Αυτά είναι τα ψηφοδέλτια των Υποψηφίων Δημάρχων στον Δήμο Διρφύων Μεσσαπίων
Αυτά είναι ολοκληρωμένα τα επίσημα κεντρικά ψηφοδέλτια των τεσσάρων Υποψηφίων Δημάρχων στον Δήμο Διρφύων Μεσσαπίων
Ψηφοδέλτιο Δημάρχου Διρφύων Μεσσαπίων Γιώργου Ψαθά (41)
1.
ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΦΩΝΤΑΣ
2.
ΑΚΡΙΤΙΔΗ ΓΙΩΤΑ
3.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
4.
ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5.
ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6.
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ- ΚΑΡΑΤΖΑ ΒΟΥΛΑ
7.
ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8.
ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
9.
ΚΑΤΣΟΥ ΓΙΟΥΛΗ
10.
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
11.
ΚΙΑΠΕΚΟΣ ΔΗΜΟΣ
12.
ΚΙΑΠΕΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
13.
ΚΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14.
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15.
ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
16.
ΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17.
ΛΑΛΑΝΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
18.
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19.
ΜΑΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20.
ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21.
ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
22.
ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
23.
ΑΛΑΦΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
24.
ΜΥΤΑΛΑ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ
25.
ΞΥΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
26.
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
27.
ΠΟΛΥΖΩΗ ΣΟΝΙΑ
28.
ΡΑΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
29.
ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
30.
ΡΕΤΣΑ ΑΝΝΑ
31.
ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
32.
ΣΚΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
33.
ΣΠΑΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
34.
ΣΤΟΥΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
35.
ΤΣΩΚΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
36.
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
37.
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
38.
ΑΦΕΝΤΡΑ(ΑΝΤΑ) ΣΟΦΙΑ
39.
ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΑΝΝΑ
40.
ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
41.
ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ
Ψηφοδέλτιο Υποψηφίας Δημάρχου Διρφύων Μεσσαπίων Τζοβάννας Γκόγκου (41)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (ΣΥΝ. 12)
1. ΑΚΡΙΩΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΠΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΣΤΕΡΓ
9. ΣΕΓΚΟΥ ΤΣΩΚΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΦΗΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΖΑΘΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ (ΣΥΝ. 29)
1. ΑΡΑΠΟΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΛΑΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΚΑΒΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΓΚΑΛΟΥΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΖΕΡΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΗΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
8. ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΚΑΡΑΔΟΝΤΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΚΟΥΛΙΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
14. ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΜΑΤΡΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΒΛΑΣΙΟΥ
17. ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΜΙΧΑΗΛ
18. ΜΠΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21. ΠΑΡΑΚΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
22. ΠΡΙΟΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΣΠΥΡΙΔ
25. ΣΕΡΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΤ
26. ΣΟΥΚΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
27. ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28. ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
29. ΧΟΥΜΠΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Ψηφοδέλτιο Υποψηφίου Δημάρχου Διρφύων Μεσσαπίων Ανδρέα Κουλοχέρη (34)
Ψηφοδέλτιο Υποψηφίας Δημάρχου Διρφύων Μεσσαπίων Γεωργίας Πύθουλα (30)
Εκλογική Περιφέρεια ΔΙΡΦΥΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΕΤΟΧΙΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΓΕΛΗ
8. ΡΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΣΕΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
Εκλογική Περιφέρεια ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ
2. ΘΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΙΟΥ
4. ΛΑΛΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΜΑΝΩΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
9. ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΝΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
13. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΠΟΥΡΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16. ΠΟΥΡΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17. ΠΥΘΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
18. ΣΜΠΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΟΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
Τοπικά ψηφοδέλτια που έχουν ανακοινωθεί μέχρι στιγμής :
Δήμαρχος Διρφύων Μεσσαπίων Γιώργος Ψαθάς
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΨΑΧΝΩΝ
1.
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2.
ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3.
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
4.
ΚΙΑΠΕΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5.
ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ- ΙΩΑΝΝΗΣ
6.
ΠΑΠΑΛΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
7.
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΩ
8.
ΠΡΑΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9.
ΣΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10.
ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
11.
ΛΑΖΑΡΗ ΙΟΥΛΙΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΑΔΑΣ
1.
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2.
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3.
ΠΑΤΑΠΗ ΦΩΤΗΝΗ
4.
ΡΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5.
ΣΑΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
6.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΑΡΙΤΣΑΣ
1.
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΝΙΚΗ
2.
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3.
ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
4.
ΤΣΑΜΑΣΦΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5.
ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Υποψήφια Δήμαρχος Διρφύων Μεσσαπίων Τζοβάννα Γκόγκου
Τοπικό συμβούλιο Ψαχνών
1. ΑΡΝΑΡΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΓΚΟΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΛΑΒΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΚΙΑΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΜΑΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΠΡΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΤΣΩΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ