ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Posted On 14 Φεβρουαρίου 2015
0
Α’ Ευβοίας 19η αγωνιστική
|
|||
Ημερ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Αποτ
|
Σ 14/2/15 | 13:00 | Ολυμπιακός Χαλκ – ΑΟ Σκύρου | 3-0 Τ |
Σ 14/2/15 | 15:30 | Καστέλλα – Δόξα Προκοπίου | 2-1 T |
Σ 14/2/15 | 15:30 | Δροσιά – Παντριαδικός | 2-0 T |
Σ 14/2/15 | 15:30 | Μακρυκάπα – Αυλίδα | 3-0 T |
Σ 14/2/15 | 15:30 | ΑΟΝ Αρτάκης – ΑΟ Λουκισίων | 3-1 T |
K 15/2/15 | 15:30 | Λήλας Βασιλ. – ΑΟ Χαλκίς | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | ΑΕ Ιστιαίας – Απόλλων Ερέτριας | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | ΑΟ Αυλωναρίου – Ταμυναϊκός | |
Β’ Ευβοίας 17η αγων. 1ος όμιλος
|
|||
Σ 14/2/15 | 15:30 | Βουτάς – Ακαδημία Ιστιαίας | 0-4 T |
Σ 14/2/15 | 15:30 | ΑΟ Ωρεών – Ερμής Πηλίου | 1-2 T |
Σ 14/2/15 | 15:30 | Αναγεν. Μαντουδίου – ΑΟ Αιδηψού | 0-2 T |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Σκεπαστή – Κήρινθος | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Ατρόμητος Βασιλ. – Παπάδες | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Ολυμπιακός Λ. – ΑΕΚ Ν Πύργου | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Ταξιάρχης – Αρης Αγ. Άννας | |
Β’ Ευβοίας 17η αγων. 2ος όμιλος
|
|||
Σ 14/2/15 | 15:30 | Ερμήλιος – Αλάτσατα | 0-0 |
Σ 14/2/15 | 15:30 | Αστέρας Βατώντα – ΑΕΚ Χαλκίδας | 0-1 T |
Σ 14/2/15 | 15:30 | Αφράτι – Εύριπος | 3-1 T |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Κοντοδεσπότι – Καλοχ/Παντείχι | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | ΠΑΟ Κανήθου – Ελλήσποντος | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Προποντίδα – ΑΕ Χαλκίδας | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Απόλλων Παραλίας – Ατταλη | |
Β’ Ευβοίας 17η αγων. 3ος όμιλος
|
|||
Σ 14/2/15 | 15:30 | ΑΟ Ζάρητρα – Νηλέας Νεοχωρίου | 2-0 T |
Σ 14/2/15 | 15:30 | ΑΟ Δύστου – ΑΟ Τραχηλίου | 2-0 T |
Σ 14/2/15 | 14:00 | Άρτεμις – ΑΟ Καρύστου | 0-2 T |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Μαρμάρι – Αμαρυνθιακός | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | ΑΕ Ληλαντίου – ΑΟ Κοσκίνων | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Ολυμπος Γυμνού – Ευβοϊκός | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Μιαούλης Φ. – Ηρακλής Πρασίνου | |
Γ’ Ευβοίας 16η αγων. 1ος όμιλος
|
|||
Κ 15/2/15 | 11:30 | Σπαθάρι/Καλύβια – Μυρμιδόνες | |
Κ 15/2/15 | 11:30 | Γούβες – ΠΑΟ Λιχάδας | |
Κ 15/2/15 | 11:30 | Αρτεμησιακός – Αναγ. Γιάλτρων | |
Κ 15/2/15 | 11:30 | Ερμής Ροβιών – ΟΠΑ Αιδηψού | |
Κ 15/2/15 | 15:30 | Ελληνικά – Ακράτητος Κεχριών | |
Κ 15/2/15 | 00:00 | Βυζάντιο Ν Πύργου – Καμάρια α/α | |
Γ’ Ευβοίας 14η αγων.2ος όμιλος
|
|||
Σ 14/2/15 | 15:30 | Φοίνικας Ψ – Πισσώνας | 0-0 |
Κ 15/2/15 | 11:30 |
ΑΟ Πολιτικών – Απόλλων Χαλκίδας
|
|
Κ 15/2/15 | 11:30 |
Σταυρός – Κεραυνός Χαλκίδας
|
|
Κ 15/2/15 | 15:30 |
Αστέρας Δροσιάς – Αγιος Αθανάσιος
|
|
Κ 15/2/15 | 15:30 |
Στροφυλιακός – Καμάρες
|
|
Γ’ Ευβοίας 14η αγων.3ος όμιλος
|
|||
Σ 14/2/15 | 15:30 |
Ατρόμητος Χαλκ – Αρης Αγ. Ιωάννη
|
5-0 T |
Σ 14/2/15 | 15:30 |
ΑΟ Κριεζών – Αγιος Λουκάς
|
0-2 T |
Κ 15/2/15 | 11:30 |
Εραπος – ΑΟ Κανήθου
|
|
Κ 15/2/15 | 12:30 |
Αίας Χαλκίδας – Μονόδρι
|
|
Κ 15/2/15 | 15:30 |
Κονίστρες – Κεραυνός Μύτικα
|
Trending Now
Τα ζώδια σήμερα Παρασκευή 29 Μαρτίου
29 Μαρτίου 2024