ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (4/12)
Posted On 4 Δεκεμβρίου 2016
0
–
Α’ ΕΥΒΟΙΑΣ
12η ΑΓΩΝ. |
– | |
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
αποτ
|
15:00 |
Ηρακλής Ψαχνων- Ελλήσποντος
|
3-1 Τ |
15:00 |
Μακρυκάπα – Δροσιά
|
2-1 Τ |
15:00 |
Όλυμπος Γυμνού-Παντριαδικός
|
0-1 Τ |
15:00 |
Αστέρας Βατώντα-Ταμυναϊκός
|
1-2 Τ |
15:00 |
Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Αυλωναρίου
|
2-0 Τ |
– |
Β’ ΕΥΒΟΙΑΣ
11η ΑΓ. Α’ ΟΜΙΛ |
– |
15:00 |
Ερμής Πηλίου – Μαντούδι
|
2-2 Τ |
15:00 |
Βυζάντιο – Αρτεμησιακός
|
0-3 Τ |
15:00 |
ΑΟ Αιδηψού -Κήρινθος
|
4-0 Τ |
– |
Ρεπό: Σκεπαστή
|
– |
– |
Β’ ΕΥΒΟΙΑΣ
11η ΑΓ. Β’ ΟΜΙΛ |
– |
15:00 |
ΑΟ Λουκισίων-Απόλλων Παραλίας
|
2-1 Τ |
15:00 |
ΑΟ Κανήθου- Καλοχ/Παντείχι
|
1-2 Τ |
15:00 |
Ευβοϊκός -Ολυμπιακός Χαλκ.
|
0-3 Τ |
15:00 |
Ερμήλιος – Μιαούλης Φύλλων
|
1-2 Τ |
15:00 |
Εύριπος -Αγ. Αθανάσιος
|
3-2 Τ |
– |
Ρεπό: Αφράτι
|
– |
– |
Β’ ΕΥΒΟΙΑΣ
11η ΑΓ. Γ’ ΟΜΙΛ |
– |
12:00 |
ΑΟ Σκύρου – ΑΟ Τραχηλίου
|
3-1 Τ |
15:00 |
Αγ. Λουκάς – ΑΟ Καρύστου
|
3-1 Τ |
Γ’ ΕΥΒΟΙΑΣ
9η ΑΓ. Α’ ΟΜΙΛ |
– | |
11:30 |
Ολυμπιακός Λίμνης- ΠΑΟ Λίχας
|
2-0 Τ |
11:30 |
Ελληνικά -Αναγ. Γιάλτρων
|
4-2 Τ |
11:30 |
Μυρμιδόνες- ΑΟ Αγίου
|
0-0 Τ |
– |
Ρεπό: ΑΕΚ Ν Πύργου
|
– |
– |
Γ’ ΕΥΒΟΙΑΣ
9η ΑΓ. Β’ ΟΜΙΛ |
– |
11:00 |
Αίας Χαλκίδας- Απόλλων Χαλκίδας
|
2-2 Τ |
11:00 |
Φοίνικας Ψαχνών- Ακαδ Αρτάκης
|
5-1 Τ |
11:00 |
ΠΑΟ Κανήθου-Αστέρας Δροσιάς
|
1-2 Τ |
11:00 |
Κεραυνός Χαλκ – Πισσώνας
|
2-0 Τ |
15:00 |
Σταυρός -Κοντοδεσπότι
|
3-1 Τ |
Γ’ ΕΥΒΟΙΑΣ
9η ΑΓ. Γ’ ΟΜΙΛ |
– | |
12:30 |
Άρεμις Αγ Γεωργίου- Ν. Στύρα
|
0-2 Τ |
– |
ΑΣ Καρυστίας- Αναγ. Μονοδρίου
|
0-3 α/α |
– |
Ρεπό: ΑΟ Κριεζών
|
– |
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου Γ’ Εθνική
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
2ος όμιλος 11η αγωνιστικη |
Αποτ
|
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες |
Αποτ
|
15:00 |
ΑΕ Ιστιαίας – Αστέρας Πετρίτη
|
Αναβ
|
15:00 |
Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης
|
2-0 Τ |
15:00 |
Διαγόρας Σεβαστής- Ελευθεροχώρι
|
4-2 Τ |
15:00 |
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
|
0-0 Τ |
15:00 |
Εθνικός Φιλιπιάδας- Πιερικός
|
0-0 Τ |
15:00 |
Τηλυκράτης – Θεσπρωτός
|
1-0 Τ |
15:00 |
Πύνδα Κίτρους – Ρήγας Φεραίος
|
3-1 Τ |
15:00 |
Αμβρακία Κωστακ- Αχιλλέας
Νεοκ. |
1-0 Τ |
– |
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
3ος όμιλος 11η αγωνιστικη |
|
15:00 |
ΑΟ Ζευγολατιού – ΑΟ Χαλκίς
|
0-1 Τ |
15:00 |
Αστέρας Αμαλάδας- Λουτράκι
|
2-0 Τ |
15:00 |
Δόξα Μεγαλόπολις- Φωστήρας
|
0-0 Τ |
15:00 |
ΑΟ Πύλου -Παναρκαδικος
|
0-0 Τ |
15:00 |
Αιολικός-Παναργειακός
|
1-0 Τ |
15:00 |
Αχαϊκή – Ερμιονίδα
|
0-0 Τ |
15:00 |
Θήβα – Παμβουπρασιακός
|
0-0 Τ |
Trending Now
Ζητούνται για εργασία εργάτες εξωτερικού συνεργείου
28 Μαρτίου 2024
Στην ημερίδα για τα οικοσυστήματα της Έυβοιας ο Ψαθάς (video)
28 Μαρτίου 2024