 2020-21.
1η αγωνιστική
Σκύρος-Μαρμάρι
Δύστος-Άγιος Λουκάς
Στύρα-Ερμήλιος
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ζάρακες
Νηλέας Νεοχωρίου-Κριεζά\
2η αγωνιστική
Μαρμάρι-Στύρα
Δύστος-Σκύρος
Ζάρακες-Κριεζά
Ερμήλιος-Νηλέας Νεοχωρίου
Άγιος Λουκάς-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου
3η αγωνιστική
Σκύρος-Στύρα
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Δύστος
Νηλέας Νεοχωρίου-Μαρμάρι
Κριεζά-Άγιος Λουκάς
Ζάρακες-Ερμήλιος
4η αγωνιστική
Μαρμάρι-Ζάρακες
Δύστος-Κριεζά
Στύρα-Νηλέας Νεοχωρίου
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Σκύρος
Άγιος Λουκάς-Ερμήλιος
5η αγωνιστική
Σκύρος-Νηλέας Νεοχωρίου
Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς
Κριεζά-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου
Ζάρακες-Στύρα
Ερμήλιος-Δύστος
6η αγωνιστική
Δύστος-Μαρμάρι
Στύρα-Άγιος Λουκάς
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ερμήλιος
Νηλέας Νεοχωρίου-Ζάρακες
Κριεζά-Σκύρος
7η αγωνιστική
Μαρμάρι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου
Στύρα-Δύστος
Ζάρακες-Σκύρος
Ερμήλιος-Κριεζά
Άγιος Λουκάς-Νηλέας Νεοχωρίου
8η αγωνιστική
Σκύρος-Ερμήλιος
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Στύρα
Νηλέας Νεοχωρίου-Δύστος
Κριεζά-Μαρμάρι
Άγιος Λουκάς-Ζάρακες
9η αγωνιστική
Σκύρος-Άγιος Λουκάς
Δύστος-Ζάρακες
Στύρα-Κριεζά
Νηλέας Νεοχωρίου-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου
Ερμήλιος-Μαρμάρι
10η αγωνιστική
Μαρμάρι-Σκύρος
Άγιος Λουκάς-Δύστος
Ερμήλιος-Στύρα
Ζάρακες-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου
Κριεζά-Νηλέας Νεοχωρίου
11η αγωνιστική
Στύρα-Μαρμάρι
Σκύρος-Δύστος
Κριεζά-Ζάρακες
Νηλέας Νεοχωρίου-Ερμήλιος
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Άγιος Λουκάς
12η αγωνιστική
Στύρα-Σκύρος
Δύστος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου
Μαρμάρι-Νηλέας Νεοχωρίου
Άγιος Λουκάς-Κριεζά
Ερμήλιος-Ζάρακες
13η αγωνιστική
Ζάρακες-Μαρμάρι
Κριεζά-Δύστος
Νηλέας Νεοχωρίου-Στύρα
Σκύρος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου
Ερμήλιος-Άγιος Λουκάς
14η αγωνιστική
Νηλέας Νεοχωρίου-Σκύρος
Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Κριεζά
Στύρα-Ζάρακες
Δύστος-Ερμήλιος
15η αγωνιστική
Μαρμάρι-Δύστος
Άγιος Λουκάς-Στύρα
Ερμήλιος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου
Ζάρακες-Νηλέας Νεοχωρίου
Σκύρος-Κριεζά
16η αγωνιστική
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μαρμάρι
Δύστος-Στύρα
Σκύρος-Ζάρακες
Κριεζά-Ερμήλιος
Νηλέας Νεοχωρίου-Άγιος Λουκάς
17η αγωνιστική
Ερμήλιος-Σκύρος
Στύρα-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου
Δύστος-Νηλέας Νεοχωρίου
Μαρμάρι-Κριεζά
Ζάρακες-Άγιος Λουκάς
18η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς-Σκύρος
Ζάρακες-Δύστος
Κριεζά-Στύρα
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Νηλέας Νεοχωρίου
Μαρμάρι-Ερμήλιος